Objednávání přes babyportal.cz - Vaše zkušenosti?

susik77
21. dub 2008

Ahoj, asi pred 3 tydny jsem si objednala golfky pres babyportal a jsem vrcholne nespokojena 😠
Nejprve mi zapomneli napsat nebo spatne odeslali potvrzovaci e-mail, kdy je dostanu.po 8 dnech cekani jsem tam zavolala a rekli mi, ze e-mail byl odeslany kolem 8.4.-ani nevedeli presne kdy 😒
potom mi rekli, ze v cene je prebal. taska-nasledne za 10 minut mi zavolali, ze to maji spatne na strance, ze taska v cene neni, ale ze mi ji teda prodaji za 500 kc, misto 1200 kc. a dnes mi je meli dorucit-alespon mi to tak rekli ve ctvrtek-musela jsem zrusit jednu akci-dlouho naplanovanou. Dnes jsem cekala, ze mi jejich kuryr zavola a cele dopol. nic. Odpoledne jsem tam volala, co je s objednavkou a za 5 minut mi poslali e-mail, ze mi to dnes posilaji a dostanu to zitra 😒
Tak po teto zkusenosti si tam uz nic neobjednam 😠
A jake mate vy zkusenosti?

susik77
autor
22. dub 2008

Dnes jsem konecne dostala balik ale chybela mi tam plastenka a nanoznik 😠 😠 😠

alcatko.j
22. dub 2008

Susik, ja nemam zkusenosti s objednavanim...ale, pred casem jsem na babyportalu vyhrala jednu soutez a na vyhru jsem cekala taky sto let a taky mi ten pristup..nejdriv se mi ani nikdo nehodlal ozvat, asi myslelli, ze zapomenu 😅 pak semnou "mluvili"jak s trubkou 😅 Nekolikrat menili termin dodani vyhry a prislo to nakonec taky za sto let...

susik77
autor
22. dub 2008

Alcatko, dik, ze si zareagovala 😉 Ja mam po teto zkusenosti chut zavolat do Novy 😎
Oni me vlastne ukecali, aby jsem si priplatila 2000 Kc a to, za co jsem si priplatila mi normalne neposlali 😠
totiz puvodne jsem si objed. verzi bez plastenky a nanozniku-levnejsi varianta, ale rikali mi, ze by to bylo az na konci dubna. Ze verzi s nanozn. a plastenkou mi poslou hned 😎

denousek
22. dub 2008

susik tak to sou teda pekny kur.y.....to je hnus.....oni ti vlastne poslali ty co rikali ze nemaji a ty sis teda vzala tu srazsi verzi a stejne ti to prislo bez toho za co sis priplacela...dobra no...,yslim tam mrknu na ty stranky... 😅

susik77
autor
22. dub 2008

denousek: jojo, presne 😎

susik77
autor
22. dub 2008

nechapu-na krabici byl napis te drazsi verze a byla tam ta levnejsi.a jeste mi ta pani po telefonu tvrdila, ze tam ten nanoznik osobne pridavala. potom mi jeji kolega zase tvrdil, ze ten nanoznik byl v te verzi uz od vyrobce, ze tam pridavali jen tasku, kt. jsem si dokoupila 😒 maji tam dobry bordel 😖

navi
22. dub 2008

susik a ve faktuře máš napsaný, že je nánožník součást, nebo je fakturovaný zvlášť. Rozhodně bych jim ten balík vrátila zpátky jako reklamaci. Když budou dělat problémy zkus se zeptat tady http://www.spotrebitele.info/ na online poradně co s tím. Držím palečky ať to dobře dopadne a dostaneš co je tvoje 😉

kulicka
22. dub 2008

to je husty 😕 Preju pevny nervy susiku

susik77
autor
22. dub 2008

navi: na strance je v nazvu toho kocarku completo-ze obsahuje nanoznik a plastenku. ve fakture je pouze nazev kocarku+ ta taska- ta je zvlast. ja jsem se uz divala jeste na jeden obchod, kde ho maji, ale dyz jsem tam volala, rekli mi, ze mi ho muzou dodat az za 3 tydny. Ja ty golfky potrebuju rychle, mala mi nechce byt ve sportaku-mam trjkombinaci

susik77
autor
22. dub 2008

dik.

nikka.vo
22. dub 2008

mě se stalo to samé na stránkách e-shop baby 😠 ... měli tam několikrát napsané nánožník v ceně 😠 a po příjezdu domu tam nánožník nebyl 😠 Pak mi po telefonu řekli že to mají špatně na stránkách, že v ceně byla stará kolekce 😠
Přítel na ně druhý den jel, pustila se do něj majitelova manželka i prodavačka, že chybovat je prý lidské 😀 🙄

Tak se tam dohadovali, pak na ně přítel spustil kdo mu teda proplatí ten benzín, co k nim projel 😕 Pan majitel, nebo vedoucí, nevim kdo to ani byl mu řekl, že mu může proplatit jízdenku MHD 😀 😖 Nakonec řekl, že nám nánožník dá za 150,- 😕 , to ho rovnou mohl dát zadarmo a nepřijít o zákazníka. Měli jsme od nich už dříve jídelní židličku. Já z vlastní zkušenosti vim, že za svou chybu v obchodě jsem prostě platila. A´t je špatně cenovka, nebo cokoliv, zákazníka to nemusí zajímat. Nánožník jsme chtěli hned, nechtěli jsme žádné tahání se na ČOIku a tak, tak jsme ho za 150,- vzali 🙄

majklina
23. čer 2009

Ahoj všem, tak přidávám další zkušenost a výstrahu ostatním!!!!!
13/6/09 jsme objednala a zaplatila kočárek (22500kč) do dnes se mi nikdo neozval a nefungují jim telefony.
Poslala jsem tunu emailů-taky bez reakce.
Zítra tam jedeme.
Pokud jste na tom někdo stejně- dejte vědět...
Každopádně jim tam hodlám zítra udělat pěkný točo
😠 😠 😠

emamamamu
23. čer 2009

V době od 12.6.2009 do 20.6.2009
probíhá v kamenné prodejně INVENTURA
Po celou dobu bude prodejna uzavřena.

Omlouváme se za případné komplikace.

jen aby ses nebala🙂

emamamamu
23. čer 2009

i kdyz dneska uz je 23.... 😒

majklina
23. čer 2009

taky je tam napsáno, že po čas inventury budou objednávky řešeny přes email- proto plaším ☹
navíc dnes je 23, takže druhý pracovní den od konce inventury- taky nic moc dobrá zpráva
po té záplavě emailů, bych čekala, že minimálně zavolají

emamamamu
23. čer 2009

myslim, ze neni nahoda, ze susik prislo uplne jine zbozi, nez chtela a tobe pro jistotu nic....
bez si tam osobne a normanle bud na ne svine🙂

susik77
autor
23. čer 2009

Ahoj, to me mrzi...me minule nastvali maximalne, taky se vubec neomluvili,jen se chlubili jak jsou super obchod 😠 uz si od nich nikdy nic nekoupim 😠
majklina: dobre jim vynadej aj za mne 😎

urbi
23. čer 2009

ahojky, já odtud objednávala kočár v září a byla jsem spokojená, i když teda taky mi nepřišel nánožník, přetože byl na faktuře, ale vyřešili jsme to v pořádku a já jsem jim teda i vracela autosedačku, bo jsem s ní nebyla spokojená a přestože byla součást kompletu a sundané z toho ty obaly a tak, tak mi to vzaly zpět a já si vzala jinou sedačku ... ale jinak jsem byla spokojená.... ale je fakt, že na telefonu jsem s nima byla furt, ale to nebyla jejich chyba, ale spíš chyba firmy handpraha, přes kteoru oni berou Janecka a ta nedodala to, co jsem si objednala

urbi
23. čer 2009

ale teda strašně mě tam vytáčela ta prodavačka Slovenka 😖 😀

majklina
23. čer 2009

Holky, díky za podporu, zítřka se trochu bojím, protože představa, že jsem vyhodila 23litrů ☹
Budu se rvát jako lev a nic jim nedaruji.
Dám vědět jak to dopadlo

susik77
autor
24. čer 2009

ahoj, jak to dopadlo?

majklina
25. čer 2009

Holky, nebyla jsem tam- nevím jestli strachy ale začlo mi tvrdnout břicho a jakmile neležím mám křeče, doktor mi dal hned magnesko a mám se zítra zase ukázat, malá je v pořádku- tak nevím. Je to ze stresu? námahy?...........kaž dopádně počkám ty dva dny. Nepředpokládám, že by se přístup babyportálu do té doby výrazně změnil ☹

majklina
25. čer 2009

Jo a na Heureka cézet jsem našla reference na ten obchod- hádejte co tam je napsáno? zhruba rok zpátky to samé- nikdo neodpovídá, objednávky mají měsíční zpoždění a podobně, jsem fakt naletěla, doufám, jen, že ten kočár pošlou alespoň za ten měsíc ☹ ☹ ☹

zuzik_p
25. čer 2009

Holky, tak to je opravdu priserne, ten baby portal vypada profesionalne. Ale chovani ma od profesionality daleko ☹
Majklino, odpocivej, urcite to dobre dopadne.

majklina
27. čer 2009

Holky tak hlásím novinky, dneska jsme se vydali do obchodu babyportálu na stodůlkách.
Obchod je uzavřen, ve vstupu jen obrovské reklamy aby nebylo vidět dovnitř.
Vypadal spíše prázdný než jen zavřený.
Na emaily ani telefony pořád žádná reakce.
NIKDO NA JEJICH E-SHOPU NIC NEKUPUJTE !!!
Vypadá to bledě nemáme ani kočár ani peníze, příští týden jdeme podat trestní oznámení na policii.
Držte nám palce

susik77
autor
27. čer 2009

majklina: drzim palce. nezkousela si volat primo na info linku babyportalu?divam se na stranku, ze prodejna Praha 5 je docasne zavrena...

majklina
27. čer 2009

Ta linka je nedostupná od 12/6 volám tam každý den, ta hláška, že bude obchod zavřený má platit od půlky července .......

majklina
27. čer 2009

jo a mobil na majitele zkouším taky každý den a je nedostupný ☹ ☹ ☹

susik77
autor
27. čer 2009

rikala jsem to m a ze podle neho zavreli ten obchod aby byli hur dostupni a aby si lidi nemeli kde stezovat...
mozna by bylo dobry se informovat, jestli nejsou v konkursu...

majklina
27. čer 2009

Tak už jsem zjistila novinky, na další diskusi- BABY CAFÉ je několi dalších a troufám si říci OKRADENÝCH.
Teď je to jisté- naletěla jsem.
Trestní oznámení, ČOI, SOS mě čeká příští týden