Objednávání přes babyportal.cz - Vaše zkušenosti?

susik77
21. dub 2008

Ahoj, asi pred 3 tydny jsem si objednala golfky pres babyportal a jsem vrcholne nespokojena 😠
Nejprve mi zapomneli napsat nebo spatne odeslali potvrzovaci e-mail, kdy je dostanu.po 8 dnech cekani jsem tam zavolala a rekli mi, ze e-mail byl odeslany kolem 8.4.-ani nevedeli presne kdy 😒
potom mi rekli, ze v cene je prebal. taska-nasledne za 10 minut mi zavolali, ze to maji spatne na strance, ze taska v cene neni, ale ze mi ji teda prodaji za 500 kc, misto 1200 kc. a dnes mi je meli dorucit-alespon mi to tak rekli ve ctvrtek-musela jsem zrusit jednu akci-dlouho naplanovanou. Dnes jsem cekala, ze mi jejich kuryr zavola a cele dopol. nic. Odpoledne jsem tam volala, co je s objednavkou a za 5 minut mi poslali e-mail, ze mi to dnes posilaji a dostanu to zitra 😒
Tak po teto zkusenosti si tam uz nic neobjednam 😠
A jake mate vy zkusenosti?

majklina
27. čer 2009

Už jsem zjistila, že na dalších diskusích jsou také OKRADENÍ.
Na stránkách ochrany spotřebitele visí regulérní oznámení, že ta firma KRADE.
Prachy jsou v prdel......

urbi
27. čer 2009

ty jo, to mě mrzí....
já s nima měla fakt super zkušenost... Majkli, určo se s ostatníma spoj a podejte asi hromadné tr. oznámení ne?

my si teď objednávali z krtečka autosedačku a židličku, bohužel to přebírala moje babi - nechali si zaplatit oboje a v balíku byla jen sedačka - uznali to, že prý to pošlou a nic.. tak jsme tam volali a že prý to odešlo celé a máme smůlu - naštěstí dle váhy balíku nakonec uznali, že tam musela být jen sedačka a snad to pošlou.... stále čekáme....

štve mě to, že takhle se zákazníky zacházejí...

a ten babyportal mě mrzí zvlášť, tak nějak jsem měla pocit, že je to seriozní obchod..

susik77
autor
27. čer 2009

majkli-taky me to mrzi-preji pevne nervy 😖 snaz se vic delegovat ty stiznosti na partnera, aby si kvuli tomu jeste neporodila o 2 mesice driv 😕 Ja jsem ted dost nervozni, teda v tehu jeste vic-vsechno me rozhodi...

urbi
27. čer 2009

to je fakt hnus... 😒 ☹

majklina
27. čer 2009

Je mi z toho zle- podle dalších lidí z diskusí, je nás asi fakt hodně.
Dokonce někteří už byli v bydlišti pana majitele a dělal, že není doma, nebo se nechával zapírat.
Prostě hnus, sviňárna nejvyššího kalibru.
Pakovat se na miminech...
Doufám, že toho hajzla PARDON alespoň ukážou na NOVĚ a nikdo mu pak neprodá ani rohlík !
Omlouvám se za vulgarity, možná to i admin smaže ale nejde jinak...

majklina
27. čer 2009

Mne teď napadá, že znát nějakou bandu UK....... tak s nima za ním zajdu a třeba se pán rozmyslí.......zoufalé, že???

susik77
autor
27. čer 2009

majkli - napis podnet na Novu-myslim, ze je to bude zajimat 😉

majklina
27. čer 2009

ANO, zkusím to poslat i na jiné publicistické pořady z TV, věřím, že nás je hodně ale tuším, že to dopadne.... jako v jiných reportážích- pan majitel naslibuje a nic se nestane ☹

urbi
27. čer 2009

ach jo, teď mi došlo, že vlasntě nemám kde reklamovat kočár!!! a zrovna dneska se nám rozbila aretace u předního kola... jak se tohle řeší? ach jo... ☹

urbi
27. čer 2009

Majkli, ty pořady určitě zkuste.... ale ty bys měla hlavně odopčívat, nemohl by se toho ujmout někdo jiný?

quinny
29. čer 2009

ahoj holky
tak takovéhle zkušenosti to je teda síla ☹
já měla s touhle firmou co do činění jednu chvíli, kdy jsme tam objednali kočík pro našeho prcka, stránky vypadaly pěkně, tvářili se že ho mají skladem (což u mutsy není zase tak obvyklé, resp. jsme nechtěli úplně běžnou barvu) a navíc ty bonusy stylem náhradní kočárek zdarma, bereme od oficiálního dovozce atd atd atd...
prostě samá pozitiva a sociální jistoty...ovšem pouze do chvíle než jsme tam opravdu objednali...potvrzující email a dál nic...vcelku ne moc milé emaily, na tu infolinku už se tehdy nešlo vpodstatě dovolat, za ten měsíc co jsem se snažila se mi to podařilo tuším jednou (a to mě paní div neseřvala na 2 doby, co bych jako nechtěla, vždyť ona je ta, která má hodně práce, ať žije heslo "náš zákazník, náš pán" a po měsíci už mi došla trpělivost a vydupala jsem si storno objednávky, což nakonec vyřídili vcelku uznale asi do 3 dnů.
Jediný moje štěstí je, že nedávám peníze z ruky, vše na dobírku 😝 😝 )

Majklino určitě bych s trestním oznámením neváhala, to je normální krádež 🙄 😝 😠

quinny
29. čer 2009

Urbi nečetla jsem celou diskusi, ale s reklamací to určitě musí někdo převzít, pokud je kočár od ofiko dovozce, určitě se půjde domluvit s nimi 😉

majklina
29. čer 2009

Ahoj, díky za podporu...
Dneska jde manžel na pražskou pobočku ochrany spotřebitele a já budu posílat majiteli doporučený dopis.
Sice nevěřím, že něco zmůžeme ale pokud neodpoví ve stanovené lhůtě tak platí to trestní oznámení.
Mimochodem- zkusila jsem i mobil na jeho manželku- ta mi napsala, že mi samozřejmě vrátí peníze ať pošlu číslo objednávky.
Nikdo nezavolal, nenapsal-spíše se mne chtěla jenom zbavit.

quinny
29. čer 2009

Majkli a platila jsi na základě čeho? nějaké faktury předběžné?
jj určitě to pošlete.
Jak je to dlouho co ti psala že ti vrátí peníze? stejně je to divné, mobil nebere, ale sms pak napíše, evidentně má důvody proč nebere telefony že 🙄 to je šílený jednání, když uvážím že se nejedná o pár stovek, ale o 23tis 😔

zuzik03
29. čer 2009

no vidim, ze muzu byt rada, ze jsem prisla "jen" o 4 kila... trvalo jim 14 dni, nez mi napsali, ze zbozi uz nemaji a ja samozrejme platila predem, tak dle vasich zkusenosti asi poslani penez zpet cekat nemam...

drzim pesti, at z nich neco dostanete.

eps
29. čer 2009

Nemám snima žádnou zlušenost,jen co čtu tady, tak sjem byla zvědavá, jetsli jsem od nich někdy něco neměla. v kontaktech je napsaný, že zelená linka je dočasně mimoprovoz, tak to je důvod, proč se nemůžete dovolat.

DRŽÍM VÁM PALCE, AŤ DOSTANETE PENÍZE NEBO ZBOŽÍ CO NEJDŘÍVE!

http://www.babyportal.cz/kontakt

majklina
29. čer 2009

eps- to že linka je mimo provoz je tam už minimálně 3 týdny, já denně několikrát volám na některý z mobilů pana majitele....

majklina
29. čer 2009

a píšu mu tak 3 emaily denně ☹ ☹ ☹

majklina
29. čer 2009

holky díky za držení palců ☹

kalerat
29. čer 2009

Majklino je mi to moc líto, držím pěsti ať se to vyřeší ☹

majklina
29. čer 2009

kalerat-ahoooj-pamatuji si tě z beremese 😀 tuším - si řešila šaty pro " nevychrtlé" jako já 😀 nebo si tě pletu? pokud ano tak promiň.
Koukám, že máte Kubíka, my jsme proti vám ve zpoždění 😀
Díky za podporu, uvidíme jak to dopadne...
Dneska jsem získala další mobil pana majitele tak mu volám o sto šest-zatím nic-kupodivu mi zpátky na milion zmeškaných hovorů nezavolal 😖 😖 😖

majklina
30. čer 2009

novinka dnešního dne- přišel mi email od babyportalu- storno objednávky- první reakce po 3 týdnech, huráááá

majklina
1. črc 2009

Holky- hurááááááááááááááááá, dneska jsem šla vybrat z bankomatu a koukám na zůstatek jako jelen 😅
Někdo mi poslal prachy a hodně, hned jsem letěla na net, co kdyby to bylo za kočár.
V koutku duše jsem si říkala, holka netěš se budeš zbytečně zklamaná.
A bylo to ono, přesně do koruny !!!!
Tímto ruším poplach BABYPORTAL mi vrátil peníze.
Možná už je nebavil můj telefonní teror a emailová záplava dotazů, kde je zboží, když jsem zaplatila?
Sice to všechno proběhlo za velice divných okolností a obchod teď musí vypadat přinejmenším hodně podezřele.
Každopádně tam už si nikdy nic nekoupim ani obchod nikomu nedoporučim.
Všem dalším přeju hodně štěstí v boji za objednávky.
Nevzdávejte to a vydržte-viditelně kdo přitvrdí vyhraje
Uuuuffff spadl mi kámen ze srdce 😲 😲 😲

urbi
1. črc 2009

Majkli, super! mám radost za tebe, prima! 😵

martimarti
1. črc 2009

Majkli, super, sledovala jsem tvůj případ a dost jsem zírala, dobře, že to tak dopadlo. 😉
Mimochodem: od "firmy" žádné vysvětlení, proč kočár nedodali? Žádný mail? To je fakt jednání 😠 😠 .

majklina
1. črc 2009

Ahoj holky, díky za podporu.
Od firmy mám jenom tento email :
Vážený zákazníku,
Vaše objednávka byla stornována. O storno objednávky buď bylo zažádáno Vámi, nebo je objednané zboží dlouhodobě nedostupné.
ČAS DĚTÍ s.r.o., provozovatel internetového obchodu BabyPortal.cz
Kontakty:
Kamenná prodejna: O C L U K A (metro "B" Luka, budova Tesco), Mukařovského 2590, Praha 5 Stodůlky
Infolinka zdarma: 800 880 827

Obchod je zrušený a infolinka nedostupná- nevím co si myslet, každopádně peníze mám a to je hlavní !
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

martimarti
1. črc 2009

Majkli, kdoví, jak dopadli ostatní zákazníci, kteří měli objednáno za menší částky 😒 : V tvém případě v tom lítaly veliké peníze, tak mi přijde, že si netroufli si je nechat, u menších /stokorunových/ položek mám obavy ☹

martimarti
1. črc 2009

Jinak pro zajímavost, tohle jsem našla:

http://obchody.heureka.cz/babyportal-cz/recenze/

ygreen
1. črc 2009

já u nich před cca 3 měsícema koupila inglesinu golfky a pohoda. Rychlá objednávka, osobní převzetí (na tom trvám, nechala jsem si rozdělat krabici a platila jsem hotově). Ale koukám že majitel je pěkná svi*e.

susik77
autor
2. črc 2009

jj, ja jsem taky cetla ty recenze...divny...ze nekomunikojou a jeste poslou dotaznik...