Oblíbená aviváž, jakou používáte?

maximka33
27. dub 2013

jakou používáte aviváž, voní a opravdu změkčuje prádlo před žehlením? ráda si nechám doporučit.

rasha
27. dub 2013

Určitě bych doporučila Lenor,pro miminka alespoň Silan Sensitive zelený nebo bílý

mamkamarketa
27. dub 2013

Ja pouzivam vetsinou frosh. Ale pradlo nezehlim, tak v tom neporadim

stavba
27. dub 2013

Pro mě je nejlepší aviváží prádlo vysušené na sluníčku. 🙂

tymothy
27. dub 2013

Ocet. 🙂 Sice nevoní (po vyprání ale ani nesmrdí), prádlo před sušením pořádně rozložím, takže nežehlím....
A jako bonus - ručníky a utěrky po něm sají (klasickou aviváž jsem přestala používat právě kvůli tomu, že ručník byl sice měkký, ale nedalo se do něj utřít)

majatob
27. dub 2013

pouzivam uz jen Ecover (zlutej) nebo Frosch (ruzovej a bilej), i po uschnuti pradlo dlouho a krasne voni 😵

mafeska
27. dub 2013

používám jedině lenor. na malou jsem nepoužívala žádnou aviváž, až teď peru její věci s našima dohromady

sonka.77
27. dub 2013

Nejlepší je žádná aviváž. 🙂 A nežehlím, stačí prádlo ždímat max. na 800 a pěkně pověsit. 🙂

speedygon
27. dub 2013

Asi nejlepší, co jsme zatím měli, je Silan Sensitive(bílý), krásně voní...byť ne několik dní....a změkčení....no, neví, ale nepřijde mi. Možná jak co, ale že by to bylo extra znát, to ne....

petaov
28. dub 2013

Na naše oblečení používám levné neznačkové aviváže, kupuju podle vůně. Teď mám Domol z Rosmanna, ale hodně kupuju i v Hrušce. Lenory, Silany atd. mi smrdí tak nějak chemicky a jsou zbytečně drahé. Ale je fakt, že vydrží strašně dlouho vonět. Jednou jsem koupila Lenor a peřiny pak voněly ještě týden, ale tak pronikavě, že jsem v tom nedokázala spát. Je to pro mě moc ostrá vůně, ale každý je jiný. Malému peru zvlášť bez aviváže. Nežehlím.

michelle1
29. dub 2013

nejlepší jsou aviváže od Dedry. Je jich snad 25 vůní, jsou v tom skutečné parfémy, takže krásně voní a stačí jen troška. A nejsou drahé 🙂

katjesss
1. říj 2018

Žádná na moje oblečení, ocet na věci pro malou, ručníky a osiskyFeel Eco

katjesss
1. říj 2018

... Pardon. Feel Eco na ložní prádlo.

laurastara
30. bře 2022

Já si objednávám parfém na praní od Puellavune.cz , mají 500ml balení a lepší vůni jsem nenašla, dokonce je možné si objednat vzorečky.

lucasice
1. kvě 2022
Uživatel lucasice je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucasice.

@laurastara Můžu jen souhlasit, Puellavune jsou skvělé. Provoní celou skřín a hlavně do pračky i sušičky stačí kapička. Od doby co to používám a míň čistím pračku, nemám ji tolik zaneřáděnou.