Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

titkovamiriam
17. čer 2008

srdcovka:Pelisky,Vesnicka ma strediskova,Magicka hlabocina-tie si pozriem vzdy.Mam rada vsetko so Jean Renom,Nicolasom Caecom-asi zly pravopis 😅
Rozpravky -popolusku,perinbabu a pekne na minimaxe
Som maniak na detektivky-anglicke,talianske,francuzske-americke moc nemusim

Neznasam rozpravky na Jetixe!!!!!a telenovely!!!!!

danielitka26
17. čer 2008

hriešny tanec2, popoluška2, titanic, zbožňujem komédie a horory ...neznášam akčné filmy telenovely a dnešné trápne rozuprávky .

z tých starých rozprávok sol nad zlato, poplušku

z tých hororov , prízrak univerzity, bazén, márnica, kukuričné deti,

tigi
17. čer 2008

Černá kočka, bílý kocour - milujem ten film.
klasika ktoru mozem stale dokola - hriesny tanec, mam rada romantiku, ale nie prilis presladenu - naposledy ma chytila - P.S. Milujem ta, horory nemozem, som strachopud 😉 🙂

tigi
17. čer 2008

...zabudla som rozpravky - Madagaskar vedie 😀

vanila
17. čer 2008

Tak ja nemam vyhradny zaner filmou ale pacia sa my komedie ako zviera ,bruce bigalove,sexy kost s robom shneiderom je fakt coolovy. Rada si pozriem film GLadiator s Russelom Crowom je tam pekna hudba. To iste aj Statocne srdce alebo posledny mohykan. Slnce seno 1 ,2,3. Naposledy som pozerala Votrelec verzus predator 3 ale viac sa mi pacila 2. paci sa mi predator ako je to vytvoreny asi si ho zakupim ako maketu v zivotnej velkosti 😀 😀 😀

mery.maja
17. čer 2008

no u mna vedie jednoznacne klasika ako Hriesny tanec,Osobny strazca a podobne.
Ale velmi rada si pozriem aj horory....take fakt dobreee 😀

eraserhead
17. čer 2008

Vanila: Jo, přesně mý gusto Rob Shneider je fakt boží, taky mám jeho filmy hrozně rád a pak ještě taky filmy jeho kámoše Adama Sandlera, teda hlavně ty starší, úchylnější.....

liviky
17. čer 2008

tak já jsem šílenec do počítačové animace,jako třeba Lovecká sezona,za plotem,madagaskar(ráda používám jejich frky,jako např.do prkený vohrady s tebou...atd) 😀

danullinnka
17. čer 2008

Livi,tak to u nás taky hodně frčí,díky dětem 😀 dál je u nás spláchnutej,shrek a dalších x pohádek,takže my a tv??nehrozí,jen večer a to tam bývá kulové 😅

liviky
17. čer 2008

ááno přesně tak,uvažuju že dnes něco zkouknu rádoby dospěláckého,třeba Do blba nebo zůstane to mezi námi 😵

katja78
17. čer 2008

momentálne u nás fičí Finding Nemo 😀
môj naj je Vykúpenie z väznice Shawsank 🙂 🙂 🙂
z českých Kolja 🙂
s Audrey Tautou sa mi páči Amélia z Montmartru, ale aj Príliš dlhé zásnuby (strašne veľa informácií, pochopila som až na druhý raz 😅 )
najťažší film, aký som kedy videla, bol Passion of The Christ, zatiaľ som ho videla iba raz, na reprízu nemám odvahu ☹

nensy
18. čer 2008

tak já mám ráda taneční filmy.Tančím abych žil,lets dance. 😀

nensy
18. čer 2008

ještě mám ráda Saw všechni díli jsou pěkný 😝

mikula
18. čer 2008

cokoli s Jackem Nicolsonem hlavně:Lepší už to nebude,Kurz sebeovládání,Lepší pozdě nežli později🙂

taky mám ráda české filmy..Slunce seno 😀 atd...

krtinka
18. čer 2008

Já miluju české filmy, nejraddši mám rodinné komedie: Jak vytrhnout velrybě stoličku, Homolkovi, Slunce seno.... 🙂

nensy
18. čer 2008

tak já mám ráda filmy komedie s Paolo Villaggio ten je fakt dobrej hlavně Pan učetní

kukulik30
18. čer 2008

jam milujem film Amelie z Montmartru, z romantickych Zoznamte sa, Joe Black a z tazkych filmov sa mi pacil Experiment / siel na Filmovom klube/ a Efekt motylich kridel / s A. Kutcherom/a z historyckych Statocne srdce, Posledny mohykan, Kralovstvo nebeske...a kopec dalsich
a nesmiem zabudnut na ceske tituly----zboznujem Pelisky 🙂 🙂 🙂

liviky
18. čer 2008

mikuly - jj,Jack Nicolson je skvělý,hlavně v Kurzu sebeovládání....jsem tak hezká ,
tuze hezká,
já se dneska
tak hezká být zdám,

protože dneska........... 😀 ,
jj,na tom si fakt ujíždím,když mi hrabe tak se tou písní uklidním a pobavím 😀
.........jinak ještě filmy s Nicolasem Cagem,...
..na uvolňění s Jimmem Carrym......... a hlavně zbožňuju muzikály,jako například Moulin Rouge nebo Chicago!!! 😀

maybee
18. čer 2008

Ahojte, ja som bola naposledy na filme 10 000 pred Kristom. Úžasný film, odporúčam Vám si ho pozrieť, ja by som ho dokázala pozerať každý deň 😉

eraserhead
18. čer 2008

No ale stejně můj vůbec nejoblíbenější film, ke kterýmu se vracím dodnes je Nekonečný příběh

titkovamiriam
24. čer 2008

no videla som dva fakt dobre-Parfem pribeh vraha,davala ho HBO a syn doniesol film Dokonaly trik ak budete v pozicovniach pozrite si ho 😀

majina
24. čer 2008

Slunce seno..., Diskopříběh, Pelíšky, Účastníci zájezdu, Kameňák, Kvaska, Román pro ženy, Dobrý voják Švejk no prostě co je české to je hezké... americké střítečky kde všichni přežijou i když na ně spadne bomba nesleduju 😖

Teď u mě ale vede Fantom Opery... to můžu!

Všechny možné pohádky až na Mrazíka, O princezně Jasněnce a létajícím ševci, Dařbujan a Pandrhola, S čerty nejsou žerty... a opět americké a kreslené slátaniny (Jen počkej zajíci...)

Seriály- Ordinace v Růžovce, Pojišťavna štěstí, Clapci a chlapi, My všichni školou povinní, Gilmorky, Dobrá čtvrť

No a potom pár telenovel 😀 😀 😀

nobody
24. čer 2008

no jo, Ztraceno v překladu 😀
Ostrov, a pak nezávislý snímky

a nějaký megafilmy ať si strčí do ..

😝

majka35
24. čer 2008

čo sa týka fillmov, tak aj ja súhlasím s tvrdením "čo je české, to je hezké" ... 😉

aponchie
24. čer 2008

me se proste libi Planeta Opic! 😀

monkula
24. čer 2008

no, mňa veľmi oslovil film Crash, super, Ostrov, o tom sme už debatili, Straceno v překladu, to ma teda vôbec, ale vôbec nechytilo, asi si to budem musieť pozrieť menej unavená, pretože som to alebo nepochopila, alebo som zaspala... 😕
Seriály, jednoznačná závislosť na Gilmorkách 😵 😵 😵 😵
Nezabudnuteľné slunce , seno, na to msa dá smiať stíle a stále... Pelíšky, a Sametoví vrazi...
Osudový dotyk, Veľmi nebezpečné známosti, Nezvratný osud, odvtedy sa bojím v ležatom solárku 😀 ,
A Iluzionista a teraz nedávno som videla film 21, o študentoch matematiky ,čo okrádali kasína počítaním kariet, no waaaw, len som nevidela koniec... Išla som spať 😀 😀
Ak ma niečo napadne, dopíšem...

nobody
24. čer 2008

Planeta opic .. dokonalost i pokračování....

teda kromě té nové verze z roku tipuju 2001 .. to je něco šílenýho 🙂

monkula ... nojo, asi únava jinak nevím 😀

monkula
24. čer 2008

Planeta opic 😝 😝 😀
Ale ja si mylsím ,že to bolo skôr tou Scarlett, neznášam ju... Ani Keiru Knightley 😝

nobody
24. čer 2008

Scarlett tam právěže hrála hodně dobře, takový překvapení .... ale nevnímal jsem herce, vnímal jsem ten děj

btw. nezdá se vám, že když hrají v některých "nabušených" filmech ti samí stálí herci a herečky, že vás napadá, jaké role hráli jinde a srovnáváte to? A že máte pocit, že nehrají tu roli dobře kvůli tomu, že je vidíte skoro všude? Myslím třeba herečka X hraje v jednom filmu vražedkyni a v jiným vyšetřovatelku třeba .. no já pokaždý v moku nějak probírám toto všechno a ten zážitek z filmu - pokud tam teda nějaký vůbec je - mám menší

aponchie
24. čer 2008

no mezi nama ja Scarlet taky nemusim me se teda vubec nelibi hlavne ta jeji opuchla pusa a kolagenove rty 😀 a Keira je jak reklama na Somalsko 😀 hele muj favorit je rozhodne Madagaskar!!jako kral Jeliman a Alex a Glorie ...atd jsou neprekonatelni a za nema hned Uzasnakovi..malicka mi rika elasticko pac kdyz jdu cvicit mam cerne leskle kalhoty a tak nezne me hladi po nich 😀 😀 😀