Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

monkula
24. čer 2008

jasné, porovnávam ,najmä, ak niekto hral niekde v komédii a potom zase v kriminálke ,proste tam nesedí..
Napr. predstavte si takého Stillera v kriminálke...

nobody
24. čer 2008

no když porovnáváš, a kdoví co všechno .. tak se divím, že tě ten Překlad nechytnul ..ale je fakt, že na ten film musí být nálada ... jo, a zapnutý zvuk 😀

aponchie
24. čer 2008

no praaaave ja mam hrozne rada Mlceni Jehnatek Hannibala a Cerveneho Draka mam to i knizne v cestine a anglictine..ale treba predstav si Hopkinse v komedii me to nejde

nobody
24. čer 2008

mně se líbí ty hodinky v jednom nejmenovaným antickým filmu 😀

nobody
24. čer 2008

a z pohádek ,,,...... S čerty nejsou žerty 😀

aponchie
24. čer 2008

pohadky pohadky..Dorota Machalova, 😀

petrolejka
24. čer 2008

Já žeru všechno od D. Lynche a z českých od K. Zemana (Cesta do pravěku a tak) a Švankmajera (Něco z Alenky). Mám ráda hodně fantaskní příběhy, ať už směrem sci-fi, mytologie nebo morbidní úlety. Jinak jsem hororovej maniak, nejlepší jsou ale béčkový horory, třeba ze 70. let, to se děsně nasměju. Dobrejch filmů je spousta. Nevadí mi ani komerční taháky jako Pán prstenů, Indiana Jones a tak. Nejvíckrát jsem viděla asi Pátý element, páč Willis, toho žeru a Mila je tam úžasná, a "pohádka" je to super, i když teda poněkud akční.
Z českých teda vedou Pelíšky, to už se Hřebejkovi nepodařilo nikdy překonat.

aponchie
24. čer 2008

reknete mi co na te Mile v tom elementu prosim vidite? 😀 to ja slysim snad od kazdeho..nejak to nemuzu v ni najit to co by me uplne mega dostavalo..Bruce jo ten hraje celkem dost ,ale ona?ja fakt nevim prumerna beloska s cervenym harem asi to treba nechapu,,tak vysvetlujte prosim 😀

petrolejka
24. čer 2008

Jo a dočítám vás, a Harry Potter samozřejmě, skvěle natočeno a Bondovky jak které, ale ta poslední s Craigem je supr ... no a on ... mňam mňam. 😀

nobody
24. čer 2008

Lynch .. noo 🙂

teď po r. 2000 bohužel nikdo nenatočil slušný horor (kromě teda některých japonských, který stejně smrtelník nemá možnost vidět 😀

samý kraviny - styl americkýho hororu 😒
ale ty dřívější jsou supr

petrolejka
24. čer 2008

Aponchie, to se nedá vysvětlit, to je prostě sympatie, já ji předtím vůbec neznala a naprosto mě okouzlila. 😎 Je typově dobře vybraná a splňuje představu naivně-roztomilo-drsné mimozemšťanky.

nobody
24. čer 2008

můžu napsat, co jsem na ní v 5. elementu viděl? 😀 😀 😀

aponchie
24. čer 2008

petrolejka asi ano je to v tom pac me neprijde jako extra dobra herecka a ani Angelina mi neni moc po chuti proste nevim,

nobo a proc by jsi nemohl??? 😝

petrolejka
24. čer 2008

Jo tak Angelina se mi líbí jako ženská, bejt chlap, tak z ní slintám. Herecky normální, když ona je tak krásná, že na ni jen čučím a nehodnotím. Já mám z hereček ráda Cate Blanchet, ta má kouzlo, a skvělá j Meryl Streep - např. Madisonsk= mosty, Hoodiny, Vzpomínky na Afriku.

monkula
24. čer 2008

5. element je super, milujem tú pesničku, č otam jú, tú operovú
A Mial je tam krásna...
ja is myslím ,že sa chlapom páči, že toho viac nemala, ako mala oblečené... 😀
No, zvuk som mala vypnutý...
A japonské horory? sú perfektné.. pracujú s ľudským strachom v samej podstate, tie americké verzie sú strašne prečačkané ,až sa človek ani nebojí...

nobody
24. čer 2008

Angelině už došel dávno dech .. ještě jak zčínala v nezávolých filmech, tak měla jiskru ... ale asi taky scénář a požadavky režisérů ten její výkon sráží .. btw. mě nenapadá žásná špičková herečka(teda dosud žijící)

monkula
24. čer 2008

Angelina je hus... 🤐
Ja mám rada juliane Moore... a Reese Whiterspoonovú 😵

nobody
24. čer 2008

mě Angie nepřitahuje teda

petrolejka
24. čer 2008

Jé já zapomněla na Americkou krásu, to je tak vtipnej, smutnej, citlivej a krutej film současně. Ten mě dostal.

nobody
24. čer 2008

tu jsem probírali .. dobrý film 🙂

monkula
24. čer 2008

výborný film...
Videl niekt oz vás Diaľnicu 60?

aponchie
24. čer 2008

no ja mam rada Cate Blanchet,Meryl Streep,Juliane Moore(pro me dokonala),Judi Dench,

monkula
24. čer 2008

aponchie, ta kto máme na Juliane rovnaký názor... Dnes budú u nás dávať zlodej paměti, tak sa tešííím ,ak zase nebude nejaký futbal 😖 😖 😖
A ktorá je Judi Dench? je mi to povedomé... 😅

petrolejka
24. čer 2008

Jo a taky filmy t. Burtona - Ospalá díra (jako vždy boží Depp), Velká ryba a jiné. No Depp je skvělej snad všude (např. Arizona dream, Střihoruký Edward, Karlík a továrna na čokoládu, ten film od Jarmusche ..).

petrolejka
24. čer 2008

Monkulo, to je M z Bondovek, ta je skvělá.

monkula
24. čer 2008

tak dfilmy od Burtoan ma neoslnili..AJ keď Karlík nie je zlý...
A nevesta Tima Burtona, prečo mi nikto nepovedal, že to je animované? 😠 😠

monkula
24. čer 2008

Nepozerám Bondovky a kde ešte hrala? alebo daj foto.. 😀

aponchie
24. čer 2008

http://www.filmklub.sk/m/movie.php?id=409
hraje ji Kate Winslet a Judi Dench autobiorafie..je to o jejim zivote milujicim manzelovi jeji nemoci proste nadhernej film ja u toho brecim jak zelva pokazde 😝

monkula
24. čer 2008

už som si tú Judi našla, poznááám ju
A misery nesmie zomrieť, tá herečka je super...

leishmania
24. čer 2008

svet podla prota
zoznamte sa, Joe Black
butterfly efect
statocne srdce
potom ten film kde hra robin wiliams takeho studenta mediciny a rozosmieva v nemocniciach pacienotv
click
Just Like Heaven (Reese Witherspoon)
potom mam rada aj niekotre rom.komedie s meg ryan
no a vela inych 😀