Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

bielanevesta
5. pro 2007

Tak Harryho tiež nemusím...lepší je ten ryšavý...teraz neviem meno 😝

cat
5. pro 2007

Ron Weasly 😀

pre mna je nezabudnutelna scena z "Zandari a zandarky" kde matka predstavena soferuje auto sposobom, ze do ciela pride len s volantom a prednymi kolesami 😀 😀 (asi ze mam obdobne soferske schopnosti 😀 )

bielanevesta
5. pro 2007

Cat Weasly presne 😀 😉

Tak tá scéna je dobrá 😵

Mne sa páči zo Slunce,seno...ako tam Růžičková drží baterku a svieti s ňou a hovorí: "Já jsem světluška" 😀

ikke
5. pro 2007

cat, myslis matku predstavenu? 😕 😅 moja svagrova ma take auticko a rozmyslam, kde by som jej zohnala taky klobuk 😀

kili
5. pro 2007

Mne sa so Slnce... páči scéna, kde je totálna tma, to sa v ametických filmoch nevidí 😎

bielanevesta
5. pro 2007

Kili 😀

r123
5. pro 2007

tak mě se ve slunce seno moc líbí scéna když mají tu svadbu a Růžičková říká té své dceři v tom autě stoupni ať je vidět že na to máme 😀 !dělaly jsme si z toho srandu z mamkou na mojí svadbě .měla sem sporťáka bez střechy a mamka při nástupu do auta nezapomněla podotknout stoupni a´t je vidět že na to máme!!! 😀 řechtalo se celé sídliště!! 😀

bielanevesta
5. pro 2007

r123 to je dobré 😀

cat
5. pro 2007

Slunce seno.. ovladam naspamat 😀 u mna je to uz choroba. Rovnako mozem aj Kamenak, asi ze to tiez reziroval Troska 😎

bielanevesta
5. pro 2007

Princezna ze mlejna....Malej ale šikovnej 😀

kili
5. pro 2007

tak to milujem používanie úrivkov filmov v živote, len škoda, že si nikdy nič nepamätám presne 😀

macanet
5. pro 2007

Přidám film Velkej Flám, jak na konci němci sestřelej vlastní letadlo, střelec totiž šilhá 😀 😀

kili
5. pro 2007

BN, tak toto používam pri Adamkovi 😀

bielanevesta
5. pro 2007

kili však je to pravda 😉 😀

r123
5. pro 2007

a originální a nesmrtelný film:kdo uhádne schválně:chlapi vy ste tu vděly nějakého druhého? nebo prosim vás nemáte něco k pití?já mám takový hlad že nemám s kým spat!nebo co to žere?nebojte se teta vás ne atd aatd mohla bych psát do aleluja!! 😀 😀 😀 kde sme to skončili?na ministerstvu! 😀

kili
5. pro 2007

Z Foresta sú super hlášky: Chodili sme na dlouhatánsky výlety, Našel si Ježíše, Foreste?... Ja nevedel, že ho mám hledat. 😀

cat
5. pro 2007

ja som mala na svadbe pod vplyvom nervov problem zadrzat smiech ked bolo ze "..je to moja vina, moja vina..." ja som pomyslela na L. Funesa ako Krisota v Zandaroch preobleceneho za jebtisku ako sa buchal do hrude "je to maa vina, maa vina.." a potom utekal za chlapom co mal pod bundou bandasku s olejom 😀

kili
5. pro 2007

r123, nechám sa poddat 😕

bielanevesta
5. pro 2007

Takto si mala veselo Cat 😀

sasulka28
5. pro 2007

r123, bolek a jeho dědictví 🙂

kristi
5. pro 2007

Kili, Kaslu na lasku jsem zapomnela....bozi film, budou ho u nas na svatky davat, super..

kili
5. pro 2007

kristi, ja to už len pozerám kôli Ewen McGregorovi 😵 🤐 😀

kili
5. pro 2007

r123, jáj Dedictvo... Tak to nemusím, ale je to jediný film, na ktorom sa smeje môj manžel.

cat
5. pro 2007

Madagaskar: Jaa tak raad trsam trsam 😀
"Ja se nesmeju, mam prdy. -Tak na ne prd,ale usmivej se pritom!!" 😀 😀

r123
5. pro 2007

jo jo dědictví nemá chybu!a taky naše originální česká komedie od Poledňákové!nevzpomenu si na název ale ta komedoška je opravdu něco výjmečnýho.je to to jak jedou ti tři chlapi na hory s těma dětima.ale maminka my sundává bačkůrky když mě koupe atd...víte?

prcekkk
5. pro 2007

miluju Pelíšky a Román pro ženy 😉 a samo klasika Hříšný tanec a Pretty Woman 😵

mikca
5. pro 2007

r123 myslíš asi S tebou mě baví svět 😀 ..to je super

kili
5. pro 2007

som si spomenula na Kolia a potom ešte jeden č.film, ale neviem názov. Na konci sa nechá poslať v krabici k priateľke ale omylom ho pošlú letecky niekam, nespomenie si niekto na názov?

bielanevesta
5. pro 2007

S tebou mě baví svět 😀

cat
5. pro 2007

biela nevesta, no jasnee, Matysek se posral 😀