Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

monkula
24. čer 2008

leish, Buterfly effects, to je môj obľúbená´ý Osudový dotyk...

aponchie
24. čer 2008

jj a moc se mi libi nas ceskej film Den pro mou lasku a taky Sophiina volba

monkula
24. čer 2008

Tak, Sophiinu voľbu so menvidela, a ani nechcem... pretože som rvala ,len keď mi sestra hovorila o čom to je ja vôbec nepozerám filmy z prostredia koncentračných táorov, preotže vždy plačem a bolí ma celé srdiečko z toho, ako môže byť niekt otakí krutý a hlavne tupý.... odsudzovať niekoho pre vyznanie, farbu pleti... 😠 😠

aponchie
24. čer 2008

no me to taky dela zle a rvu u toho ale nejak to chci videt kdyz o tom uz vim.. 😝 sebetryzneni? 😝
ja jeste videla Bile Peklo to byl masakr to sem rvala jak zelva asi celej den 😝

monkula
24. čer 2008

Ánooo, bílé peklo... Ako som ja neznášala, keď sa ten nemčúr vždy niekde vynoril, keď som si už myslela, že je ten chlapík v bezpečí... 😠 😠
A Vojna svetov? Deprimujúce..., ale super

petrolejka
24. čer 2008

Juliane je dobrá, pro mě jak kde, ale v Hodinách např. výborná. Jo supr je taky Magnolie a Vanilla Sky, tam jsem přehodnotila svůj názor na Toma Cruise. A díky Muži na měsíci a Věčném svitu neposkvrněné mysli můžu i Jima Carryeho. Jo a taky mám ráda Volný pád a Hru s Douglasem ... a ze starších Skleněné peklo, páč Newman je můj idol. 😀

monkula
24. čer 2008

ja som názor na Cruisa prehodnotila v Minority report a potom vo Vojne svetov ma dostal...

aponchie
24. čer 2008

Jim je uzasnej ja ho mam rada.. 😵

leishmania
24. čer 2008

a zabudla som na stare ceske filmy ako cisaruv pekar a pekaruv cisar...atd

monkula
24. čer 2008

ja Jimma nemusím, teda tie jeho grimasy... 😝

luciask
24. čer 2008

Leishmania, ten film s Robinom Williamsom mam rada aj ja, vola sa Patch Adams.
Inak medzi moje oblubene patri Life is beatiful, a irska komedia Waking Ned Devine

petrolejka
24. čer 2008

Tak koukám do naší sbírky a ráda mám - Shining, 2001 vesmírná odyssea, Jackie Brown, 12 opic, Blade runner, Soubo titánů 😔, Dracula, Hellboy 😔, Letec, Minority report, Válka Roseových, Válka světů a nejvíc Stopařův průvodce po galaxii (jak jsem mohla zapomenout) + ty předím vyjmenované.

monkula
24. čer 2008

toho stopára nepoznám... 😕

aponchie
24. čer 2008

s R.Wil.Ptaci klec o teplousich paradni komedie 😀

leishmania
24. čer 2008

inak trochu odveci vcera som kukala Strangers, teraz to ide v kinach no katastrofa!!! keby na to idem idem do kina dobre lutujem peniaze 😀

petrolejka
24. čer 2008

Tož Williams je dobrej i v Jumanji, Jak přicházejí sny ad. 🙂 A Carreyho já dřív úplně nesnášela, v něčem mi připadal fakt trapnej, ale řekla bych, že je typ herce, co je hodně závislej na obsazení do určité role. Je strašně expresivní, ale někdě to sedne, třeba v Muži na měsíci, to snad ani nemohl hrát nikdo jiný. 😉

emjee
24. čer 2008

Williams je dobry asi vo vsetkych filmoch, jeho filmy si nikdy nenecham ujst (aj ked film Expresfoto sa mi nepacil, on bol vyborny) 🙂 Ako prichadzaju sny je krasny film, aj Klub mrtvych basnikov

co ma teraz napadaju filmy oblubene: Crash, Laska nebeska, Click, Posli dalej, Rainman, Ti druhi, ... ale mam aj kopec inych oblubenych, len ma teraz nenapadaju 😀

co som nevedela dopozerat do konca boli Hodiny - absolutne tomu filmu nerozumiem

gerena
24. čer 2008

R.Williams vynikajuci, upne perfektna dvojka su s AL Pacinom v Insomnii- nespavost

leishmania
24. čer 2008

hej jumanji, posli dalej,rainman su super

hodiny ma tiez nebavili....

manka76
24. čer 2008

moja srdcovka je film Anna a král,šiesty zmysel,moja vojna a všetky česko-slovenske staré aj nové rozprávky 🙂

ikke
24. čer 2008

akurat pozeram jeden z dvoch dobrych holandskych filmov natocenych za posledne roky (no, spielberga ani wendersa necakajte...) vola sa to Ellis in Glamourland

a este pekny film je A Good Year (mozno som to tu uz pisala)

petrolejka
24. čer 2008

Ikke, to je ten s R. Crowem o tom poděděným domu s vinicí?

ikke
24. čer 2008

anoano, ten 😉

m311293
24. čer 2008

Vykoupení z věznice Shawshank, Čokoláda, Anna a král, Francouzský polibek

melory
24. čer 2008

dvojity zivot veroniky

petrolejka
24. čer 2008

Joo Melory, ten je dobrej, ale já ho viděla hrozně dávno, ale Kieslowského filmy jsou super ve většině případů, a dost huustý.

melory
24. čer 2008

mne neda nepozret si hocco od "linca" 😉

ikke
24. čer 2008

inak moj uplne top je Nebo nad Berlinom

melory
24. čer 2008

tarantino mi este neusiel

ina.b
24. čer 2008

Upřednostňuju hodně komedie a romantické filmy. Mám ráda hlavně starší české filmy a komedie. A ze zahraničních hlavně Seznamte se Joe Black. Pohádky Tom a Jerry...