Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

mobina
10. kvě 2007

Kristi my je máme všechny doma, ale ještě jsem neměla čas to zkouknout 😀 Nějak to není můj šálek čaje. Odkládám to asi až na důchod 😀

kaczka
10. kvě 2007

Sin city bylo dobré!!
Dost s emi taky libili Potomci lidí

marinka
10. kvě 2007

Holky, znáte www stránky meteleskublesku.cz?? Mrkněto na to, jsou tam hlášky ze všech možných českých filmů 😀

marinka
10. kvě 2007

Třeba z Knoflíkářů jsou tam superní hlášky!

kukinka
autor
10. kvě 2007

co takle dat si spenat? 😀

lenkabu
10. kvě 2007

Zapomněla jsemna Pelíšky..ty žeru.

Kukinko: já tvoje ankety taky miluju, jen pokračuj

yenn
10. kvě 2007

Filmy, ktere muzu videt porad dokola jsou Armagedon, Valka Roseovych, Posledni skaut (ne priserna predabovana verze z Novy) a Angelika. Z ceskych Copak je to za vojaka, Eva tropi hlouposti a Tri orisky pro popelku

kristi
10. kvě 2007

Mari, tak uz hlaskuju..super stranky

romana27
10. kvě 2007

U nás vedou a musíme pokaždé, když je v telce dávají, vidět: Vrchní, prchni a Pelíšky.

svetluska.p
10. kvě 2007

ahojte babulky. ja mam velmi rada take psycho-krimi, nie nejake brutalne krvaky. skor take, co ma do konca drzia v napati.
A potom mam velmi rada filmy typu - Male zeny, potom nedavno na ct siel dobry fil so sandrou bullock - Podivne tajomstva. Take, co ma rozosmeju aj rozplacu, zo zivota, ludske....

marinka
10. kvě 2007

Kirsti, já už ležím pod stolem 😀 Nejlepší je stejně to Dědictví 😀

carlisse
10. kvě 2007

Jo zapomněla jsem na FOrrest Gumpa, Zelenou Míli a taky mám strašně moc ráda Slečnu drsňák, oba díly. A prostě všeobecně Sandru Bullock, třeba 28 dní...
Kuki myslím, že o oblíbenosti tvých anket svědčí počet příspěvků u každé z nich, takže kritiku neřešit a ankety tvořit 😀

kukinka
autor
10. kvě 2007

carlisse,dekuji,jste fajn 😉

kacerka
10. kvě 2007

Já se přidávám k Mobině, Pulp Fiction, Kill Bill a Sin City, naprosto skvěle natočený, prostě Tarantino je borec. Potom miluju Eva tropí hlouposti, Kristiána a snad všechny prvorepublikové romantické komedie . . . . A nesnáším trapné happy ends, prostě Amíci neumí přijmout realitu, tak tam vždycky nacpou dobrý konec a tím zprzní skvělý film.
Jo a zapomněla bych na Matrix 😀 😀 😀

carlisse
10. kvě 2007

kuki mám pro tebe téma: Co vás nejvíc přitahuje na mužích? 😉

Jo a viděla jsem v úterý Za plotem a Potomci lidí, taky oba dobrý filmíky.

kristi
10. kvě 2007

a videli jste Hitche??

kamhajek
10. kvě 2007

Tak u mě vede Pán prstenů a cokoliv od pánů Svěráků. Kill Bill - zajímavý příběh, ale na můj vkus zvláštně natočený, takový klasický Tarantino. Pak můžu již zmiňované čerské komedie - Pelíšky, Samotáři, Jedna ruka netleská ..... 300: bitva u Thermopyl: jediné pozitvní bylo, že tam byli pořádní chlapy, ale ty různý zrůdičky to vyvážili. A taky tam mohlo být ví děje a míň useknutých hlav, rukou ....
A taky můžu Šestý smysl, Vyvolený a filmy Bruce Willise a Mela Gibsona.
A co bylo moc krásné: Pianista, nádherný film.

lenkabu
10. kvě 2007

Pán prstenů je skvělej...od Mela Gibsona se mi líbí Patriot

kacerka
10. kvě 2007

Kamhajek, právě ta zvláštnost natočení z něj (z nich - obou dílů) dělá skvělý film, neotřelý, originální 😉

kaczka
10. kvě 2007

Pianista je supr!!
Ale jak už sjem psala Pán prstenů je Pán prstenů 😀

lenkabu
10. kvě 2007

Doporučuju taky Únosce s Melem Gibsonem...dost drama,ale mooc pěkně udělaný. Teď nevim jestli se to jmenuje Únos nebo Únosce, Mel hraje pracháče kterýmu unesou syna a on odmítne zaplatit a naopak vyhlásí odměnu na únosce...

titkovamiriam
10. kvě 2007

ja mam rada filmy so Jeanom Renom no a samozrejme ceske komedie.Americke gicoviny moc nemusim ked tak este rozpravky.mame doma asi 500dvd a videla som mozno tretinu a to som sa tesila ako si ich pozriem ked budem doma.

marinka
10. kvě 2007

lani, myslím, že se to jmenuje Výkupné 🙂

hanulee
10. kvě 2007

Tak u me vitezi Vzkaz v lahvi, Amelie z Monmartru a z pohadek S certy nejsou zerty. Jinak asi vsechny filmy se Sandrou Bullock 🙂

Kukinko, tvoje temata jsou super! 😉

milhaus
10. kvě 2007

mne sa paci posledny samuraj, vikingovia, asterix a obelix, divka na kosteti a princezna so zlatou hviezdou na cele

sarkaa
10. kvě 2007

My jsme byli naposledy v kině na Obsluhoval jsem anglického krále a SAW 3 .Král byl nuda,SAW dobrej páč já miluju horory 😀

Jinak oblíbené filmy Pupendo,Forrest Gump,Pramen života,Z pekla,...je jich hromada.

kacerka
10. kvě 2007

SAW jsou dobré filmy, bohužel jsme trojku ještě neviděli, ptž teď v těhu si nechávám horory raději ujít 😉 a je to takový inteligentní horor, nejsou to tuctovky jako ostatní horory . . . .

titkovamiriam
10. kvě 2007

no tak ten vobec nemusim a trojku mi deti zakazali,lebo stacilo mi 5min z jednotky a isla som prec z obyvacky-horory nemusim.

kamhajek
10. kvě 2007

A taky zmiňovaný Šindlerův seznam je skvělý.

Kacerka: mě to stříkání krve přijde dost přehnaný, ale třeba ty scény karate jsou super. Což mi připomíná - Matrix je super, ale mě se líbil jen první díl.

A tak mám ráda upíří filmy - Blade a Teď si nemůžu vzpomenout, jak se to jmenovalo, bojovali tam upíři z vlkodlakama a hrála tam Kate Backinsale.

sarkaa
10. kvě 2007

Každej máme jinej vkus 😉 Já bych se na horory vydržela dívat od rána do večera kdybych mohla.Sice jsem velkej strašpytel ale prostě mě to baví.Akorát na zombie horory nemůžu koukat protože pak bych neusla ani za nic.
No a HOSTEL ten jsem zase nevydržela já....to už bylo na mě moc .