Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

jarka007
15. lis 2008

achalteke - ale malokto ho pozna, aj ked tam hraju iba znami herci. Ja ked som videla, ze tam hra Jim Carrey, tak som to nechcela ani pozerat 😖 . Ale som rada, ze som sa nedala odradit, tak skveleho som ho este nikde nevidela. Uz som ho videla minimalne 3krat a stale to stoji za to.

jabber
15. lis 2008

Věčný svit je super, souhlasím 🙂, ale je to klasický klubový film, tak ho moc lidí nezná, no... 😅

A dneska jde Amadeus 😵 🙂

m311293
15. lis 2008

Pokoušela jsem se koukat na Věčný svit... ale nemohla jsem tomu přijít na chuť. O čem je Prolomit vlny? Viděli jste někdu Nestydu?

kili
15. lis 2008

jabber, a kde ide Amadeus? som to nenašla.
nevidela som to ale kukala som recenzie a vyzerá to byť, že je to dobré 🙂

kili
15. lis 2008

aha, tak už som to našla, neviem, ako som to mohla prehliadnuť

junovka
15. lis 2008

Baby, neviete mi poradit, kde by som si mohla stiahnut film Strazca mrtvych?? 😕

lubicanoemi
15. lis 2008

amadeus???? to je skvelý film, no Formanova klasika🙂

kili
15. lis 2008

junovka, ten z Ewanom McGregorom? toho zbožňujem, aj film sa mi páčil 🙂

no ja fakt nechápem, ako ma ten Amadeus mohol obísť 😨

monkula
15. lis 2008

kili, aj mňa obišiel, ani ja som to nevidela... 😅
Dnes bude na markíze skvelý deň s Denzelom Washingtonom, Training day 😵 😵

achalteke
15. lis 2008

jarka, jabber - mě se na Věčným svitu líbilo hlavně to, že je to první vážná role v které jsem Carreyho viděla a byla jsem z toho fakt vedle- do tý doby jsem ho jako herce nesnášela. Navíc ten film je těžkej originál - nikdy jsem neviděla a ni neslyšela o filmu, který by mu byl tak nějak podobný

kili
15. lis 2008

achalteke, a videla si V koži Johna Malkovicha?
ja som videla Večný svit..., ale len jeden krát, takže mám z toho zatiaľ také zmiešané pocity, ale už to bolo aj dávno, takže si moc nepamätám. Ale rozčulujú ma filmy bez konca a ten tuším nemal, takže tak 😀

monkula
15. lis 2008

ani ja nemám rada Jimma Carreyho, ani Eddieho Murphyho, vytáčajú ma ľudia, ktor ísa stále tak nasilu vyškierajú a škriekajú ako oni dvaja 😅

jarka007
15. lis 2008

kili - toho Malkovicha sa uz ja chystam pozriet si dost dlho. Vraj je to tiez dobre.
junovka - o com je strazca mrtvych ?

lubicanoemi
15. lis 2008

ja viem naspamäť Finding Nemo, Pirates of the Carribean, ale iba jrdnotku, zvyšok je hanba, Ice age a Pána Prsteňov komplet. v orig. znení. ale bez titulkov😀
novodobé animované rozprávky môžem hocikedy ale na Dobu ľadovú nemalo nič
od tehotenstva pátrame s mužom po všetkých výpravnejšíchfantasy rozprávkach - Eragon, Zlatý kompas, Most do krajiny Terabithia(!!!!!!!) - tak ak máte nejaký tip, sem s ním, kvôli tomu som vlastne aj tu...🙂

inak Almodovar - všetko o mojej matke, Zlá výchova
Iluzionista - pre fanynky meniaceho sa konca, vrelo odporúčam🙂
vykúpenie z väznice Shawshank
Nebo nad Berlínom
Frida
Amélia z Montmartru
Werichovky, Byl jednou jeden král, Císařuv pekař (najkrajšia agitka komunizmu)🙂
Muž ktorý sadil stromy

a asi by to bolo na dlho, ako u každej🙂

junovka
15. lis 2008
jarka007
15. lis 2008

junovka, uz viem 🙂 , bol zaujimavy, z hororov mam ale radsej 28 dni po.
lubica a co Pans Labyrint ? Narnia?

monkula
15. lis 2008

lubica, Iluzionista je skvelý film.... 😉
ten koniec, so mpozerala s otvorenou papuľkou... 😀

roasha
15. lis 2008

monkula tak jimma carreyho ani ja nemusim,este som nevidela ani jeden jeho film-viac ako minutu. 😝 😝 😝

monkula
15. lis 2008

ja som bola ako decko v kine na Zvieracom detektívovi... 😅 😅 ale to som mala asi tak 12 rokov 😀
a ešte mám rada film Zmluva s diablom a Diablov advokát a Sedem s Vredom Pittom 😀

roasha
15. lis 2008

naposledy mi na HBO padol do oka film "volanie o pomoc".

monkula
15. lis 2008

a videli st niekt ofilm Diaľnica 60?

roasha
15. lis 2008

inak co sa Pitta tyka,on si celkovo vybera dobre scenare. 😉

monkula
15. lis 2008

no, aj ho moc nemusím, ale Seven 12 opíc bol dobrý film.... 😉

jarka007
15. lis 2008

monkula, vo Vecnom svite bol ale Carrey naozaj skvely, ziaden komedialny charakter. Moj muz ho dokonca na zaciatku ani nespoznal.
lubica, este ma napadlo Stardust (s Michell Pfeiffer)

jabber
15. lis 2008

m311 - http://www.csfd.cz/film/9385-prolomit-vlny-brea... - jsou tam k tomu i dobré komentáře. Ono je to tak zvláštně natočený, že to působí jako dokument. Tuhle kameru používá Lars von Trier často.

kili - pozdě, ale přece 😀 na ČT1, což je super, protože bez reklam 🙂

jabber
15. lis 2008

a neviděl jste někdo 'Můj miláček ráže 6,65'? Zatím mi to nějak uniklo 😖

m311293
16. lis 2008

jabber, díky, vypadá to zajímavě,
holky a věděli jste, že když jan Svěrák chtěl točit Tmavomodrý svět, tak se scénařem šli do Hollywoodu a tam mu řekli že mu dají prachy jen když pro ně natočí jiný filmy. On to odmítl. ty filmy byly: Pravidla moštárny, Čokoláda a ten třtí jsem zapomněla. Pak to všechny natočil Hallström a dokonce Pravidla moštárny šli do Oscara

kili
16. lis 2008

tak som Amadea videla, ale neviem, až tak ma to nenadchlo. už som možno čakala až moc, neviem. Ale asi to bude tou hudbou, úplne mimo mňa, a tiež tie kostímy. čiže film za nič nemohol, je to tou dobou, ktorá mi je nesympatická.
čo sa týka hudobných filmov, tak mne sa páči žiara a legenda o 1900 😵

jabber
16. lis 2008

m311 - to jsem nevěděla 😕 😅 a proč to vlastně odmítl?

m311293
16. lis 2008

no nechtěl režírovat neznáme scénaře. možná se potom chytal za hlavu