Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

kaczka
10. kvě 2007

Naposled jsem byla v kině na 300:Bitva u Thermopyl
Fakt supr film!!
Jinam mám ráda horory!Ale můj nejoblíbenější film(teda spíš filmy) je Pán prstenů

kristi
10. kvě 2007

co muzu videt 100x - Samotáři, Jedna ruka netleská apod. Pak klasika: Hříšný tanec.

V kine jsme byli naposledy na Bestiáři a hooooodně se mi líbil Haniball-Zrození..to byl mazec.

pavlinka3
10. kvě 2007

do kina nechodím, protože si to tam neumím vychutnat - takže doma máme slušnou sbírku DVDček - nejraději mám komedie (hlavně ty české) a kreslené pohádky a filmy (Madagaskar, Doba ledová, Život brouka, ...) - jinak film, na který se můžu koukat milionkrát je Pretty Woman 🙂 a z našich je to Slunce, seno .... nebo Homolkovi 😀

lenkabu
10. kvě 2007

Je jich moooc....Spáči,ten miluju, pak Skála, Pear Harbor, Román pro ženy,Listopadová romance na pobavení všechny Slunce, seno..
Jsem asi trochu úchyl...mám ráda filmy co nedopadnou dobře..ten klasickej americkej happy end nesnášim

makak21
10. kvě 2007

Souhlas s Kristi:100x můžu Hříšný tanec 😅 , pak Hanibal a Copak je to za vojáka 😀 Určo i nějaký další, ale ted si nevzpomenu 😅

A v kině?? Tak jsem byla naposledy někdy před 3roky na S.W.A.T. Taky docela dobrý 🙂

carlisse
10. kvě 2007

Já miluju hledá se Nemo 😀 , jinak oblíbené filmy - Knockin´on heavens door, Nesnesitelná krutost, Big Lebowski, Svéráz národního lovu a spoustu dalších.
A v kině jsem naposledy byla na Vratných lahvích - skvělý film, doporučuju.

marinka
10. kvě 2007

Můj nejoblíbenější film je Forrest Gump a na dalších místech Schindlerův seznam, Vykoupení z věznice Shawsank a Americká krása. A miluju českou klasiku - Marečka, Černého Petra, Na samotě u lesa..
V kině jsem byla naposledy na Vratných lahvích.

lenkabu
10. kvě 2007

Já byla v kině naposled na Kvasce...doporučuju, skvělá hudba.

kukinka
autor
10. kvě 2007

vidim,ze lahve vedou 😀 taky jsem na to chtela jit.Takze dobry jo?

Ja miluji filmy typu Priserna tchyne,takove americke romanticke slataniny 🙂

kristi
10. kvě 2007

Jo, jeste jsem zapomnela: miluju Bondovky...vsechny. 😎

alcatko.j
10. kvě 2007

Zelena mile 😵

kukinka
autor
10. kvě 2007

Zelena mile je moc smutnej ale hezkej film. 🙂 Miluji pohadky.

alcatko.j
10. kvě 2007

Jo, copak je to za vojaka, to muzu videt furt 😀 😀

alcatko.j
10. kvě 2007

Kuki, miluju tvoje ankety 😵 Fakt, clovek se odreaguje 😉

kukinka
autor
10. kvě 2007

alcatko.j je dekuji,ale vcera mi psala slecna do IP ze je to trapne a holky z Jen tak o zivote si me tam taky probiraly,jak jsem trapna a ze se nudim atd ☹ ☹ ☹

marinka
10. kvě 2007

Vratné lahve byly super, vřele doporučuju! A Zelená míle je taky boží, akorát u ní vždycky prořvu celý balíček papíráků 😀

kacka2
10. kvě 2007

Já hlasuji pro Na samotě u lesa. Miluju české klasiky, dnes mi přijde se točí stále to samé do kola. Ale vratné lahve byly dobrý. 🙂 Doporučuji

alcatko.j
10. kvě 2007

Kuki, kasli na to,me to bavi a myslim, ze nesjem jedina 😉

makak21
10. kvě 2007

kuki: nic si z nich nedělej, tohle je fakt super odreagování. 😉 Jen tak dál 😉

marinka
10. kvě 2007

Kuki, mně to taky nevadí, však je to ve volné diskusi a kdo nechce, odpovídat nemusí 😉

Jo, a ještě mám moc ráda Amelii z Monmartu a Čokoládu 🙂

betule007
10. kvě 2007

Já zbožňuju Pelíšky,Učastníky zájezdu,Romám pro ženy,Pupendo.Naposled v kině jsem byla na Skrytou identitu s Leonardem,celkem dobrý.A jinak nově oblíbeně filmy jsou Prázdniny-vřele doporučuju a Kráska v nesnázích. 🙂

tretulka
10. kvě 2007

ja mam rada ceske filmy, aj starsie - Andel na horach, Dovolena s Andelem, S tebou me bavi svet som videla x-krat, z tych novsich Roman pro zeny,
v kine som bola naposledy este ako tehulka a aj to na ceskom filne Jak se kroti krokodyli 🙂
mam rada komedie, rodinne filmy a vlastne z kazdeho rozku trosku 😀 , Zelena mila - super film
Skala, Tvari v tvar...je toho vela
aj moj muzicek je filmovy maniak, z niektorych filmov ovlada cele pasaze...mame doma slusnu zbierku dvd

kaczka
10. kvě 2007

Z českých filmu mám ráda Slunce seno... a Bohuša 😀
Jinak se mi taky líbí Harry Potter!Poslední dny u něj usínám! 😅

kukinka
autor
10. kvě 2007

dekuji holky 🙂

marinka
10. kvě 2007

Anděl na horách - jak jsem mohla zapomenout!! Teď jsme na něj v úterý koukali 🙂 A dědictví známe s manžou už nazpaměť a rádi používáme z tohoto filmu hlášky, : Jak se nese, laňka 😀, když na ulici potkáme nějakou holku s nosánkem nahoru 😀

kaczka
10. kvě 2007

TAky si ymslím,že hlášky z Bohuša a i ze Slunce seno... se vžily a používají se v běžném hovoru! 😀

kristi
10. kvě 2007

nikdo nemate rad Bondovky?? tak jsem asi magor...

hlasky jsou super: Kua se nerika, Bohumile..a hlasky ze Samotaru: A nikdo neumi rict co BY chtel...atd...

alcatko.j
10. kvě 2007

kristi, ja jeste zadnou nevidela 😔 😅

mobina
10. kvě 2007

Tak já mám ráda Tarantínovky, takže Pulp Fiction to je moje. Moc se mi líbilo Sin City. Pak český vesměs všechny. Teď se docela těším na novu Alici Nellis a Ivu Bittovou.

kukinka
autor
10. kvě 2007

Kristi: bondovky ma muj manza celou serii 😀 me se libi ty novejsi a ten novej 😀