Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

elliana
29. kvě 2007

este mozem vidiet aj filmy typu siesty zmysel, proste take, z ktorych mi idu zimomriavky po chrbte

olii
29. kvě 2007

Tak u me bezkonkurencne vede Laska nebeska 🙂, z ceskych Bota jmenem Melichar 😀 a serial Pratele v originale 😉

claire
29. kvě 2007

U mě vede Pod toskánským sluncem - nejoptimističtější film na světě ;)

andik
29. kvě 2007

claire,o čem to je?Vím,že o tom básnil můj kamarád,že se mu to děsně líbilo 😉

lenkabu
29. kvě 2007

Já úpo včerejšku přidávám Bolero...je to hnus,ale natočené dokonale..opravdu to něco ukazuje a sděluje a do všech postav se tam dá vžít

dendisa
29. kvě 2007

a pro romantičky bych doporučila Before sunrise 😉. Jenže nevím, jestli se to dá u nás normálně sehnat (koupila jsem to nakonec až ve Státech). Stáhnout to ale snad půjde.

claire
29. kvě 2007

Andik: To musíš vidět ;) Ale celá idea je v tom, jak se dá najít štěstí a jaké může mít různé podoby. Spisovatelka se rozvede, časem rezignuje na válku o majetek a nechá skoro všechno manželovi. Kamarádky jí koupí zájezd do Toskánska na odreagování a ona se impulzivně rozhodne, že koupí starý dům, který jí učaruje, a zkusí si tam srovnat myšlenky a chvíli žít. A ... všechno dobře dopadne 🙂 Hraje tam Diane Lane a Sandra Oh.

andik
29. kvě 2007

claire: takže romantika jo? 😀 A dají se dohromady nebo se tam ona zamiluje do jiného?

ukana
29. kvě 2007

ja milujem Almodovara: Vsetko o mojej matke. To vzdy bucim ako hroch 😀 A este Hriesny tanec, vsetky filmy s Juliou Roberts, napr.Nothing Hill, Pretty Woman.
Z ceskych Homolkovych, rozpravky.
Milujem sentimentalne filmy, skor europske, na americkych mi vadi ten ich happyend pri zapadajucom slnku 😀 Taka ta gycovitost, co pokazi aj kvalitny a rozumny film 😖
A este Bridget Jones nema chybu. Ked mam depku, tak Briget ideeeeeeeeeeee 😀

claire
29. kvě 2007

Ani tam moc nejde o tu romantiku ;) Ale jo, zamiluje se, nevyjde to, což ale v celkovým vyznění vůbec neva.

ukana
29. kvě 2007

a este Madisonske mosty a Dom duchov 🙂

mauka
1. čer 2007

Mne sa teraz naposledy pacili filmy:Babel,Ako male deti s Kate Winslet,zo starsich:Hovor s nou(moc dobry film), Frida, Cas,ktory zostava, ForrestG....atd..neviem si spomenut.. 🙂

mimma
1. čer 2007

Ahojte, ja milujem film "Na samotě u lesa" ja ho viem skoro naspamäť a vôbec staršie české filmy, komédie...na tom sa viem baviť stále. A z tých novších sa mi veľmi páčil "Musíme si pomáhat" aj "Pelíšky"ja som taký domáci typ! 😀

barja
1. čer 2007

claire pod Toskánskym slnkom som videla a súhlasim, že je absolutne pohodový. Ale milujem aj Život je krásny , z českých zas neviem prečo ale Dovolená s Andelem 😉 . Film starý jak Brno ale vždy ma pobaví

andik
1. čer 2007

Není nad staré české komedie 🙂 Hlavně filmy pro pamětníky 😉

chechta
1. čer 2007

Já se taky přidám do ankety - je jich moc:
lenkabu: Můj život beze mne jsem viděla fakt síla - moc se mi to líbilo - jen jsem si pořád nemohla vzpomenout jak se to jmenovalo.

No jinak u mě je na prvním míste Mouling Rouge(pouze v původním znění - s dabingem jsem to viděla 10 min a stačilo - nemá to tu sílu)
Další co už tu padly Amelie, útěk z věznice Shausheng(se omluvám nevím jak se to píše), Others, Gotika, 21 gramů,Pianista( nádhernej film, ale už bych se na něj nikdy nedívala - jsem nemhla týden spát), Libertin, Země nikoho.............

A z českých Pelíšky, Jedna ruka netleská, Samotáři,Želary ( suprovej snímek), Kolja a milión dalších

A všechny možný animovaný filmy jako je Shrak, nemo, mravenec Z, Život brouka, Příšerky s.r.o. atd......

chechta
1. čer 2007

Teď jsem si ještě vzpomněla super film byl Síla doteku

escada17
1. čer 2007

mne sa hrooozne pacilo Deja Vu teraz nedavno s Denzel Washington a The Prestige s Christian Bale, Hugh Jackman, Scarlett Johansson... 😉

lyzenka
1. čer 2007

mne sa pacil film UMELA INTELIGENCIA... 🙂

chechta
2. čer 2007

Taky dobrý snímek byl Kult hákového kříže, ale byla to drsňárna

mojalili
2. čer 2007

OLI - BOTA JMENEM MELICHAR - to je film mojho pubertalneho veku, doteraz ked sa nan pozeram, spominam.... 😉
NO a samozrejme CESKE KOMEDIE - Slunce Seno...., BASNICI, Na samote u lesa, HOMOLKOVCI..
TAkisto nedam dopustit na stare ceske filmy pre pamatniky, kde je aspon trocha lasky.
No jasne mi neda spomenut HRIESNY TANEC, vsak dievcata, kazda chcela byt ako BABY. 😉 😉 😉
NO a este myslim ze NO.1 sú české serialy NEMOCNICA NA KRAJI MESTA a SANITKA. Podla nich som chcela vzdy byt doktorka (ale nie som ☹ ). Ale moj sen to je doteraz. 😉 😉 😉
JOJ, toto je super tema, len nechcem zapisat celu stranku.
NO a najsmutnejsi film pre mne je ZELENA MILA. ☹ ☹ ☹ ☹

kebertova
2. čer 2007

Ahojky.Já mám ráda spíše horory jako JEEPERS CREEPERS I.II z romantických jako SVATBA MEHO NEJLEPSIHO PRITELE a z českých jako ZITRA TO ROZTOCIME DRAHOUSKU a ze serialu POJISTOVNA STESTI,ULICE,VYMENA MANZELEK,STRACENI a DR.HOUSE Lenča 😉 😎 😀 😅 😵

chechta
2. čer 2007

Jej a z oblíbených seriálů to jsou určitě Přátelé, Červený trpaslík, Futurama, Simpsnovi, Strážci duší, Četnické Humoresky, Lost(už jsem viděla celý dvě série a kámoš mi má donést už třetí - moc se těším),M.A.S.H.

selu
2. čer 2007

tak me zaujal z filmu co mame na DVD urcite Hotel Rwanda, Zlodeji pameti, Pravidla mostarny, miluju Pulp Fiction na ten bych mohla koukat kazdy den 😎 dale nesmim opomenout ani Invazi barbaru, z ceskych luhu a haju jsou to Pelisky a Roman pro zeny a v kine jsem ted byla na Bestiar a chystam se na Vratne lahve.
PS: miluju ankety 😉 😵

smoulinda
2. čer 2007

Ha, tak já souhlasím s escada17. The Prestige vážně stojí za to 😉

svetluska.p
2. čer 2007

cate zienky. velmi na mna zaposobil film Milion dollar baby.... Nemam moc rada americku tvorbu, ale toto bolo dobre. poplakala som si...

mojalili
2. čer 2007

KUKINKA, tvoje ankety su super 😉 😉 😉 😉 😵

susik77
2. čer 2007

Dendisa: mne sa strasne pacil Before sunrise aj Before sunset.
svetluska: pridavam sa k Milion Dolar baby: tiez si myslim, ze je to mimoriadne kvalitny film, na to ze je americky. V posled. case ma zaujali aj filmy: Vratne lahve a Tajnosti.
Zo serialov som posadnuta Ordinaciou v ruzove zahrade, dokazala by som sa na to pozerat v kuse 😀

jabjunka
2. čer 2007

Tak nevím jak vy,ale já se teď královsky bavím u Láska nebeská. 😀 😀

mojalili
2. čer 2007

JABJUNKA - hned ako som dopozerala LASKA NEBESKA, tak ze sa s vami podelim o zazitky. Bol to pekny film, naozaj. NO vdaka tymto filmom aspon trochu verim, ze laska este existuje a dokazem mat este rada 😉 .Super. 🙂