Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

sofik
14. srp 2009

Hriešny tanec, Armagedon,

lidka61
14. srp 2009

JA milujem film dennik Brigyt Jonesovej ja sa v nom uplne najdem ,ale aj Pelal Harbor ale nadherny film je aj na kridlach vasky a zapisnik jednej lasky vsetky tie filmy stoja za to clovek si aj poplace aj sa zasmeje .cavte skuste si ich pozriet.

monkula
14. srp 2009

naposledy ma dostal film z mafiánskeho prostredia, ako inak, Godfelas..
Ide o príbeh podľa skutočnej udalosti, o najväčšom zradcovi mafie, Henry Hillovi... Kritikmi označený ako naj mafiánsky film.... môj názor ale je, že aj keď je to výborný film, z fleku vymenujem aspoň dva lepšie, napríklad kultového Krstného otca a Krycie meno Donnie Brasco.... na konci som plakala ako decko..

A ešte je super film aj Kokain

peppapig
14. srp 2009

Bridget Jones Diary miluju taky, vzdycky me to rozesmeje, a bude se natacet 3 film

peppapig
14. srp 2009

Modra Laguna (1980)

jakoubka
14. srp 2009

Forrest Gump
Pearl Harbor
Zamilovaný Shakespeare

peppapig
14. srp 2009

Po pravde receno nejsem milovnik akcnich filmu se super efekty atd, ale James Bond kdykoliv 🙂

bibinka
14. srp 2009

všetky ,kde hrá Sean Penn a Eric Roberts 🙂

inneska
14. srp 2009

Nebezpečná rýchlosť 1
Doba ladová 1,2
Gladiátor
Purpurové rieky 1,2
Vraždy podla Judáša
Gone baby gone
Da Vinciho kod

Slnko, seno...
Kameňák
🙂 🙂 🙂

briketa
15. srp 2009

cela stvorseria Basnikov.

bia8
15. srp 2009

peroli mame podobny vkus,ja mam velmi rada aj filmove rozpravky videli ste zacarovanych?

bia8
16. srp 2009

ahojte tak vy asi spite alebo co je s vami videli ste film Rrrrrrr hral tam Gerard Depardie na ja som sa isla na nom usulat 🙂 ci by ste niekto nevedel kde by som ho zohnala 😉

monkula
17. srp 2009

bia, mne s ato vôbec nepáčilo... stačili mi tri minúty.....
Nemám rada francúzsky humor.... Aho jkameň a kde je kameň? určite je s kameňom vonku, kameň je tu.... no tak to nei je teda humor pre mňa..... 😅 😅

bia8
17. srp 2009

no kazdy ma iny vkus 🙂

duska1122
17. srp 2009

ahoj ja som uz dlho nevidela taky dobry film ako vsetko o mojej matke od pedra almodovara.od prvej minuty az po poslednu som ani nemrkla. pozrite si stoji za to.

lucia375
17. srp 2009

duska ja mam Pedra Almodovara tiez strasne rada ale ten film od neho som este nevidela, ale rada by som.

Moj oblubený davali v sobotu - Bratstvo vlkov, ja mam strasne rada Vincenta Cassela aj Monicu Bellucci a celkovo europske filmy - hlavne francuzske, spanielske a talianske. Ale napr. aj Anglický pacient je moj oblubený - ten budu tiez tento tyzden davat v telke.

bambi09
17. srp 2009

Madisonské mosty,Mŕtvy muž prichádza,Vykúpenie z väznice Shawshank,je ich veľa 😅 😅
a 99% českých filmov,starých aj novších a rozprávky 😅

marianka1122
17. srp 2009

spanielske filmy maju taky iny nadych ako americke ma to prekvapilo. a co si videla od almodovara? dajte nejaky tip

titkovamiriam
17. srp 2009

tak vcera som videla film ,,den skáze 2012,,-fu som spat nemohla

bellada
19. srp 2009

este je vyborny film V ako Vendeta

ukana
19. srp 2009

Duska, Vsetko o mojej matke je krasne, ja vzdy revem od zaciatku do konca............videla som este jeden, hrala tam tiez Penelope Cruz, len si nespomeniem nazov 😒 😒 😒

bia, nam s muzom sa RRRRRRRRRRR velmi pacilo, smiali sme sa ako besni 😀..... ....ja zasa nemam rada americke komedie a parodie 😒

duska1122
19. srp 2009

pozriem si dik zatip 😉

ukana
19. srp 2009

volver 😎 😎 😎 som si spomenula 😎 😎

duska1122
19. srp 2009

ano volver to mam naplane a bol dobry lebo tam ide o psie zapasy neni to brutalne? take ja moc nemusim 😕

ukana
19. srp 2009

duska, to si s niecim pleties, nic take tam nie je 😉
http://www.kinema.sk/clanok.asp?id=24748 😉

duska1122
19. srp 2009

aha tak ja neviem co to bolo za film . 😅 potom som videla volver kusok lebo to davali nesskoro a zaspala som.tak si to stiahnem a pozriem

fifik
19. srp 2009

Moje No. 1 je serial POHOTOVOSŤ... na tom teraz frčím každý večer 😀 .

ivana82
19. srp 2009

Film - Pretty woman; Serial - donedavna Krok za krokom, teraz The Big Bang theory 😀

kukulik30
19. srp 2009

Podivuhodny pripad Benjamina Buttona
Zoznamte sa , Joe Black
Cokolada
Pelisky
Cista dusa
Osudovy dotyk
..ak ma este nieco napadne napisem 😀

kukulik30
19. srp 2009

a zabudla som Amelie z Montmartru 😵

S tebou mne bavi svet...to nema chybu 😀