Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

lenkabu
10. kvě 2007

Marinka...jo je to Výkupné 😀

sarkaa
10. kvě 2007

kamhaje: Underworld? To máme doma ale ještě jsem to neviděla 😎

lenkabu
10. kvě 2007

Sarkaa: ty znáš Pramen života? To jsi první, já už myslela že jsem jediná kdo to viděl..to je krásnej film, hrozně silnej příběh

kacerka
10. kvě 2007

Kamhajek: taky se mi jednička Matrixu líbí nejvíc 😉 a taky nejsem zastáncem hektolitrů krve ve filmech, ale ten v Kill Bill to beru tak nějak s rezervou, prostě to tam patří 😉

marinka
10. kvě 2007

Já krvavé horory nemusím vůbec, ale mám ráda např. Šestý smysl nebo Ti druzí, takové ty duchařské, i když jsem vždycky posr... strachy 😀
Matrix se mi taky líbil! A těším se v sobotu na Stretfordské paničky, to je taková příjemná oddechovečka 🙂

kacerka
10. kvě 2007

Mari, na ty paničky se taky moc těším, už jsem se na ně chystala do kina, ale propásla jsem je, tak si je snad v sobotu užiju. A Šestý smysl nemá chybu . . .

sarkaa
10. kvě 2007

lenkabu: Jj tenhle fimeček se mi hrozně líbí.Ráda se koukám na filmy kde se odehrávají příběhy lidí z 2. svět války. Sice je to většinou smutné ale bohužel pravdivé...Teď jsem si vzpoměla an Pianistu.

lenkabu
10. kvě 2007

Pianistu jsem neviděla,ale chystám se na něj. Příběhy z války ráda i čtu, je to sice hrozné,ale zase si uvědomím jak se mám dobře.
Ještě jsem si vzpomněla na Moulin Rouge...nádhera.Nicol Kidman byla skvělá.

justina
10. kvě 2007

No baby, my s muzom sme Dedictvi videli asi 20x, to je 2.najoblubenejsi film, 1. su Pelisky. Pelisky su film smiesno-smutny, mne tam najsmutnejsie pride to nepochopenie generacii (Donutil a syn).
S muzom uplne bezne pouzivame hlasky z Bohusa...Ten kostelik tam...Ten k tomu nepatri(ked je krasna krajina) alebo: Co tady dela ta slepica, na tom stole?!(ked je bordel) alebo k...a je to, ja to vim, ja s ni ziju (na ohovorenie hocikoho) 🙂 popripade "přikúpíme" 🙂
Ja sa najviac tesim na Love story Bathory od Jakubiska, dufam, ze bude coskoro a nesklame.
A Amelia z Montmartru je moja srdcovka, ten film je uplne nadherny, somz neho mala hrejivy pocit este tyzden 🙂 taku poeziu som este "nepozerala".

spaagetka
10. kvě 2007

Tak já nejradši Forresta Gumpa, Piano, Amelii z Monmartru, Posledního Mohykána, Patriota, Zamilovaného Shakespeara, Čistou duši,Saw(I-III), Kruh(I i II), Amadeus, Perem markýze de Sade, Pulp Fiction, Kill Bill... Z českých - Léto s kovbojem, Slunce seno, Pod Jezevčí skálou, Za trnkovým keřem, Knoflíkáře, Kytici, Pramen života - no určitě bych si vzpomněla na víc "dobrých kousků" 😀

jess
10. kvě 2007

ahoj ,já taky miluju horory typu Hory mají oči,Pach krve, ale i akčňáky třeba Kill Bill,a nejvíc komedie,třeba Pidihajzlík nebo Někdo to rád blond,tydle filmi znám snad zpaměti 😅 .No ale s malou čumím furt dookola na Příběh žraloka,Nema,Mravenčí polepšovnu apod,a taky mě to baví 😀 ,jo a pobrečím si např. u Posledního samuraje 😅

andik
10. kvě 2007

tak zase jedna z fajn anket 😉

Moje neoblíbenější pohádka je Anděl páně a Tři oříšky pro Popelku 😉 klasika

Z filmů mám ráda české staré pro pamětníky,Eva tropí hlouposti,Hotel modrá hvězda 🙂 Starší české komedie 🙂 Jinak se ráda podívám na všechno. 😉

V kině jsme byli napsoled v úterý na Spiderman 3 a bylo to fajn 😉

lenkabu
10. kvě 2007

Poslední mohykán taky patří k mým nejoblíbenějším, je tam nádherná hudba.

Ještě se mi moc líbí Profesionál s Belmondem.

andik
10. kvě 2007

ze smutných filmů mám ráda Šindlerův seznam,je to hodně smutný,ale hezký natočený 🙂

justina
10. kvě 2007

OOOzaj, ako som moha zabudnut na Saw, ale I bola najlepsia. V II a III sa uz opakovali napady. Fakt priiiserne... Kamarat byva sam, chlap ako hora a povedal, ze ked to pozeral, isiel si radsej zamknut byt 🙂))
Lenkabu, aj to je krasny film a ta hudba naozaj nadherna. (Posl.mohykan)
A Kytice! Tu zbierku milujem od detstva a ked som sa dopocula, ze bol podla nej natoceny film, velmi som neverila, ze moze byt dobry. Ale je 🙂 super.
Plakavala som pri Duchovi 🙂

andik
10. kvě 2007

Já zapoměla na perfektní film Iluzionista a Dokonalý Trik.Fakt super! 🙂

muf
10. kvě 2007

tak já mám ráda Tři oříšky pro Popelku, Johanka z Arku, Harry Potter, Pán prstenů 🙂

kamhajek
10. kvě 2007

jo a taky mám slabost pro George Cloonyho a Dannyho parťáky. Jen nemusím film Zakázané ovoce, protože v něm hraje ta Lopezová 😉

smoulinda
10. kvě 2007

Ahojík, tak se taky přidávám...
Piráti z karibiku, Homolkovi, Slunce, seno, Četník.
Andik to s tebou souhlasím. Iluzionista byl hodně hezký filmeček 😉

carlisse
10. kvě 2007

Černá kočka, bílý kocour - další oblíbený🙂)) Vždycky si na nějaký další vzpomenu a musím se podělit... 😀

mobina
10. kvě 2007

Caelisse ten byl bombáckej 😀 Ještě je dobrej Traspotting. To je taky taková kultovka 🙂

sisstin
10. kvě 2007

kacerka: tak SAW3 už je dost přehnaný podle mě 😅

jinak Šindlerův seznam je fakt super..jsem to poprvé viděla až před pár měsíci..a fakt super..drsný, ale super 😉

a pak ta klasika: Zelená míle, Pianista, Román..je toho moc moc moc moc

a Vratné láhve byly super..klasickej Svěrák..moc milé a vtipné

sisstin
10. kvě 2007

jinak kuki..mně nevadí ty ankety..ale spíš mi bylo divný, že pak už nepřispěješ ani n..ale vidím, že taky píšeš..tak pohoda 😵

olianko
10. kvě 2007

ahojky 🙂
ja mam tiez velmi rada horory 😀
Schindlerov zoznam mozem pozerat stale a vzdy pri nom placem 😔 a o Pianistovy ani nehovorim.Adrien Brody je fantasicky.A tiez mam rada Dennik Bridget Jonnesove 😀 😀 😀

melory
10. kvě 2007

vsetky ceske 😀

melory
10. kvě 2007

a juhoslovanske

balsiger
10. kvě 2007

ahoj holky...jelikoz ziju v cizine, tak se mi dost styska po CZ produkci a k mym milackum patri Pelisky...to nema chybu 😀 😀 😀

vsechny slunce seno...no a pohadky snad vsechny

jsem to takovej klasik 😉

sisstin
10. kvě 2007

jojo..Bridgetka 2..to nemá chybu 😅

olinel
10. kvě 2007

Ahojte!
Mne sa velmi páči film 50 krát a stále poprvé. 😀

olianko
10. kvě 2007

olinel 🙂 to sa aj mne pacilo.som sa dobre nasmiala 😀
este som sa nasmiala na filme Kurz sebaovladania 😀