Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

jabber
20. říj 2008

Nejlepší film, co jsem kdy viděla, byl 'Prolomit vlny' 🙂

nobody
20. říj 2008

hmmm 🙂

jabber
20. říj 2008

co hmmmm? 😝 😀 Tobě se nelíbil?

martina.d.
20. říj 2008

môj obľúbený film je zelená míľa a keď muž miluje ženu.
😀

aponchie
20. říj 2008

Bile Peklo

m311293
20. říj 2008

Čokoláda....... Anna a král..........Vykoupení z věznice Shawshank ( the best)...... Presumpce viny.....Navíc mám ráda filmy, kde poslední 2 minuty filmu změni význam celého filmu : Šestý smysl, Vesnice,

jabber
20. říj 2008

m311293 - jo, ty mám taky ráda 🙂 Znamení

aponchie
20. říj 2008

jeste s Bredakem SEDM 😎

martina.d.
20. říj 2008

a ešte odstreľovač s Markom Wahlbergom.
😀

kessina
13. lis 2008

ja mam tych filmov strasne vela, ale najoblubenejsi je Posli to dalej. Myslienka, ludia, nadej a cele je to genialne urobene..

maruschka
13. lis 2008

u nás vyhrávajú vždy české...Roming je u mňa číslo jedna.. 😀 😀 samozrejme tých českých filmov je veľa od filmov pre pamätníkov až po dnešné nové filmy... 😉

norik1
13. lis 2008

m311293 - suhlasim, ja som tie filmy volala ze "film po ktorom este polhodinu o nom diskutujes" - presne Siesty zmysel a podobne...
Napriek tomu je moja srdcovka Univerzalna upratovacka (Keeping mum), cierna komedia - uzasna hudba, sceny, dej.... 😵

veronikahel
13. lis 2008

femme fatale, zelena mila, wasabi, uplne zatmenie, kráska v nesnázich, a kopec ďalších 🙂
naposledy som bola v kine asi na shreka 3 😀

jarka007
13. lis 2008

Eternal sunshine of the Spotless Mind - Vecny svit neposkrnenej mysle. Pre mna najkrajsi film o laske resp. jej zmyslu.

minonka24
14. lis 2008

Jeden z mých neoblíbenějších filmů jsou Vlasy...výborná myšlenka, atmosféra a muzika.
V poslední době na mě zanechal hlubokej dojem film Bábel, doporučuju. Film, který vám zůstane ještě dlouho v hlavě...

staxa
14. lis 2008

moj najoblobenejsi film je nevera po slovensky, na tom sa viem vzdy odreagovat a aj cesky film Vratni lahve sa mi lubil.

teraz uz do kina nechodim a atmosfera s dvd doma to nie je ono, takze preto take starsi filmy 😀

jabber
14. lis 2008

A včera dávali Samotáře 😀 😵

sisstin
14. lis 2008

tak Prolomit vlny je hustej film, ale že by se mi líbil se říct nedá 😕 😅

jabber
14. lis 2008

sisstin - ten je super, je výbornej a drsnej, já jsem z něj byla úplně paf a vůbec celé kino, to jsem v životě nezažila. Nezvedl se jedinej člověk, dojely titulky a takový 3 minuty ještě všichni seděli na sedadlech a nevěřícně zírali na prázdné plátno

agnesska
14. lis 2008

Čokoláda je moc dobrá a pak taky výbornej film-Volvér 😉

marse
14. lis 2008

u nas teraz frcia vacsinou rozpravkove filmy koli dcerke,...Shrek, pribeh zraloka, a pod. a v nedelu ideme na Madagaskar 2 😉

vivere
14. lis 2008

ahojte, ja mozem Jak vytrhnout velrybe stolicku a Jak dostat tatinka do polepsovny... nemaju chybu. A Nevesta na uteku a Madagaskar su tiez 😀

jarka007
14. lis 2008

jabber Prelomit vlny je naozaj na city, ale citila som sa z neho skor zle. Ako film bol OK, ale pocity po nom... Horsie som sa citila uz len snad po filme Dieta z Maconu.

simona55
14. lis 2008

baby pozera niektora zvas sudnu sien? teras ja to nechapem to su herci alebo ozajstne pribehi?

veronikahel
14. lis 2008

jabber, a kde boli samotari???? ☹ ten film mám tiež rada. a vôbec všetky české filmy su dobreee...

simona55 - sú to herci s ozajstnými príbehmi

petrahy
14. lis 2008

Moj oblubeny Madisonske mosty, Philadelfia

jabber
14. lis 2008

jarka - no jasně, ten film není v pravým slova smyslu hezký.... 🙂 mně taky vrtal v hlavě ještě pak asi týden 😀

veronika - na ČT1 🙂

veronikahel
14. lis 2008

tak ČT1 máme, ale práve rozmýšlam, že som ani včera nič nepozerala, syn mal vysoku teplotu, takže som bola pri nom...

ukana
14. lis 2008

zboznujem VSETKO O MOJEJ MATKE ......smutne 😢 ale pekne 🙂

achalteke
14. lis 2008

jarka 007 - Věčný svit neposkvrněné mysli je naprosto skvělej film mě teda osobně úplně rozsekal 😉