Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

lenkabu
2. čer 2007

Ahoj...koukám že jste zmínily i seriály..tak já jsem beznadějně závislá na M.A.S.H., dál taky Sanitka a Nemocnice na kraji města (originální, to pokračování nestálo za nic).

vava
4. čer 2007

Ahojte,

tiez patrim k milovnikom Almodovara - prave som videla film z 2006 Volver a opat ma nesklamal. Recenziu mozete kuknut tu : http://www.csfd.cz/film/220915-volver/

ukana
5. čer 2007

ahoj vava, ja mam ten film uz 2 tyzdne doma na DVD a nemam cas si ho pozriet 😠 zvacsa totiz vecer zaspim skor ako maly 🙄 Ale tesim sa ze si ho vychutnam , ked svokra nebude doma v pondelok a nebude mi to komentovat 😝 😠

vava
5. čer 2007

Ahoj Ukana 🙂
No super, tak potom napis, ako sa ti pacil ! Ja som tiez cakala na chvilu, kedy druha polovica pojde cez vikend von, zapalila sviecky, nikto nic nekomentoval a paradny zazitok 🙂

mandragora
6. čer 2007

Holky dneska jsem viděla nového supermana,no děs běs,neviděli jste někdo W.T.C o 11.září.mám to tady,ale nevím.jestli to nebude nějakej americkej hepík,aby to nebyla ztráta času

andik
18. čer 2007

Skoukla jsem včera Prázdniny s Cameron Diaz a Kate W. perfektní,i slzička ukápla 😀 Dokonce i mému se to moc líbilo 🙂

kafa
19. čer 2007

ahojte, tak Prazdniny sa mi tiez pacili.. neviem, ci to tu uz bolo spominane, ale nedavno som videla film Posledny skotsky kral a bolo to dost drsne.. ak chcete vidiet film o diktatorovi tyranovi z Ugandy, tak si to urcite pozrite, je to dobry obraz do zivota takeho magora 😖

inac, v sobotu som po dlhom case videla Obecni skolu a je to neskutocny film 😀 😀 😀

mikca
19. čer 2007

já byla včera donucena MM zkouknout SAW3 děsný bálka jsem se jít udělat malému večer mléko, fuj...vy takovou romantiku a já 😝 😝 😝

ukana
19. čer 2007

vava, tak som videla ten Volver, nesklamal. Len neviem, preco vsade pisali, ze je to komedia, bol to len taky smiech cez slzy 🙂

andik, tie Prazdniny s Kate Winslet by som aj ja chcela vidiet, je to uz v pozicovniach na DVD, alebo si na tom bola v kine? Do kina sa ja moc casto nedostanem ☹

zuz11
4. pro 2007

monkula • 2d • Dnes o 23:45
Aké sú vaše obľúbené filmy? Aký uprednostňujete žáner?
Ja nemám rada romantické filmy typu Pilcherka, Steelová, ale rada si pozriem romantické komédie. páčia sa mi thrillery a horory, ale nie tie, v ktorých tečie kečup potokom a lietajú končatiny, začínajú sa mi páčiť japonské horory, je v nich taký prirodzený strach, nie preafektované americké scény...

Moje tipy: Osudový dotyk, Diaľnica 60, Hra na schovávačku, Hra s neverou...

r123
4. pro 2007

tak moje nej nej nej filmečky na který bych mohla koukat každý den:duch,osobní strážce,hříšní tanec a pomáda!!!ty prostě miluju!!!!!!!!!!!super sou i taxi a taxi taxi nebo film ti druzí s nicole Kidman mě taky zaujal!je toho hodně mohla bych psát do aleluja.nebo zelená míle.s českých klasiky jako vesničko má středisková či slunce seno nebo homolkovy či taková normální rodinka nebo černí baroni 😀 .nemám ráda titanic je to moc smutný vždycky si vzpomenu že se to doopravdy stalo a zemřelo tam tolik lidí! ☹

ukana
5. pro 2007

momentalne frcim na BRIDGET JONES oba diely, fakt relax 😎 a sranda 😎 super mi zdvihne naladu a sebavedomie vzdy 😀

bielanevesta
5. pro 2007

Zorro- tajemná tvář to je moje 😀

ukana
5. pro 2007

Banderasa aj ja mozem 😝

bielanevesta
5. pro 2007

Banderas je boží 🙂
A ešte Shreka všetky tri diely 😀

ukana
5. pro 2007

Shreka miluje nas maly, akurat vcera pozeral 2.diel, trojku mam nachystanu pod stromcek, neviem ci bude mat vacsiu radost ocko alebo syn 😀
Ja by som tak sla do kina.... ☹ 😢 kedysi som videla skoro vsetko co sa premietalo, teraz nestiham ☹

bielanevesta
5. pro 2007

Ja som naposledy bola v 3D kine ešte pred tehu takže to je nejaký ročik aj niečo😅
Teraz skor pozeráme na DVD keď je čas 🙂
Tak budú ma´t rados´t obaja veĺkú 😉

bielanevesta
5. pro 2007

A este mám rada film Malé ženy, Denník princezny, Nepolíbená...no a pár by sa ich ešte našlo 😀

prdecek
5. pro 2007

ja miluju Harryho Pottera 😀 😀 😀 všechny jsem viděla mockrát a na tom posledním sem byla dvakrat v kině 😀 moc se mi ty filmy líbí 🙂

kristi
5. pro 2007

Láska nebeská, Deník Bridget a všechny Homolkovi

bielanevesta
5. pro 2007

Harry je tiež dobrý ale napr. Fénixův řád sa mi moc nepáčil 😅

kili
5. pro 2007

Tak ja môžem furt dokola Foresta, Leona, Améliu, Romeo a Julia, Zamilovaný Shakespear 😕 samé mená 😀 , potom Kašlem na lásku

bielanevesta
5. pro 2007

Z Harryho s ami páči Vězeň z Askabanu 🙂

bzuco
5. pro 2007

ja sa teším na vianočnú klasiku - Mrázik, Perinbaba, 3 oriešky pre Popolušku
mám rada aj Forresta Gumpa

zuzkafuny
5. pro 2007

Všetky české filmy... a film keď pozerám na moje dieťa a neviem sa vynadívať... 🙂

cat
5. pro 2007

Svetaci, Marecku, podejte mi pero, Coz takhle dat si spenat, Obecni skola..

Harry Potter, Pan prstenov, Eragon..

Dvoji zivot Veroniky, Amelia z Montmartru...

z nasich rozpravok Mala morska vila s Mirkou Safrankovou..

bielanevesta
5. pro 2007

Tak na Perinbabu by som sa kukla aj ja ale v ČR to asi dáva´t nebudú ☹

ikke
5. pro 2007

ja nemozem harryho pottera... beznadejne pri nom zaspavam 😲 😔
😅

kili
5. pro 2007

Obecni škola je super, aj staré české rozprávky ako Cisárov pekár a Pekárov cisár

kili
5. pro 2007

ani mne sa Harry nepáči, je to strašne prekombinované a nedáva to zmisel. Harry je ospevovaný a pritom nikdy nič neurobí 🙄