Oblíbené filmy. Jaký je ten váš?

kukinka
10. kvě 2007

Tak priznivci anket,jaky je vas oblibeny film,pohadka a na cem jste byli v kine napsoledy?

kajule
15. pro 2010

Mam rada spoustu filmu, ale napisu jeden, ktery me vzdy zarucene rozesmeje...Drz hubu! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

lucka127
2. črc 2011

Mozte mi dat zienky typna dobry historicko romanticky film?
nieco ako pycha a predsudok 😉 alebo aj nieco ako suboj srdc, poznate viacej takychto unikatnych kuskov kde sa cely film caka na bozk 😀 ale moze sa aj na viac 🙂 dajte mi daky dobry tip prosim

kvojtanikova
2. črc 2011

@lucka127 ja mam rada Janu Eyrovu, tu kde hra William Hurt a Charlotte Gainsbourgh, ta je chudera taka skareda ze to je normalne uveritelne, tie jej utrapy. A ta scena ked na ten bozk caka... ta je dokonala.

lucka127
2. črc 2011

@kvojtanikova
Dakujem skusim mrknut uputavky tusim som ju uz videla, ale idem to omrknut 😀 ddd v telke davaju same kraviny v poslednom case a ja tie kriminalky nemossseeem 😕

lucka127
2. črc 2011

@kvojtanikova a nasla som teraz nieco pod nazvom vasen a cit, tiez take historicke🙂)uvidime co to bude az to bude 😉

kvojtanikova
2. črc 2011

@lucka127 ano, vasen a cit je tiez od Jane Austen, to bude podobne ako Pycha a predsudok, tiez dobre. Ona ma este aj Northangerske opatstvo, Emma a este zopar ale to uz si nespomeniem.

lucka127
2. črc 2011

@kvojtanikova
ta jana ma prosim ta tri diely?
😀 akosi sa z toho neviem vylustit🙂)

kvojtanikova
2. črc 2011

Neviem, ja to mam cele na jednom DVD, nemyslim ze to ma tri diely. Skus do vyhladavaca dat aj to meno herca/herecky.

lucka127
2. črc 2011

poslem ti link prosim mrkni sa mi na to ze ktora to je 😉 dd

eicul82
8. led 2012

Prosím o aktualizaci nějakých dobrých filmů. Díky!!!!

lu777
25. čer 2012

já jsem právě dokoukala film Lorenzův olej a to teda síla..... ale je úžasný 😉 😵 moc doporučuju!

limoncino
25. čer 2012

Akurát pozerám Faunov labyrint...

silvia.t
30. srp 2013

tak pridam aj ja moje oblubene 😀
Vacsina oblubenych je s Liam Neeson- 96hodin-odplata 1,2 ,Chloe,Po živote,Tri dni k slobode,Neznámy,Medzi vlkmi
Predtucha,Prípad čislo 39,Pre moju sestru,Čierna labuť,Disturbia....no je ich vela 😀

janavu
14. kvě 2020

@makak21 Hříšný tanec je prostě super. Taky jsem se o něm teď dozvěděla několik věcí, které jsem vůbec nevěděla: https://www.331.cz/hrisny-tanec-co-jste-o-tomto... 😲