Oblíbené Lanczovky. Čtete tyhle knihy této autorky?

nety
10. pro 2009

Najde se tu někdo,kdo čte knihy této skvělé autorky??
LL čtu již 16 let a pořád se mi moc líbí a vyhledávám je.

lenkabu
15. pro 2009

no ježiš tak to jsem prošvihla 😅 😀

jarculka
15. pro 2009

Britney, Pošeptej Ti ji zcela vynahradí!!! 😉 Teda, pokud jsi našla oblibu v předešlých dílech - Šeptej a Zašeptej! 🙂

maruska39
16. pro 2009

Ahojky,
jéé tak Lanczovku miluji taky 😀 NO spíše v mém pubertálním věku jsem ji milovala a nemohla se dočkat nového dílu,chodila jsem pravidelně do knihovny a netrpělivě čekala na další knížku která se mi dostala do ruky 😀 četla to i moje mamka a starší ségra .. no a tak nějak jsem si zasteskla a dostala chuť na další knihy co jste tu psali,třeba ta trilogie Šeptej mě hodně zaujalo to bych si chtěla přečíst tak asi zkusím opět tu knihovnu nebo si řeknu manžílkovi o další dárek 😅 a manželky bych taky ráda přečetla ... no jsem dostala slinu zpátkyna Lanczovou jak vás čtu 🙂 a taky teda jsem četla Jude Deveraux a podobné romantické a historické romány,ale LL je prostě LL 🙂

simlenka
16. pro 2009

Mne jste zas navnadily na to lucky luk - v puberte me to fakt nevzalo,mozna proto,ze to bylo psane jako od kluka - ale koukam,ze ji hodne chvalite,tak to nekde zkusim splasit a precist.

simlenka
16. pro 2009

Me jste zas navnadily na to lucky luk - v puberte me to fakt nevzalo,mozna proto,ze to bylo psane jako od kluka - ale koukam,ze ji hodne chvalite,tak to nekde zkusim splasit a precist.

maruska39
16. pro 2009

jj tu jsem taky četla a nebyla vůbec špatná 🙂

kaceenka81
16. pro 2009

tak se taky přidám taky čtu a kupuju.a všechny moe kámošky 😀
mám snad doma úplně všechny knížky kromě snad dvou ale ty jsem taky četla.a příhěry bych vám řekla třeba o půlnoci 😀

jaspina
16. pro 2009

Já už jsem to dost dlouho nečetla, ale vy jste mě na ty knížky znova nabrnkaly 😉 Klidně si je přečtu i teď, protože je to pro mě fakt oddychovka a takové chvilkové zasnění - člověk si připomene, co prožíval a řešil v tom nejkrásnějším věku 😵 Začátkem roku mě čeká laparka, tak si asi nějaké to čtivo pořídím. Při jejích knížkách jsem prostě začala číst a dokud jsem nedočetla, tak pro mě neexistovalo nic. Ani rozkoukaný seriál - nic. A jak jsem ji přečetla, tak mě zas mrzelo, že už je konec a hrozně si přála pokračování 🙂

lenka3p
16. pro 2009

Dnes v noci ve vane jsem docetla novinku a byla to parada 🙂 Napoprve to vzdycky zhltnu a pak si to casem prectu jeste jednou v klidu ... mam ty knizky moc rada, cetla jsem asi vetsinu z nich.

jaspina
16. pro 2009

A jak jste se bavily o té 3logii šeptej.. Tak já četla tu knížku, kde se ta holka - modelka přistěhuje do nového města a tuším tu její matku sbalil učitel? To je první díl? A o čem (ve zkratce) je druhý? Ale nepište mi pointu - když tak si to koupím 😉

kaceenka81
16. pro 2009

jj to je orvní díl .a nevím co chceš sklyšet u too druhého at něco neprozradím. 😀

jaspina
16. pro 2009

Tak radši nic, já si to koupím 😀

nety
autor
16. pro 2009

Jaspi,předem Ti přeji at Ti laparka dobře dopadne a do nemocnice si klidně vezmi Šeptačky,nádherné čtení.Pokud by jsi potřebovala nějakou oddychovku,tak doporučuji Náhradní princ,má oblíbená a veselá kniha 😀 😀

jaspina
16. pro 2009

Nety moc děkuju 😉
Musím nakoupit, ale nesmím je začít číst už přes svátky - tak se tam budu aspoň trošku těšit 🙂

nety
autor
16. pro 2009

Jdeš hned po Novém roce??
Určitě vydrž,s knihama Ti bude vše lépe utíkat a i myšlenky snad utečou za nemocniční zdi 😉 .
Když jsem ležela v těhu na udržování,měla jsem s sebou snad 10 lanczovek 😀 😀

jaspina
16. pro 2009

Nety přesný termín nemám, ale doktorka říkala po novém roce, tak myslím někdy v lednu..

jajkax
16. pro 2009

Ahoj Já taktéž miluju Lanzovky.Bude mi 25 a vždycky když přijde řeč na knížky a nějaká kámoška slyším co čtu,tak si klepe na čelo že je to tak pro 13-17 holky.¨
Tak jsem teda ráda že v tom nejsem sama. 😉 Jinak u mně taky vede ta trilologie pana nebo blíženec, zadáno pro blížence, ten třetí díl ted nevim.
A to jak jste jmenovali Šeptej do ticha to jsem ještě nečetla-tak mi asi bude muset pořídit ježíšek.Jestli je knížka v prodeji 🙂

nety
autor
16. pro 2009

Jajko,sice si na čelo klepou,ale myslí, že potají čtou taky 😀 😀 .
Mě je o šest víc a čtu stále a dokud paní lenka bude psát,budu číst 😀 😀

lucisa
2. led 2010

Jé, narazila jsem na tuhle diskusi a musím se přiznat, že Lanczovku miluju od prvního dílu Počkej na mě, Radko! ještě v brožované edici a u jiného nakladatelství, než teď. Dostala jsem ji od kámošky na narozeniny v r. 1992 a stála (jak jen na obale uvedeno) 36 Kčs!!!! 😀
Od té doby jsem kupovala každou knížku, která vyšla, mám všechny. I manža, když jsme se poznali a vzali, tuto mou zálibu kvitoval s povzdechem, že tak ucelenou sbírku nemá asi ani sama autorka. Dokonce, když v jednu chvíli vyšla kniha a já ji nemohla sehnat (protože dotisky a druhá vydání začaly až mnohem později), neváhal a bez mého vědomí napsala přímo autorce žádost o knihu, tak mi dvě poslala i s věnováním 😉
U mě nejvíce vedla trilogie Blíženců, potom Nela Fišerová (dva díly) a teď poslední trilogie Šeptej, poslední díl jsem kupovala v Globusu den před Vánoci a v noci ji celou dočetla.
Mám i tu jednu "dospělejší" Manželky, milenky,.., ale vůbec mi nevadí číst i puberťácké. Každou knížku mám tolikrát přečtenou, ...ale když mi se to prostě líbí.
A ať si někdo vykládá, co chce, já jsem ráda, že jsem do toho investovala, píše pěknou češtinou, řeší běžné problémy a věřím, že až mé holky (teď mají 7 a 5 let) dorostou do věku, kdy tomu budu rozumět, najdou si také v nich spousty důležitých i odstrašujících příkladů.

viona
2. led 2010

Tuhle autorku jsem měla ráda už jako náctiletá,doma mám pár knížek,spíše jsem vypůjčovala v knihovně,ale přiznávám,že bych si je klidně s chůtí přečetla i dnes,parádní odpočinková četba 😵 Ale nedávno jsem si v Globusu koupila tu její knížku pro dospělé Milenky,manželky,či jak se to jmenuje a mě se to teda moc líbilo 😉

viona
2. led 2010

A nejoblíbenější byly dvě trilogie,Radka a blíženci,sakra,jste mě naladili,že si snad půjdu něco koupit 😀

lucisa
2. led 2010

viona, ono to čtení pro dospěláčky bylo trošku jiné, neříkám, že se mi knížka líbila nebo vůbec nelíbila, je prostě jiná. ale když to tak vezmeš, každá z nás si oblíbí jinou, a u jiné se jí zase něco nelíbí. a o tom to je, vem si, že jich napsala přes padesát, a myslím, že je většina spíš lepších, než horších.
u mě je jednička. já vždycky dlouho stojím v knihkupectví a čtu si zadní stranu,abych věděla, o čem knížka je (nejen Lanczovka) a je fakt, že vybrat kvalitní oddechovku, u které se spíš chechtám, je umění, pokud nezabrousíte do klasiky v x-tém vydání.

giorgina
2. led 2010

existuji knihy od lanczove nekde na netu ke stahnuti???

laola
2. led 2010

Jééé, to je bezva, že je vás tolik, co ji čte 😀 Si na svůj věk připadám docela nepatřičně... 😀
Naposledy jsem četla manželky, milenky, zoufalky a to už jsem si teda divně nepřipadala, když jsem si tu knížku kupovala 😀

gabbi
3. led 2010

Holky ja si ted s Vami zavzpominala🙂.
Jeji knizky byly super - pamatuju si jak jsem se nemohla odtrhnout. Ted mi mamca vozi knizky od Simovy Monyove - ona pise o manzelich, ale taky uzasne - rekla bych, ze si sou trochu podobne🙂. Ma i internetove stranky s ukazkama.

lucisa
3. led 2010

giorgina, nevím, jestli se někde dají stáhnout, ale sama autorka má své stránky a na nich je její veškerá tvorba, obsah, postavy, ukázky a diskuse jejich čtenářek, ta adresa je www.lanczova.cz nebo www.lenkalanczova.cz nevím přesně, ale přes vyhledávač ti to tam skočí, zkus nějakou tuhle kombinaci.

zany
3. led 2010

stránky jsou www.lanczova.cz 😉

krtek.93
3. led 2010

Jéééé, diskuse o Lanczový 😀 😀 😀 já právě teď čtu Vůni deště, už podruhý - neni moje nejoblíbenější, ale zrovna jí mám doma plus další dvě, tak se k tomu vracim. Já jí začala číst někdy v pubertě, pak mi to přišlo už nepatřičný, ale stejně mi to nedá a vracim se k ní, v létě jsem zase četla jak drak, něco i znova. Nejradši mám trilogii o blížencích (tu jsem měla ráda právě před těma x lety) a taky Sólo pro kristýnu, a teď v tý "druhý vlně" 😅 mě naprosto dostaly Hořká chuť lásky a Postel plná růží (navazuje to na sebe a je tam tušim právě ta Nela) - ty si snad i koupim, jinak jsem měla všechno půjčený z knihovny (jsem si většinou nesla dva až tři klasiky typu Čapek, Kundera... a mezi tím tu Lanczovou 😀 ). A musim se přiznat, že mít doma sbírku jako lucisa, asi bych některý ty knížky četla pořád dokola, je to prostě hrozně chytlavý. A dneska už se za to zase nestydim 😉

krtek.93
3. led 2010

Můžete mi prosím někdo nastínit tu trilogii Šeptej? Určitě jsem četla první dva díly, jen si teď nemůžu vybavit, jestli je to ono. Je to takový... no, pokaždý s dost nejistejma koncema? jako že tam neni přímo happy end? Ona bydlí někde v čoudu s mamkou, bez táty, a on je děsnej frajírek, synáček bohatejch rodičů (a podobnej typ jako její táta)? (abych tu nevyzrazovala děj 😉 )

zany
3. led 2010

Krtku - jj, je to přesně tak 😉