Oblíbené Lanczovky. Čtete tyhle knihy této autorky?

nety
10. pro 2009

Najde se tu někdo,kdo čte knihy této skvělé autorky??
LL čtu již 16 let a pořád se mi moc líbí a vyhledávám je.

nety
autor
2. srp 2010

Taky to říkám. Sbírka má nevyčíslitelnou hodnotu 😀 😀

Ted se spíš ptám, jaký hrdina se objeví? Dle anotace někdo soudí že to bude Viktor z Hvězdy naděje, já si myslím že Klára ze Tři na lásku. No uvidíme. Nakonec to nebude nikdo 🙂

lucisa
2. srp 2010

Tak já se na anotaci nekouknu a nechám se překvapit 😅 😅 😅

nety
autor
13. srp 2010

Ahoj holky, nová kniha je super. Je to něco jiného než všechny ty nevinné knížky. dost kontroverzní téma a hořká skutečnost.

misi78
13. srp 2010

Tak to si novou knizku asi koupim. Kdyz jsem byla v puberte tak jsem cetla ty romaticky knizky, ale ted me to uz nebavim. Hrozne se mi libili Manzelky, milenky, zoufalky.

lucisa
14. srp 2010

@nety Už je v prodeji? Já ji ještě neviděla, po víkendu nabíhám do knihkupectví. 😉

beodenka
14. srp 2010

Ahoj holky, muzu se pridat? Ja "lanczuju" asi sestnact let, s prestavkama, ale stejne se k tem knizkam vzdycky vratim.
@nety: koukam, ze agitujes za lanczovky na vsech frontach 🙂 Nedavno jsme si psaly primo na strankach lanczova.cz, psala jsem ti, kde jsi sehnala novou knizku, ze jsem taky z Ji. Kazdopadne diky za odpoved, uz jsem tam nespamovala diskuzi, podekovani jsem psala do mailu, kterej tam mas uvedenej, ale mozna ho moc nepouzivas...

nety
autor
14. srp 2010

@beodenka jé to je fajn že je tu další Lanczovka a ještě Jihlavačka. Omlouvám se, mail z LL nepoužívám, už ani nevím jaký tam mám natož znát heslo ☹ Ale pokusím se ho nějak vyštourat. Koukám, že jsi těhu, tak gratuluji a přeji pohodové těhotenství.

beodenka
14. srp 2010

@nety : Diky 🙂 A to snad ani neni nutny- myslim hledat to heslo 🙂 Psala jsem v podstate to samy, co sem- ze dekuju za odpoved, a jeste, ze jak se znam, tak pro novou lanczovku asi taky brzo poletim. Zatim jsem se udrzela, ale dlouho to trvat nebude... 😵

nety
autor
14. srp 2010

@beodenka teda jsi dobrá, já bych to nevydržela . Přečetla jsem ji ještě týž den 🙂 Jo a za tip nemáš zač🙂 Už chodíš dlouho na stránky lenky Lanczový?

beodenka
14. srp 2010

@nety No ja tam chodim spis ocumovat, kdyz mi vypadne obsah nejaky knizky- treba kdyz jsem nemocna a vyslu manzela na nakup lanczovky (teda musim mu za to slibit hory doly) a on stoji v knihkupectvi- predcita mi, co tam maji, a ja kontroluju, jestli ji uz nemam... nekdy se mi dost motaji ty jejich nazvy. Anebo hlidam, jestli vysla nova knizka.. Pak se porad premlouvam, ze si ji nekoupim, ze jsem na to uz stara krava 😅 , ale tyhle predsevzeti mi stejne moc dlouho nevydrzi. Na lanczovkach mam asi zavislost, manzel i mladsi (!) segra si klepou na celo, ale co uz s tim 😵

lucisa
14. srp 2010

@beodenka ségra jim nepřišla na chuť? neví, o co přichází 😀 😀

Nejlepší bude, když si napíšeš podle seznamu, který je teď v každé knížce, které číslo ti chybí a manžu pak pošleš jen s těmi čísly a on to v knihkupectví vezme podle čísel 😉

lucisa
14. srp 2010

@beodenka jo a taky přeju pohodový těhu a krásné miminko 😉

beodenka
14. srp 2010

@lucisa Dekuju moc za prani! Mno, co se toho tyce, segra cetla lanczovky taky, v dobe, kdy je to asi "spolecensky prijatelny"- v puberte. Mela jsem rozsahlou sbirku, tak mela z ceho vybirat. A ted nechape, ze me to porad bavi 🙂 Ja to na jednu stranu chapu, prece jen je to hlavne pro teenagery a o nich- u me probehlo nekolik pokusu o "detox"- dvakrat jsem rozprodala sbirku, abych si par knih zase vzdycky koupila- treba kdyz je clovek nemocnej, tak se ctou krasne. Ale kdybych si s nima mela sednout nekde na verejnosti, tak bych se asi snobsky stydela, co si o me ostatni pomysli. Dodneska nezapomenu, jak se muj ex smal, kdyz vytahl zpod postele "peclive" ukrytou rozectenou lanczovku a zacal predcitat- myslela jsem, ze to bude jeho konec...

lucisa
14. srp 2010

@beodenka tak já na veřejnosti nemám čas číst, to hlídám děti, aby se mi nerozutekly nebo něco nevymamlasily, ale zase můj manža je v tomhle v pohodě.
Kolikrát jsme v obchoďáku a vlezem do knih a on se ptá a tuhle máš? Plete se mu to, protože ta první vydání neměla tak barevné fotky na přebalech a mu to přijde nové, a on je to třeba už 3. dotisk.

A jako oddechovka paráda, takové ty harlequinky mě přešly v pubertě, tam to bylo furt na jedno brdo, ale tyhle miluju. Navíc LL píše čím dál tlustší knížky, a to je mi strašně sympatické, i tak to ale zhltnu ještě ten den, max. druhý, podle toho, jak mě rodinka nechá v klidu. A to až pak manža obrací oči, proč jsem si to nešetřila, že zase budu půl roku hudrovat, že není nic nového. No a jak mu vysvětlit, že jsem byla zvědavá, jak to dopadne a knížky odzadu zásadně nečtu, aby bylo překvápko..... 😀 😀 😀

beodenka
14. srp 2010

@lucisa Tak o tom zadna, lanczovky se ctou na jeden zatah. Mne se dokonce na vejsce stalo, ze jsem nekolikrat nedorazila na prednasku nebo dokonce na povinnej seminar, protoze jsem cetla 😅 U nas to nastesti slo ustat, povinny dochazky jsme meli minimum. V praci se mi to dikybohu nestavalo, to uz bych musela uvazovat nad odbornou pomoci 🙂 Ale hodila jsem knizku do kabelky a docitala treba v autobuse, pricemz jsem "dumyslne" maskovala obal... 😉

lucisa
14. srp 2010

@beodenka 😀 😀 😀 asi fakt závislost 😀 😀 😀

beodenka
14. srp 2010

@lucisa Dyt to rikam 😉

beodenka
21. srp 2010

Ahoj holky. Tak jsem docetla novou knizku, v patek mi nebylo dobre, tak jsem lezela, vyslala jsem manzela do obchodu na Netynu radu a bylo vystarano 🙂 Nechci tady spoilovat pro ty, ktere jeste necetly... ale musim rict, ze mi na tech LL knizkach urcenych "dospelym" neco vadi- na kazde treti strance je sex nebo narazky na sex... bylo to v Manzelkach, milenkach... a ted i v te nove knizce. Celkove u me spis zklamani ☹ I kdyz nektery vedlejsi linie pribehu byly zajimavy, i smutny (treba "vyhozena kamaradka"). Ale uz dost, abych nepripravila ostatni o cteci prozitek 🙂

beodenka
9. dub 2011

Ahoj, zdravim po dlouhe dobe louskacky "oblibenych lanczovek" 🙂
Mozna jste zaregistrovaly, ze zakladatelka diskuze uz sem nemuze prijit, jelikoz byla zablokovana v prvni vlne protestu proti soucasnym pomerum na MK.
Diskuze pokracuje na jednom nejmenovanem e*serveru. Pokud byste mely zajem se pripojit, pisnete mi prosim IP.

Pekny den.