Oblíbené Lanczovky. Čtete tyhle knihy této autorky?

nety
10. pro 2009

Najde se tu někdo,kdo čte knihy této skvělé autorky??
LL čtu již 16 let a pořád se mi moc líbí a vyhledávám je.

zuzka11
10. pro 2009

cauki🙂))ja mam rada jen lenku, Sandra mi k srdci neprirostla...a dneska jsem si zrovna doprala jeji novou knizku 😉

nety
autor
10. pro 2009

Taky už mám Moniku přelouskanou,jedna z mých nejoblíbenějších🙂.

jaspina
10. pro 2009

Já ji taky čtu od 16ti. Teď už teda tolik ne, ale když se mi nějaká její knížka dostane do ruky, tak ji přelouskám jedním dechem 😉 Jo a jaká Sandra? 😕

zuzka11
10. pro 2009

Podle me Sandra je slaby odvar, ale cetla jsem jen Andilikyaaaa prislo mi to hiooodne slaby, proti Lence....ja byla v Nemecku a ten treti dil mi nejak unikl....je to teda uz delsi doba, co to vyslo?A prijdu si vzdycky minimalne zvlastne, kdyz brousim do te sekce - Mladez 😀 a natesene beru novou lanczovku 😉

nety
autor
10. pro 2009

Sandra je dcera Lenky a myslím, že si nezaslouží tenhle typ kritiky už proto, že se jejich druh psaní vůbec nedá srovnávat. Je to jako nebe a dudy, každá píše úplně jinak a jiný styl...🙂

jaspina
10. pro 2009

Tak od té Sandry jsem teda nic nečetla.. Ale od Lenky mám doma hlavně nějaké ty starší.. A jaké knížce se to bavíte, že je dobrá - a má víc dílů? Musím si koupit nějaké čtivo jak půjdu v lednu na laparku.. 😉

nety
autor
10. pro 2009

Trilogie Šeptej do ticha, Zašeptej do vlasů a teď zbrusu nový, závěrečný díl Pošeptej po větru - vřele doporučuji! 🙂

zuzka11
10. pro 2009

Souhlas...a me se jeste libila Panna nebo Blizenec a tahle trilogie...uznavam, je to o mladsi holce, ale podle me super napsane.....

nety
autor
10. pro 2009

Nebo z vícedílných ještě trilogie o Radce a dvoudílný Lucky Luk a Hořká chuť lásky a Postel plná růží..... 😉

jaspina
10. pro 2009

To jsem všecko četla, akorát z té první trilogie jsem asi četla jen šeptej do ticha a zbytek už ne.. Ale už si vůbec nevybavuju o čem to bylo - pletou se mi ty názvy..

zuzka11
10. pro 2009

Jojojo, ja jsem ted zasctena do zaseptej po vetru, dneska jsem si ji koupila "za odmenu" ze ma Adamíno v poradku kycle, jakoby to byla moje zaluha 😀

jaspina
10. pro 2009

Taky budu muset něco počíst 😉 Já se k nim vždycky po určité době vracím.

nety
autor
10. pro 2009

Zuzko já si Zašeptej nadělila t velké radosti,že se kámošce narodila hiolčička 😀 😀

tercie
10. pro 2009

Lanczovku jsem jeden čas četla moc, ale poslední dobou už ne, co mi utkvělo byly ty dva díly Lucky Luk, dodneška si některý pasáže vybavuju skoro slovo od slova, moc ěkně napsanej příběh, kdybyste věděly o něčem podobným, kde nepíše vyloženě o puberťácích, ráda se nechám inspirovat, díky 🙂

lenkazdenek
10. pro 2009

Ahoj holky,tak já mám snad všechny díly až po Náhradního prince,pak už nják nebyl čas 😅 ale ráda se k nim občas vracím a můžu říct,že jezám snad z paměti 😅
Nety o čem je ten poslední díl?

simlenka
11. pro 2009

Ja ji taky semtam ctu,hlavne ty starsi kousky,kdyz uz nevim co. musim rict,ze lucky luk me tenkrat vubec nebavilo a po par strankach jsem to vzdala - dneska by to mozna bylo jinak. ja milovala kralovstvi za botu, tajna laska,schody do nebe. radka stachova byla vyborna,asi se na ni hned zas vrhnu 🙂 jo a z tech aspon pro me novejsich je krasna knizka lasky a nalezy - tu moc doporucuju.

nety
autor
11. pro 2009

Tercie-zkus Manželky,milenky,zoufalky-tady je hlavní hrdince 38.

lenkazdenek-když já nevím,zdali to mohu tady veřejně profláknout,ale řekla bych že je tak nějak na stejno s druhým dílem 😀 😀 😀

Simlenka-já čtu pořád dokola,království jsem četla nedávno🙂

simlenka
11. pro 2009

Ty manzelky,zoufalky,milenky nejsou spatny,ale o pubertackach se mi cetlo lip 😀 asi se v petadvaceti porad citim vic pubertalne nez zensky 😀 napsala jeste neco takhle o starsich nebo jen tohle?

lenkabu
11. pro 2009

četla jsem v pubertě,nejlepší byli Blíženci 🙂 už nevim jak se jednotlivý díly jmenovaly,ona se jmenovala Eva,on David a v posledním dílu měli dceru Anetu. A Radka Stachová byla taky dobrá 🙂

sisstin
11. pro 2009

ha, podej mi ruku Radko 😀 😀 😀

sisstin
11. pro 2009

mě to bavilo v pubertě, ted už teda ne 😕

luucia
11. pro 2009

já to taky četla v pibertě, ale ted si nedovedu představit, jít si tu knížku jen koupit 😅 😅 😅

zdenka26
11. pro 2009

Jak o puboš jsem to hodně četla,moc se mi líbily.Ted by mě ale nejspíš nudili.Ale je to o vkusu 😉

sisstin
11. pro 2009

mě už nebaví žádné romantické knížky..prostě ted už vím, že život je fakt o něčem jiným a přijde mi to nereálný a nebaví mě to 😕 ale jinak jsem jich četla tuny..hlavně ty historický alá Deveraux, Small, Drake atd...samej sex no 😝

simlenka
11. pro 2009

Ja se priznam,ze kdyz jsem nedavno mela slabsi chvilku a koupila si jeji knizku,ze jsem u pokladny prohodila,ze je to pro dceru a kdyz se pani pokladni pochybovacne podivala na nase batole,tak jsem rekla,ze vlastne pro neter 😀 mne jako taky romanticky knizky moc neberou,ale k ty lanczovce se semtam vratim,kdyz neni co cist nebo chci jen nejakou oddechovku - vetsinou kdyz doctu neco od simmela,tak potrebuju neco u ceho nemusim premyslet,simmel me psychicky vycerpava,ale miluju jeho knizky. a z ty pubertalni romantiky me bavila jen LL, stanislav rudolf me nejak nikdy nebavil

nety
autor
11. pro 2009

Simlenko já taky vždy kupovala pro "mladší sestru",ale ted už je mi to jedno co si prodavačka myslí,nemá právo hodnotit zákazníky 😀 😀 😀 ,sice občas hážou ksichty,ale co je mi do nich 😀 😀

terinda
11. pro 2009

ahoj holky, taky jsem toho mraky přečetla 😀

Naposled jsem si koupila Zoufalky - když už je hrdinka blíž mému věku 😀

Je pravda, že o patnáctkách už číst nechci 😝

zany
11. pro 2009

Ahoj holky,

já si Lanczovku taky ráda přečtu. Moje kamarádka má všechny knížky, tak se těším až si přelouská tu novou a pošle mi jí dál 🙂 Ještě mám ty dva díly docela v paměti 😉
O Evě a Dickovi jsem četla nedávno a i po té dlouhé době jsem to hltala jedním dechem 😀

simlenka
11. pro 2009

A nety,ty jsi znalkyne,nemuzu si vzpomenout na jednu,doufam,ze to nemam pomotany vic pribehu dohromady. holka,kluk - asi dvojcata,rodice rozvedeni,zijou s mamou v nejakym najmu v baraku i s majitelem/majitelkou - desnej protiva, a tata je vezme na prazdniny nekam do kempu... nevis nazev? to se mi taky moc libilo,jo a srdcovej kluk! ted tady cumim do s jako sarlota a to me nebere,asi si vezmu neco jinyho.

nety
autor
11. pro 2009

Sim-Tři na lásku 😀 😀
teda to je pocta s tou znalkyní 😀 😀 😀 😀