Oblíbené Lanczovky. Čtete tyhle knihy této autorky?

nety
10. pro 2009

Najde se tu někdo,kdo čte knihy této skvělé autorky??
LL čtu již 16 let a pořád se mi moc líbí a vyhledávám je.

britney
22. led 2010

Cauky, takze zitra mi mamina posila ty Septacky( jsem v Anglii) a posila mi je po ridici..... Lezim doma s anginou a zitra se me vubec nikam nebude chtit- mam to tak 2 hodiny cestu do cantra Londyna na nadrazi, ale POJEDU!!!!! uz se nemuzu dockat az se zactu! 😀

peroli
22. led 2010

lucisa:
já ji tay měla.. pak jsem ji ale půjčila kamarádce a 🙄 🙄 😢 už ji nemám..
a četla jsi i to druhé vydání? Jestli jo, tak všimla sis že je v tom maličko rozdíl..? že tam jsou některý slova buď vynechaný nebo přidaný? už nevím co přesně, už si to nepamatuju

britney
24. led 2010

😀 Uz mam vsechny ty Septacky a ctu je od zacatku 😵 nemuzu se dockat toho tretiho dilu 😀

zany
24. led 2010

Britney - věřím, že to přečteš rychle 😀

britney
25. led 2010

Joo, jak jsem si je jela vyzvednou na nadrazi, tak se mi ta angina jeste zhorsila, dnes jsem musela nabehnout k Dr pro novy antibiotika. Ale aspon muzu cist cely tyden v posteli..

quitka
25. led 2010

ahojte, môžem sa pridať aj ja, Lenka je moja najobľúbenejšia autorka, mám prečítané všetky jej knížočky a som zaregistrovaná aj na jej stránkach. LL je proste super 😉

nety
autor
25. led 2010

Jé ahojky quitko,to je fajn že chodíš i na MK🙂

makelka
25. led 2010

MILUJU Lanczovku, je to skvělá spisovatelka a řekla bych, že je jedna z mála, co nepíše jen nereálný bludy, ale spoustu věcí má hodně společnýho s realitou 😉 Líbí se mi, že ne všechny její knížky končí šťastně 😉 😉

Přečetla jsem všechny její knížky a dobrou půlku mám doma 😵 😵 😵

quitka
26. led 2010

ahojte, nety a ty chodíš aj na stránky Lenky L? Ja tam teraz už moc nechodím, lebo pri malej nie je toľko času, to len keď som v práci, ale to stíham tak len prečitať.
Ja mám Lenku strašne rada, píše úplne úžasne, všetky jej knížky sú super, aj meno mojej dcérenky ma motivovalo z trilógie o Radke Stachovej 😅 Vždy sa mi to meno páčilo a po týchto knížočkach ešte viac, túto trilógiu mám strašne rada.

Ja ju čítam už od detstva, sesterku mám z Ostravy, takže ona prišla prvá s knížkou Prázdniny pro zaláskované, a odvtedy sa to s nami vezie,.....asi na ne nikdy nebudem stará, stále čakám kedy už konečne výjde ďalšia novinka. Posledného diela o Monike som sa nemohla dočkať a potom bum a za chvíľu je prečítaná 😀

jaspina
27. led 2010

Tak jsem se včera domluvila s kamarádkou a objednali jsme si nějaké knížky z netu. Ona objednala ty další 2 díly šeptaček a já Manželky, milenky.. a pak ještě nějakou o holce, co hubne.. název si nevzpomínám..
Já jsem nedávno psala Lence Lanczové mail a překvapilo mě, že mi odepsala a dokonce dost brzo a fakt dlouhý mail. Je moc příjemná a na tento rok chystá 3 knížky 😉 Nějak na přelomu duben/květěn pak po prázdninách a před vánocema 😵

quitka
27. led 2010

jaspina, aj ja si píšem s Lenkou, je pravda, že som jej teraz dlho nenapísala, ale ona vždy odpíše a je strašne milá, zlatý to človek 😉 dúfam, že tie tri knížky naozaj výjdu, už sa na ne strašne teším.
a tá kniha o hubnutí sa vola Střípky mých lásek, hlavná hrdinka je Edita, je to super knížočka, prajem pekné čítaníčko.

krtek.93
27. led 2010

Ahoj! Tak já se právě začetla do Potížistky. Ale podle netu to má mít docela drsnej konec, tak jsem zvědavá.

nety: Díky za připomenutí "tý s tou jizvou" - já taky už nějakej tejden pátrám, jak se to proboha jmenovalo 😀

S knihovnama - já chodila už od základky k nám, resp. teď už k našim do Bohnic. A tam bylo původně dětský zvlášť, ale pak to propojili, takže to neni tak blbý jít tak "náhodou" mezi ty dětský. Ale teď jsem byla poprvé tam, co bydlim teď - v Korunní - a tam maj dětský v úplně jiným patře 😖 Lanczovou samozřejmě tam, mezi Pejskama a kočičkama a Rákosníčkama... Tu Potížistku jsem měla zarezervovanou, takže připravenou u výdeje, tak si řikám, že to asi budu dělat nějak takhle pokaždý 😀 Kromě Potížistky jsem si rovnou půjčila ještě jednou Střípky mých lásek a Nebe plné hvězd - já teprve teď zjistila, že se tam ty postavy občas objevujou i jidne (holt ty časový mezery, tak mi tak nedocházej souvislosti), tak si teď ty nejoblíbenější připomínám. A těšim se, až třetí díl Šeptaček nebude taková horká novinka a dostane se konečně do tý knihovny 😉

jaspina
27. led 2010

Tak to jsem ráda, že čtu na tu knížku dobré recenze 😵 Potížistku jsem teď přelouskala už podruhé a ten konec...no není to pohádka.. 😉

nety
autor
27. led 2010

Jaspi stejně jako qitka chodím na stránky LL,paní lenička je fakt zlatý člověk.Přidej se k nám,bud na LL bebo na Facebooku je skupina Lancovky-i pro ostatní 😀 😀

nety
autor
27. led 2010

Oprava Lanczovky 😀 😀 už je tam 103 členů 😀 😀

jaspina
27. led 2010

Nety já občas na její stránky mrknu, ale nejsem tam registrovaná a teď jsi mi připomněla, že jsem se kdysi chtěla připojit právě na FB,ale tehdy to nějak blblo..

lucisa
27. led 2010

Tak to jste mě potěšily, že letos vyjdou další 3 knížečky, už si na ně dělám v mé soukromé Lancziknihovně místečko 😀
Kdysi jsem jí taky napsala poděkování za knížky, které mi poslala, a také mi odpověděla, byla jsem v šoku, vůbec jsem to nečekala. 😉

peroli: a kterou myslíš v druhém vydání? Radku nebo Hvězdu? Abych řekla pravdu, já když už tu knížku mám třeba v prvním vydání, tak mě nenapdane zkoumat nebo dokonce kupovat druhé vydání. Když mám chuť si to přečíst, hmátnu si v pelíšku za hlavu, tam je mám všechny naskládané a čítám.
Zítra nastupuji na mateřskou, tak už jsem si včera vytáhla Nebe plné hvězd...... Do porodu si zase něco počtu, páč potom asi na to nebude tolik času, s třemi dětmi 😀

jaspina
27. led 2010

Mě štve jak je víc vydání a já si je hlavně pamatuju podle té titulní strany. Jak je mi povědomí obrázek, tak jsem to četla 😀 A tohle mě mate..

zany
27. led 2010

Já jsem se teď koukala na FB na tu skupinu a píše se tam něco o odebrání a smazání 😲 Tak nevím... 😕
Koukala jsem tam na titulky první Radky a asi jsem viděla i tu úplně první 😀

Na další nové knížky se taky těším 🙂

quitka
28. led 2010

lucisa, pekne si počítaj, s tromi deťmi, no to budete mať veselo. to ja si neviem ani predstaviť ako by som stíhlala 😕 Nebe plné hvězd je pekná knížočka, ale to sú od Lenky asi všetky.

Ja si tiež skôr pamätám straré obálky, ktoré mám doma, napr. Tajná láska - to si hneď vybavím dievčinu s brčkavými vlasmi a nie to novšie vydanie 🙂

zany
28. led 2010

Včera jsem přečetla Počkej na mě, Radko a dala jsem se hned do druhého dílu, ale ten už si tolik nevybavuju 🙂

krtek.93
31. led 2010

Tak jsem dočetla Potížistku - a fakt dobrý. Dobře napsaný - párkrát jsem se fakt nasmála, ta Šárka byla dost sympatická - a pak ten konec mě docela přimrazil 😕 Teda, já jsem z netu čekala, že to bude tak trochu šok, a taky byl. Fakt dobrý spojení - vlastně dost vážný téma, ale ty všední věci psaný tak lehce... A sama nevim, jestli bych chtěla druhej díl. Hodně by mě zajímalo, jak by to bylo dál, ale zase bych mohla bejt zklamaná, že ne tak, jak si to představuju 😀

peroli
31. led 2010

lucisa...
myslela jsem Radku.. já právě tím, že mi kamarádaka to první vydání stratila ☹ 😢 jsem si to druhý pořídila a pak od jiné kamarádky (ani nevím proč 😅 ) jsem si kdysi to první půjčila a v té "scéně" kdy ji políbil a nepustil 😀 si pamatuju že tam byli nějaký ale úplně mizivý rozdíly... tak mizivý že už si je teda ani nepamatuju 😀 ale byli tam 😀 😀 😀 😀

nety
autor
31. led 2010

Koukám že je tady dost fanynek Radky,já ji mám taky ráda a potěšilo mě,že ji paní lenička "zamíchala" i do třetího dílu šeptaček🙂))

zany
31. led 2010

Už jsem dolouskala i druhý díl Radky a čtu třetí 🙂

Nety - ty jo, nějak si Radku ze Šeptaček nevybavuju? 😕 Psala o Daniele ze Zlodějky snů, ale o Radce? 😕 Buď jsem to ani nepostřehla nebo si to nepamatuju 😀

peroli
1. únor 2010

taky jsem tam zaregistrovala pár "starých" postav ale Radku si teda taky nevybavuju 😕 😕

britney
1. únor 2010

Sice tam je Radka -v tech septackach, je to ta cvicitelka v posilovne, ale jeji manzel je Lubos.... Ja myslela,ze prece byla s Pavlem Kralem ne?????????????? 😕

nutelka
2. únor 2010

Ahoj holky, teď jsem už po několikáté přečetla trilogii o Radce. Předtím šeptačky...Radka tam byla zmíněna v porodnici, má dceru Johanku s Pavlem. 🙂

britney
2. únor 2010

Tak tu ja nezaregistrovala, jen tu v te posilovne...matouci...

medvik
2. únor 2010

ahoj holky, obrátím se na vás jako na znalkyně. Četla jsem knížku o holce, co na střední škole otěhotněla, na konci je popisován porod. Myslím, že tam šlo o dvojčata a ona nevěděla, se kterým to dítě má, pak se zjistilo, že je jeden neplodný. Je to od Lenky Lanczové? A jestli ano, jak se kniha jmenuje?