Obnovilo se někomu z vás hnisání uší kvůli náušnicím?

janicka006
24. zář 2010

Dneska jsem s hrůzou zjistila,že malé strašně moc začala hnisat dírka u náušnice,která ale už je poměrně dlouhou dobu zahojená.Dokonce i náušince tam kde je v kontaktu s kůží ouška zčernala....Takže jsem náušnici vyndala a vyvylil se na mne obrkus hnisu.....
Moc se mi nezdála ta černá náušnice,tak jsem alepoň měla důvod jít malé koupit nové 😉
Co s tím hnisáním...to samé,jako kdybychom ucho léčili poprvé???

macanet
24. zář 2010

Mě tohle udělala naušnice na šroubky 😒 Jinak je naušnice zlatá?Já jako malá jsem nemohla mít jiné, než zlaté.

zlatouch
24. zář 2010

Ahoj, L.taky začalo hnisat ouško docela dlouho po propíchnutí 😒 Nejdřív se to zdálo v pohodě, cca za týden jedno a to druhé ještě o něco později. Vždycky jsem namazala mastičkou, co nám dr.předepsala (myslim Fucidin), protočila náušničky, aby se to dostalo všude a za den dva to bylo dobrý 😉 Jo a zlaté nášnice nám taky trochu zčernaly v místě kontaktu s kůží, ale nějak to neřeším 😉

evatk
24. zář 2010

nám hnisaly ouška sem tam ještě dlouho po propíchnutí a nemyslím si, že kvůli náušnicím
náušnice máme zlaté a taky zčernaly v místě styku s kůží a údajně se to stává, třeba i když má mimčo jen rýmu apod., četla jsem to i na webu zlatníka a v x dalších diskuzích

heresta
24. zář 2010

Ahoj nám hnisaly taky ouška naušnice jsou z bílého zlata když se zahojili vrátili jsme je do ouška a hnisalo znovu ted ma stříbrné a máme klid. 😉

kjajule
24. zář 2010

Já mám teda chlapečka , naušnice neřešíme ale moje mamča říkala že když mi propíchly uši mohla jsem mít jedině stříbrné po všech zlatých mi hrozně hnisaly uši...čím to je nevim ted i zlaté mužu normálně nosit a v poho...:-/
Alergická nejsem ale prostě mi zlaté jako mimču neseděly ....

marinka
24. zář 2010

Přesně tohle nám udělalo u Aničky a závěr jednoznačný - alergie na zlato. Museli jsme ouška léčit Framykoinem, antibiotikovou mastí a dát naušničky z chirurgické oceli. To zabralo a už nikdy víc jí ouška nehnisala 😵

jasmia
24. zář 2010

U nás to bylo přesně jak u marinky, ouška začali hnisat až po nějaké době a taky se z toho vyklubala alergie na zlato, daly jsme naušnice stříbrné a taky vše v pořádku.

vojtisek2007
27. zář 2010

nám taky hnisá zlatá náušnice ale jen v jednom oušku, v pravém, v levém v pohodě, ale taky je máme zčernalý. Taky chci koupit jiné (chirurgická ocel) ale zatím jsem nenarazila na žádné "dětské" jen samé kroužky nebo motýli a tak...já bych chtěla to samý co máme ve zlatě, prostě tu dětskou klasiku a nemůžu sehnat ☹

miarosa
1. říj 2010

S tím zčernáním jsem to taky už několikrát četla, pry to má spojitost, třeba i jen s rýmou. Nejlepší jsou zlaté naušničky a na hnisání a zahojení pomáhá Framykoinová mast. Stačí říct o předpis pediatrovi, pak jen ouško v místě vpichu namazat dát naušnici a za pár dní je to zahojené.