Obrečela některá maminka pohlaví svého miminka?

marselina
18. črc 2008

ahoj maminky,chtěla bych se zeptat jestli některá z vás obrečela když jí lékař řekl pohlaví jejího miminka a ona si přitom přála pohlaví opačné.
mě se to stalo zrovna včera,strašně jsem si přála holčičku,kluka už doma máme,bude to zase kluk,sotva jsme vyšli s manželem z ordinace,spustili se mi slzy jak malé holce i když nejdůležitější je to že je miminko v pořádku,pořád slza nějaká ukápne.

kristi
12. srp 2008

bede: slozita situace, kazdopadne deti nemuzes uchranit pred vsim, co se jim muze stat...ta holka by byla pravdepodobne chudak, ze by ji asi mama az moc hlidala. v jejim pripade mi prijde divny chtit kluka, kdyz zrovna kluk/chlap ji neco zlyho udelal...to bych z principu asi muzske pohlavi nemela moc v oblibe

kacka.va
12. srp 2008

bede: Jenže třeba sousedky známý se asi v 19ti zabil na motorce, takže ono každé pohlaví má něco. A taky se divím, stejně jako kristi, protože ty holky, které byly znásilněné, většinou chlapy nemají pak rády.

honzulka
13. srp 2008

luucia-přesně tak bylo mě,když jsem si pobrečela.když jsem zjistila,že moje předtucha,že budeme mít páreček nevyšla.Měla jsem pak taky výčitky,že jsem brečela,že to není holčička,ale vysvětlila jsem mu to,že ho budu stejně milovat a jsem šťastná,že ho mám.Přijde mi ale normální,pustit ze sebe svoje emoce,než to držet v sobě. 😉 Vůbec nemám potřebu se s někým hádat,ale prostě se mi nelíbí přirovnání mimča k mobilu.To jest celé.. 😒

renatajaskovska
19. říj 2018

@papuellka Přesně o tom, co se Vám stalo teď čtu knihu, zvláštní

binka1987
10. zář 2023

@dukie máme to stejně, tchýně tvrdí kluka, dle pleti, dle tvaru bříška, dle karet 🙈, ale my už víme, že to bude holčička, ale stále děláme, že nevíme 😁

ekou
10. zář 2023

@marselina ani né, důležité bylo, že mimino bylo zdravé. Alespoň člověk při stejném pohlaví jak u prvního nemusí řešit jiné oblečení.