Obrečela některá maminka pohlaví svého miminka?

marselina
18. črc 2008

ahoj maminky,chtěla bych se zeptat jestli některá z vás obrečela když jí lékař řekl pohlaví jejího miminka a ona si přitom přála pohlaví opačné.
mě se to stalo zrovna včera,strašně jsem si přála holčičku,kluka už doma máme,bude to zase kluk,sotva jsme vyšli s manželem z ordinace,spustili se mi slzy jak malé holce i když nejdůležitější je to že je miminko v pořádku,pořád slza nějaká ukápne.

kruguer
18. črc 2008

Já jsem si myslela, že to bude holka a je ti kluk.Hodinu jsem to "zpracovávala", ale že bych brečela to fakt ne. Už se těším na pindíka 😀 je to jedno.pořád máš další pokusy 😉 známá takhle zase vyráběli kluka.No, a mají 4 holky a napopáté se to povedlo 😉

marselina
autor
18. črc 2008

jejda,až na po páté???tak to nevím,tolik dětí bych teda určitě nezvládla.

nensy
18. črc 2008

jo tak já to obrečela do 8 měsíce mi říkali že to bude holka.a ke konci mi řekli že to bude kluk mi měli všechno do ružova tak jsem to trochu oplakala ale pak jsem si říkala že je to jedno to jenom ten první moment.a tedkon mám holčičku a vubec mi to nedochází hlavně že je zdravá. 😀

slevik
18. črc 2008

Tak já přiznávám, že jsem to obrečela 😔 . Já sice od začátku tušila, že to bude holčička, ale manža si strašně moc přál kluka...takže když se potvrdila holčina, ořvala jsem to kvůli němu (tak nějak mi bylo líto, že jsem mu nesplnila přání 😔 ). Ale holt přírodě neporučíš a hlavní je zdraví 😉 . A nakonec manža podlehl naší princezničce a je šťastnej, že ji má a rozhodně by neměnil 😵 .
Každé dítě je prostě zázrak a po porodu to člověk opravdu pochopí 😵 . Počkej, až se prcek narodí, budeš ráda, že máš chlapáka 😉 . A třeba se to povede příště 😅 .
I když moje teta chtěla holčičku a má 4 kluky 😖 😀

dukie
18. črc 2008

Já nebrečela, to ne, taky jsem ten typ, co si říká, že nejdůležitější je zdraví... takže mi bylo docela jedno, jestli to bude holčička či chlapeček. Ale byla jsem malinko nazlobená, že to bude kluk, a to z jednoho prostého důvodu: Manžel i jeho maminka oba automaticky předpokládali, že to bude kluk... a vůbec nepřipustili, že by to snad mohla být holčička. 😒 Já to teda chápu, protože z manželovy strany chlapi ani nic jinýho než kluky vyrábět neumí... 😀 😀 😀 Ale vadila mi ta jejich samozřejmost... jakože jeho maminka třeba přišla (ještě jsme nevěděli, co to bude) a přinesla dupačky a prohlásila: "Podívej, co jsem malýmu Toníčkovi přinesla!" 😀 To mě tehdy strašně popudilo a říkala jsem si, že echt musíme mít holčičku... takže když mi o 14 dní později pan doktor potvrdil chlapečka, tak jsem byla spíš nazlobená, že jim to vyšlo... 😀

kruguer
18. črc 2008

moje tchýně zase prahla po holčičce, zatím má dva vnuky a říkala, že už jí moc bagry a jeřáby nebaví 🙂 ale smůla, na panenky a šatičky si holt bude muset počkat na příště 😉 moje máma to má půl na půl. dvě holky, dva kluky a teď já budu mít kluka a moje ségra holku, takže skore je opět vyrovnané.
já myslím, že je to fakt jedno, že jakmile vyleze ven a ty mimčo poprvé objmeš, tak ti bude jedno co má mezi nohama 😉

pink_blossom
18. črc 2008

Holky,tak koukám,že patřím k těm šťastnějším.Ještě nějaký pátek nebudu vědět,co to bude a je mi to jedno,naopak se těším na to překvápko.Ikdyž můj manžel by si přál moc kloučka.Pohrávala jsem si i s myšlenkou se nechat překvapit,ale zvědavost asi bude silnější a především bych chtěla přizpůsobovat výbavičku.

Všem maminkám přeju zdravá miminka, ať už kloučky či holčičky. 😉

kristi
18. črc 2008

Sleviku, jak nesplnila prani? dyt pohlavi ditete urcuje muzska spermie, takze vis jak......

ja to orvala,ale stestim, ze mame holku, asi bych ale brecela, kdyby to byl kluk - holku jsme si prali oba

laada
18. črc 2008

Omlouvám se za příspěvek, který sem nepatří....

Plakala sem když sem o zdravého kloučka přišla po odběru pl. vody ve 21tt .........

Obrčet pohlaví mi přijde rozmar 😔
Přeju vám zdravá miminka a žádný brekot z rozmarů................

pirlenka
18. črc 2008

Já plakala - štěstím, že je moje dítě zdravé 😵

dukie
18. črc 2008

laada: To je mi líto... ☹ Ale máš naprostou pravdu, my měli zamlklé těhu v 9. tt (což se s Tebou ani nedá srovnávat...) a člověk to potom všechno vidí úplně jinak. Skoro se bojí být šťasten, aby se něco zase nepokazilo... natož oplakávat pohlaví miminka... 😵

ilci
18. črc 2008

přesně tak, brečet ( i třeba týdny) nad pohlavím miminka - je poněkud zvláštní
buďte rádi, že máte zdravé děti

kristi
18. črc 2008

jezis, tady se fakt clovek nemuze ani na nazor zeptat, hnedka mu je predhazovano, ze ma stesti, ze ma zdrave dite....otazka je jasna, tak podle toho odpovidejte

ilci
18. črc 2008

no, kristi, mě přijde nemyslitelné obrečet pohlaví miminka, asi tak
takže nad pohlavím jsem opravdu nebrečela 😉

ilonkaa
18. črc 2008

Ahoj holky,tak mojí kamarádce se to stalo,měla radost,že je mimi zdravé,ale chtěla opačné pohlaví no,ale dneska říká,že by ho nedala ani za nic!!
No a jink myslim,že já budu přesně ten případ taky,tak uvidíme pak Vám napíšu jak jsem to zvládla 😅

laada
18. črc 2008

kristi ty dovedeš člověka povzdudit.... se omlouvám, za vyjádření názoru... příště se to nestane 😉

smilers
18. črc 2008

kristi tady nikdo nikomu nic nepredhazuje, jen proste pokud cekas dlouho na dite a pak se bodari, tak je proste pro toho cloveka tady, ten problem absolutne banalni a opravdu zvlastni 😉

a myslim, ze i tyto nazory at uz jsou negativni sem patri 😎

kristi
18. črc 2008

ilci, mne to az tak nesmyslne neprijde, kdyz nekdo touzi po urcitem pohlavi, tak ho zprava a tom, ze se to "nepovedlo" muze trosku vykolejit, ne? kdyz litaj hormony nahoru a dolu, tak to neni nic zvlastniho

smilers
18. črc 2008

laada se nemas za co omlouvat, napsala jsi proste to, co ted v danou chvili citis tady v tomto tematu, a ja s tebou plne souhlasim 😉

ano kristi, jasne, ze v tom jsou hormony, to nikdo nepopira, ale proste me to pripada divne nad tim tak premejslet, ja jsem totiz rada, ze se vubec podarilo a ze to vubec doklepeme do zdarneho konce

pink_blossom
18. črc 2008

I mě to přijde jako rozmar,ale proč se nezeptat. Jen je smutné,že v diskuzích se řeší jak holky přišly o miminka, jak holky nemohou otěhotnět.....a pak je tu takováto jakoby zbytečná diskuze.Nejedna.Taky nerozumím tomu,že někdo obrečí pohlaví svého miminka, já se těším hlavně na miminko zdravé.

A ztotožňuji se s poslední větou smilers!

papuellka
18. črc 2008

Vždycky jsem si přála holčičku, jakmile jsem otěhotněla, vůbec jsem nepřemýšlela nad tím, jestli to bude chlapec nebo holčička, bylo mi to jedno, těšila jsem se a to hlavně i kvůli mamce, že z ní bude babička, konečně se dočká také toho vnoučete... Doposud stále jen pracovala, nastane změna, těšila jsem se, jak budeme spolu jezdit s kočárem... nebude tolik pracovat... Mamka náhle zemřela a já nevím, jestli je to tím, upnula jsem se na holčičku, že jí dám jméno po mamce... nic jiného jsem si nepřála jen holčičku. Když nám ve 20tt sdělili, že to bude chlapec, brečela jsem celou cestu zpět i v práci, když se zeptali, co to bude. Sama vím, že je to blbost, nepřeji si nic jiného, aby mimčo bylo zdravé, ale na holčičku stejně nedokážu přestat myslet.

pink_blossom
18. črc 2008

papu: Tak to je mi líto. Ale myslím,že maminka by byla šťastná za zdravého kloučka,těš se na něj a raduj se z něj. Je to opravdu dar od Boha, já děkuju každý den celýmu světu za to,že v bříšku nosím svoje štěstíčko, je mi naprosto jedno, co to bude a ani v nejmenším by mě nenapadlo smutnit,že je to to či ono pohlaví.
Držím ti palce,abys vše zvládla. Moje maminka je těžce nemocná,tak mám od začátku těhu stresík a hlavně se modlím,aby se brzy uzdravila a za půl roku si pochovala své první vnoučátko 😉

Pouze jsem zvědavá jak opice 😀

adajar
18. črc 2008

Kristi chces to rict ja stojim za ladou jo chtela sjem strasne moc kluka a kdyz jsem se dozvedela ze je to na 100% kluk prisla jsem o nej. Takze me to banalni prijde ja jsem potracela celkem dlouho a tezce a malej bojoval o zivot. A je tohle zivot ne to ze cekas na pohlavi co chces a ted uz vim ze me natom nezalezi chci jen donosit zdrave dite az prijde. Tot muj nazor. A jasna otazka jak v cem. nekomu muze to ze to vi ublizit.

schnek
18. črc 2008

prvně jsem chtěla kluka a máme ho, MP se nomoh rozhodnout, neustále názory měnil 😀 teď se pokoušíme o druhé a oba by jsme si přáli holku. Tím nemyslím, že budu z kluka zklamaná, kdyby to byl kluk, prostě to zkusíme potřetí 😉

jinak chápu snažilky, kterým to nejde, že je jim úplně jedno, jestli to bude holka nebo kluk, hlavně aby bylo vše ok 😉 ale zase pochopte, že prostě pro jíného může být opačné pohlaví trochu zklamáním 😉

gucci
18. črc 2008

já nevím, že ženské se musejí furt hádat :o)
kristi to určitě nemyslela zle co se laady týče, jen tím chtěla říct, že kdo nechápe, že některá žena obrečí pohlaví miminka, tak at sem nepřispívá, je to jednoduché 😉
to co se stalo laady je hrozně smutné, ale to co naspala kristi nebylo myšleno na ní

adajar
18. črc 2008

schnek ja chapu ja jsem nerekla nic proti me se ptali jestli jsem pohlavi obrecela ja ano, ale jinak.

pink_blossom
18. črc 2008

schnek: já tedy čekám první miminko a je mi to celkem jedno, jasně že každý určité přání má, ale nechápu, jak opačné pohlaví může být zklamání. Toto řeší jen holky,které si opravdu neumí představit tu bolest ze ztráty miminka. Moje kamarádky o miminka přišly a mě jen pohled na UTZ jejich zesnulého miminka rozpláče, takže ač nemám nic proti této diskuzi, i mě to přijde malicherné. 😉

laada
18. črc 2008

gucci ale přece já se nehádám ... smajlík je jasnej 😉 jen otazka je jasna, tak podle toho odpovidejte .... mě trochu překvapilo, protože já odpověděla asi to co nikdo nechtěl slyšet... jinak se nehádám 😉

sylvar
18. črc 2008

my si holčičku přály a stalo se a kdyby byla kluk, byla bych taky šťastná a určitě bych teda nebrečela 😅

pink_blossom
18. črc 2008

gucci: skvělý nick 😀
A jinak já myslím, že kristi ani laada se tu nehádají. Jsou obě v pohodě. 😉