Obtisk nožičky a ručičky do moduritu. Jak na to?

carodejnice
3. únor 2010

Ahoj,

dělaly jste to některá? Chtěla bych mít památku na mrňousky, tak bych to chtěla zkusit, ale nevím jak na to. Jsem totiž strašně nešikovná na tyhle věci 😠

janulazaynab
3. únor 2010

Já jsem malému natřela ruku a nožku fialkou a pak to plácla do knížky. S ničím jiným zkušenost nemám. Fialka mu nic neudělá, ale s moduritem nebo sádou bych měla strach, že to pak strčí do pusy..

shaula
3. únor 2010

Janula - no vždyť ho ale pak umyješ, ne? 😉

Carodejnice - na obtisky jsou prima prstové barvičky, jsou netoxické a dobře se smývají. Případně jsme v MC dělali obtisky do keramické hlíny. Do moduritu zkušenost nemám, ale neměl by to být takový problém - vyválet placku a obtisknout nohu 🙂

editah222
3. únor 2010

Manžel dělal Editce obtisk do sádry, ale jen nožičky. Byla to pohoda, protože u toho spala. 🙂
Teď jde dokonce koupit speciání rámeček s pískem kam se nožička nebo ručička obtiskne. Nevím kolik to stojí, ale je to moc hezké.

Co se týče moduritu tak to asi jde podobně jako sádra a pak se to nechá zashnout (ten moderní modurit) nebo strčí do trouby. Tak se to dělalo za mého dětství 🙂

janulazaynab
3. únor 2010

shaula - jasně, že se to dá umýt, ale měla bych strach, že to to jelito strčí do pusy dřív, než se mu to smyje. Pokud by u toho ale spal, tak to by vyšel i ten obtisk pěkně.

janca.mareckova
3. únor 2010

Nene...... do moduritu to nejde ☹ Měli jsme stejný nápad a bohužel je moc tvrdý. Byli vidět akorát prstíčky a to hodně špatně....

myschka
3. únor 2010

my máme otisk do moduritu krásný, jen se ten modurit musí hodně zahřát v ruce.

doorka
3. únor 2010

Myschko,měli jsme stejný nápad. Jen jsi rychlejší 🙂

carodejnice
autor
4. únor 2010

Díky moc!!!! To snad zvládnu i já, jako nemehlo 😉

llllucka
4. únor 2010

carodejnice:otisk jsme dělali,jestli můžu poradit,tak tohle nezkoušej:http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15465793
:
měli jsme doma 2 a ani jeden se nepovedl.Naopak dobrou zkušenost mám s něčím takovým:http://www.kamilka.cz/index.php?main_page=product_info...

ivika18
4. únor 2010

my jsme taky měli ten Baby otisk, co dávala lllucka první odkaz, a taky se nám nepovedl. Napřed to bylo dlouho řídký a najednou to ztuhlo, že už jsme prckovi do toho nožku nenacpali. Sádra, no.