Obuv malé velikosti a kde ji sehnat za rozumnou cenu?

ammalka
10. kvě 2007

Ahojky holky, na léto je všude krásných bot na klínku, já mám ale bohužel vel. 35 a žádné na mě nikde nemají. Nevíte o nějakém obchodě příp. i na netu? Díky za radu.

kukinka
10. kvě 2007

zkus Deichmann,tam si kupuje moje boty i moje mamka 🙂 Ma taky 35 😀

len
10. kvě 2007

Já zas mám pocit, že nikde nemají číslo 42 (v dámském provedení a aby to nevypadalo nepatřičně), ale to sem nepatří 🤐
35 jsem, tuším, viděla v Humanicu, ale tam já už nenakupuju, mám hroznou zkušenost s reklamací 😝
Mám pocit, že holky s extrémně malýma či velkýma nohama nadávají, že se v těch velikostech nic nevyrábí, a ty s "průměrnýma" velikostma zase, že je v nich hnedka všecko vyprodané 😀

pavlinka3
10. kvě 2007

ammalka já s tím taky válčím - u nás občas seženu 35 v Renu - dokonce sem tam sehnala bílé kožené lodičky na svatbu

megy
10. kvě 2007

holky 35 to máte dobrý., moje mam má 34 - teprve poraďte,

Vám mohu doporučit italskou obuv v Ostravě - bývalý carefoure - naproti Mc donaldu

gedren
10. kvě 2007

len, jsem na tom s 41 podobne 🙂 Ale posledni leta nosim vetsinu casu pohorky a ty se daji sehnat v libovolne velikosti 🙂

len
10. kvě 2007

Jo, v pánském provedení, ta dámská končí většinou na těch 41 😀 Což teda u pohor samozřejmě nevadí, tam jde o funkci a estetiku nějak přežiju.
A teď jsem sháněla nějaký pěkný plátěnky, no a samozřejmě - dámský končej na 41 a pánský jsou pěkně humpolácký, takže 😝 A navíc jsem k tomu mrňavá, takže se mě prodavačky ptaj - ale ta 42 není pro vás, že ne? 😕
Jo, tu reklamaci v Humanicu mi nechtěli uznat, protože jsem si koupila pánský boty (zbortila se mi celá podrážka - je to dizajnovaný na váhu chlapa, ale zhroutilo se to pod mýma 60 kilama, takže 😝 ), jenomže když na mě dámský nedělají, tak mi vlastně říkají - dámské neděláme, pánské nesmíte, nenakupujte u nás - no tak nenakupuju 😀
Tak fakt nevím, jestli je lepší kupovat boty 42 v pánském oddělení nebo chodit s 35 do dětskýho 😖 Trochu pružnosti od těch výrobců by to chtělo 😝

pavlinka3
10. kvě 2007

len má pravdu - já taky v Humaniku nenakupuju, protože jsem si tam jednou koupila zimní kanady s vysokou podrážkou (vel. 36, páč 35 neměli, ale dalo se to přežít) a za půl roku sem se propadla podrážkou až dolů - no a co mi řekli při reklamaci, že když mám velikost 35, tak si nemám kupovat boty 36 🙄 😠 že si za to můžu sama - sice to vzali do reklamace, ale řekli, že velikost 35 oni nemají, tak mi dali peníze a už sem se tam neukázala 😎

carlisse
10. kvě 2007

ammalko mám opačný problém - mám vel. 42-43 a to je teprve fičák 😀

mama04
10. kvě 2007

ani se vyjadřovat nebudu mám taky 42-43

carlisse
10. kvě 2007

Tak to jsem ráda, že s tím opačným extrémem nejsem sama 😀

len
10. kvě 2007

No tak to si rozumíme 😉 Když je mi 42 malá, tak do 43 teda nejdu, mám nějaký psychický blok, jako že při 163 cm si fakt nebudu kupovat 43 😀 Ale občas se i nacpu do 41, když to někde divně číslujou 😉

ammalka
autor
10. kvě 2007

Jo to mi taky všichni tvrdí, jdi do dětskýho, jenže já jsem ještě ke všemu prcek 😀 ,měřím jen 155 cm a když budu mít boty na malém podpatku resp. na žádném, tak to bude děs, budu ještě větší mrňous než jsem. Na svatbu jsem si koupila boty v obchodě v Praze ve střevíce a více u Národní třídy, to jsem byla ochotná za ně investovat 1800,- Kč, ale teď se mi moc nechce za ně tolik dávat, v Deichmanu mě tento víkend opravdu překvapili, měli tam i vel.35, ale jen některé typy, já jsem chtěla na klínku a ty bohužel, v albu budu mít boty co sháním a moc je chciiiiii!!!! Holky kde je mají????? 😀 😀

len
10. kvě 2007

Jsou fakt krásný 😵 Ale chce to vážně malou nožičku, na 42 by vypadaly poněkud nepatřičně 😀

cazadora
10. kvě 2007

no holky já mám sice 40-41 ale nízkej a hodně hubenej nárt takže pánský nepřicházeji v úvahu protože sou moc široký a dámský v podstatě taky jen snad u tenisek je to fuk. Ale v létě sandále nebo pantofle horor...
v zimě kozačky? v 40-41 jsou u lýtka tak široký,že by se mi tam vešli nohy obě, takže vpodstatěnosim pořád tenisky, krom léta kdy trpim ve velkejch pantoflích nebo sandálích. takže ono si opravdu člověk asi nevybere 😀

len
10. kvě 2007

Cazadora - ne, asi nevybere, nejsem nijak tlustá a troufnu si říct, že mám docela pěkný nohy, ale mám naprosto opačný problém - ty kozačky jsou tak úzký, že tam tu nohu prostě nenacpu 😀

mmmk
10. kvě 2007

Holciny, ja mam sice velikost 37/38, ale taky to neni vyhra. Tahle velikost je prvni pryc. Ale minuly vikend mi siblo a koupila jsem si dvoje botky a tutove vim, ze tyhle znacky Azaleia a Ipanema vyrabeji i malinke velikosti, protoze oboje jsou brazilska znacka a brazilky (podle moji brazilske kamaradky) maji "mensi nohy, ale sirsi zadky" 😀 Myslim, ze nikde obchod s touto znackou neni, ale prodavaji ji v normalnich obchodech s obuvi (ne Humanic nebo neco tomu podobneho - btw. mam taky s Humanicem negativni zkusenost s reklamaci).

len
10. kvě 2007

Já myslím, že Azaleiu prodávali v Praze na Jugoslávských partyzánů v prodejně Olympicus, ale tam už to zrušili 😒 Tak možná jiný Olympicus...

ammalka
autor
11. kvě 2007

mmmk,náhodou nevíš internetové strány, já jsem si jednou přes pána, který v Azaleia dělal jedny objednávala, byly super, ale bohužel jsem je nosila celé léto a to 3 roky a letos jsem se s nimi musela rozloučit, obrečela jsem to, byla skvělý 😢 😢
To mě vůbec nenapadlo, že i ty s takovou normální velikostí máš problémy sehnat super botičky, ale je pravda, že tuhle velikost má hodně lidí. Co bych dala alespoň za vel.36, k čemu mi to je když mi každý říká, že mám nožku jako Popelka, nejradší bych jí strčila do vosího hnízda 😀 😀

bustik
11. kvě 2007

Tak já mám 35.-36. a s Deichmanem mám právě opačnou zkušenost, všechno je mi tam veliký a dětská 35 mě zase trošku tlačí. V dámské jsem 35. nikdy nenašla - možná je hned pryč 😅
Já nakupuji v Tangu.
A naopak s Humanicem mám co se reklamace týče dobrou zkušenost. Manžel si tam koupil boty, úplně mu rozpraskala podrážka a ihned mu reklamaci uznali. Bohužel si vybral úplně stejné boty a zase mu u nich ta podrážka popraskala, takže se tam chystáme na reklamaci znovu. Snad jí opět uznají...

ammalka
autor
11. kvě 2007

bustik, a kde je Tango, já ten obchod neznám?

bustik
11. kvě 2007

No já jsem z Prahy, takže třebas v Tescu v Letňanech nebo na Můstku...

betynka111
2. črc 2008

Sama mám 154cm a velikost 34, navíc bych měla mít pracovní obuv ke kostýmu. Problém! Poradila mi kamarádka, přes internet nakupuji taneční boty, konkrétní zkušenost mám s firmou Henzély. Počítejte z vyšší cenou, cca 1500,- , ale botičky ušijou i na míru. Trošku změnily stránky, ale dá se vybrat barva, tvar, materiál, výše podpatku, poprvé se mi netrefili do velikosti, reklamace proběhla bez nejmenších problémů. Doporučuji nechat po krátkém nošení podrazit, mají jen podrážku na taneční parket. 😎

aponchie
2. črc 2008

azaleia je ve Zline ja mela z tama botky a super mam 37/38jak kdy 😀

etelven
9. dub 2012

prodám boty na podpatku velikosti 33..koupila jsem je kvůli tanečním, ale přesto mi byly volné..takže velikostně spíše pro nožku velikostně 34 a 35..pro zájem na barbora.cicha@gmail.com

berenika39
9. dub 2012

@etelven nahoře na stránce je taková loišta, na ní je BAZAR. Dej si to tam, tohle je diskuse 😉 😉

iva128
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
sapfo
11. čer 2012

Ahoj, já jsem objevila obchod, kde mají obuv i v okrajových velikostech, taky zdravotní, výběr různých značek:
http://www.rejnokobuv.cz/

wendulka21
25. srp 2012

andypola cz doporučuji