Od narození syna mi pořád zaskakuje. Je to stresem?

dana3262
2. pro 2011

Narodil se nam druhy chlapecek a je to celkem honicka protoze starsi je dost narocny. Hrozne casto mi ted zaskakuje. Cokoli..jidlo, piti nebo treba jen slina z niceho nic. Vcera jsem se malem udusila kavou. Poprskala jsem celou kuchyn. Predevsirem jsem si vzala zvykacku a malem neprezila.. Myslite, ze je to stresem? Driv se mi to nestavalo. Matne si vzpominam, ze kdyz byl prvni syn miminko, ze me to potkavalo, ale ne v takove mire. Meli jste taky takove obdobi? 😕

lucis1987
13. led 2015

Ahoj, mám podobný problém, jak to s vámi dopadlo? Přešlo to?

pulecp
13. led 2015

@dana3262
@lucis1987
Chcete s tím něco dělat? Ozvěte se mi v nejnovějším příspěvku ve skupině Emoční terapie: https://www.modrykonik.cz/group/6695/

morgawse
2. srp 2015

Vím, že tohle je hrozně stará konverzace, ale vlastně je to jediné, co jsem k tomu našla na netu - stalo se mi to samé (od porodu). Pak jsem se na to zeptala maminky, která je lékařka, a říkala, že je to skutečně stresem. Nějak se stáhne hrdlo a nemůžeme pořádně jíst. Prý měla období, kdy do sebe nemohla nasoukat ani sousto, jak měla to svalstvo stažené. Je potřeba si na jídlo v klidu sednout, nemluvit při něm, nemyslet na nic jiného. Trochu to zabírá, když tohle vím, ale moc se mi nedaří se uvolnit. Chtěla jsem to sem napsat pro ostatní, které by potkalo totéž.