Odloupnutý nehet, co s tím?

luciasek1987
28. bře 2016

Holky pomoc :( už bolestí ani nevnímám... :( bohužel jsem si kráva včera nevědomky u tv sloupla lak na nehty na palci.. tedy alespon jsem si myslela ze je to lak... bohužel jsem pozdeji zjistila,ze se mi lak odloupl i s nehtem... takze mi chybi nehet od luzka asi 2 mm... do rana mi ta kuze misto nehtu natekla.. a silene to boli fakt silene... nema nekdo podobnou zkusenost a co s tim? jsem blba ja vim... ale kdyz uz se stalo.. co ted..? :( fakt trpim :((

veruska007
28. bře 2016

@luciasek1987 Stáhnout náplastí bez polštářku. Párkrát jsem si taky odchlípla nehet a znovu se chytil nebo to po týdnu přestalo bolet.

suzina08
1. dub 2016

To se ti po sloupnutí běžného laku na nehty odloupla i nehet? 😕 Já jsem to teda dělala dost často, když jsem se nudila, ale nikdy se mi tohle naštěstí nestalo. Každopádně zalepit určitě. Já si pro jistotu bolístky okolo nehtů vždy mažu Framykoinem, který doma máme pořád, tak to můžeš taky zkusit 🙂

tulikiss
1. dub 2016

zalepit uzkou naplasti, pres ten nehet a na brisku prstu prekrizit a a pak konci pokracovat zase nahoru na ten prst(snad je to pochopitelny bude se koncit zase na vrchni strane prstu) sice se prst nebude dat moc ohybat ale presne tak mi to ukazali na pohotovosti kdyz sem si odtrhla nehet ze drzel jen nahore, tyden dva to bolelo ale nic hrozneho nechala sem to postupne odrust a pak uz to bylo dobry

luciasek1987
autor
1. dub 2016

@suzina08
@tulikiss ahoj holky dekuji za radu. Nehet mi vcera strhli bylo tam milion hnisu - proto ta bolest. A dnes jsem byla na prvnim prevazu po strhnuti - lahudka :D nejhorsi mam ale za sebou... ;)

lucienn5
1. dub 2016

Tak hlavně, ze pomohly a snad to bude lepší! 🙂

luciasek1987
autor
1. dub 2016

@lucienn5 je to lepsi jen ty prevazy auu :(

tulikiss
1. dub 2016

@luciasek1987 ty jo chudaku, me prave delal doktor vse pro to aby mi ho nemusel strhavat a nastesti to vyslo. tak snad to bude brzo bez bolesti

luciasek1987
autor
1. dub 2016

@tulikiss no uvidime kazdopadne v nedeli odjizdime do Francie lyzovat takze nehet mi nezkazi lyzovacku. mam obvaz takze to nedam do rukavice a vymyslela jsem ze si dam na ruku ponozku - pritel ma velikost nohy 47 tak to mi bude :D

suzina08
4. dub 2016

@luciasek1987 uuuu, tak to tě lituju 😨 Hlavně, ať se ti to brzo zahojí už 🙂