Odmítli spravit píchlou pneumatiku. Musíme prý koupit 2

mamkamarketa
6. lis 2010

ahoj holky, chci vas poprosit o radu pokud mate doma automechanika. pichli sme pneumatiku, dali sme rezervu a jeli do pneuservisu at spravi tu pichlou. ale tam nam zdejsi zamestnanec zacal tvrdit, ze to nejde, ze si musime koupit 2 (nejlepe 4) nove kola kazde v cene 1600. vubec se mi to nezda,ale ja ani manza tomu nerozumime a navic ted si to ani nemuzeme dovolit ☹
pokud mate doma chlapa, co tomu rozumi prosim zeptejte se. prislo mi, ze chtel z nas jenom vymackat prachy ☹
dekuji za pomoc a rady!

beruska2x
6. lis 2010

@mamkamarketa nutit vas urcoo nemuze ale tezko rict jestli je treba bezpecne, jezdit na tech co tam mate - jestli jsou hodne sjete, to asi pres net nikdo neposoudi...
zkuste jiny servis 😉

mamkamarketa
autor
6. lis 2010

@beruska2x sjety mi nejsou. jsou stary asi 3 roky,ale mi jezdime 1 tydne na nakup, tak to sjety nebudou.spi mi jde o to, jestli se ta pichla da spravit nebo jestli za nas hodlaji pouze tahat prachy... ja vim, jenze nemam zase celou sobotu abysme objizdeli servisy (nehlede na to,ze vetsina je zavrena)

beruska2x
6. lis 2010

@mamkamarketa ted se meni na zimni pneu tak servisy frci, urco zavreny nebudou, ty lepsi maji objednavky na vic nez tyden dopredu 😉 tak si 2 obvolej ale bez prohlidky auta ti tezko nekdo rekne...
MM je automechanik a rikal ze tezko co tam muze byt, nedky to fakt nejde, zalezi jak moc rozervany to je a co to je za pneu, u tech levnych se toprej ani nevyplati 😅

evena
6. lis 2010

ahoj, pneumatika jde opravit, ale nesmí být poškozená moc
pokud se opravit nedá, musí se koupit nová se stejným vzorkem.. na každé nápravě musí být stejný vzorek... takže dvě vepředu musí být stejné, dvě vzadu taky, takže 4 to fakt nemusíte 😀... a cena 1600 za kus? dají se koupit i levnější 😉

mamkamarketa
autor
6. lis 2010

je to pichli mimo vzorek jakoby po strane (cca 35mm)
takze koupime 2 jinde,levnejsi.
diky za rady aspon jsem se nedala ukecat a koupit 4 pneumatiky za 6400 🙂
diky za pomoc