Odpor k sexu

10. kvě 2022

Omlouvám se za anonym, ale k tomuhle se asi nikdo rád nepřiznává. Když tu čtu Vaše příspěvky o bohatém intimním životě v manželství, tak je mi do pláče. Mám super manžela, jak po stránce charakteru, tak i vzhledově, ale od porodu to jde se sexem od 10 k 5. Pořád jsem myslela, že je to porodem, pak kojením, pak další porod, další kojení dětem už je 7 a 9 a nezlepšilo se nic, naopak je to stále horší. Nejdřív jsem na to neměla jen chuť, ale teď mám pocit, že už mám k tomu úplně odpor, že i když se o tom mluví, že se mi to zdá nechutný. Kamaráda si teď našla milence a když mi vypráví, co spolu dělají, jediné, co mi běží v hlavě je: fuj....... 😀 Přitom nejsem žádný asketa, naopak. Mám ráda společnost, líbí se mi muži, ráda si zaflirtuju. Když si ale představím, jak nade mnou ten dotyčný funí, tak se oklepu 😀 Nejsem ani frigidní, dosáhnu orgasmu. Manžel na mě už netlačí dávno, ale vím, jak ho to trápí. Dokopu se max 1x měsíčně a ještě to stojí za hovno, protože se snažím, aby to rychle skončilo. HA neberu, Kotvičník se mnou nic neudělal. Ještě pár let zpátky jsem měla potřebu masturbovat, tak je taky v prachu. Zvláštní ale, že velmi často mívám sexuální sny, kde jsem jak šílená a nastavuju prdel každému, kdo jde kolem a hrozně se mi to líbí 😀

pampeklec
10. kvě 2022

Ještě k těm hormonům - zkoušela bych případné pokusy i sladit s cyklem, zvlášť když nebereš hormonální antikoncepci. Já mám v některých fázích některý měsíc úplnou averzi, dokážu být až agresivní, nedokážu to ovládnout... naštěstí manžel umí dobře počítat a pozorovat, takže to ani nezkouší a obchází mě obloukem 🙂 A hlavně jiné fáze jsou o hodně lepší, takže to tolik neřeší, byť jemu by samozřejmě vyhovovalo, kdybych vůbec žádný cyklus neměla :D
Jinak souhlas s prvním komentářem, já to tak určitě mám.

autor
10. kvě 2022

@amy87 Hehe, jsi vtipná, jak se mě snažíš naštvat, ale zrovna tohle není ta úrodná půda 🙂 Nad nevěru jsem těžce povznesená, nežárlím, vím, že mě manžel miluje, stále o mě usiluje, hýčká si mě, oba moc dobře víme, proč spolu jsme. A jestli mi někdy s nějakou zahnul nebo zahne kvůli sexu, to mě opravdu netrápí. Příležítostí má hromady, já po ničem nepátrám, nic mu nezakazuju. Věřím, že ví, co dělá a kde je doma. Při jedné z mnoha našich diskuzích jsem mu říkala, že to pochopím, pokud takhle není schopný žít a nebudu mu stát v cestě, když se rozhodne odejít. A to platí i do budoucna. Takže jistotu, že se nezamiluje a nezblázní do jiné samozřejmě nemám, ale to asi žádná z nás, i když by v posteli dělala trojitého rittbergera 😀

ee.liska
10. kvě 2022

Prosím tě, z takových lidí si nic nedělej, to jsou ty Mamynky s Vysokou školou života. Je super, že to chceš řešit a určitě se ti to i povede 🙂

codal
10. kvě 2022

Pokud to máte takhle nastavené, ty to máš takhle srovnané a i on s tím souhlasil, pak to asi fungovat může...

amy87
10. kvě 2022

Pokud ti to nevadí, tak určitě cajk 😉😁! Já jen, že se pak spousta žen diví, že jim partner zahýbá a hážou na něj špínu...

te_reza
10. kvě 2022

@amy87 známá hoblovala chlapíka od dvou dětí. Chudinka doma nedostal, stará na něj srala, prostě chudáček. No a jak mi to tak vypráví, tak chudáček si honil ego v posilovně a po hospodách a stará doma na krku domácnost a děti a všechno. Ono každá mince má dvě strany.

amy87
10. kvě 2022

@te_reza pokud mu nedala, ať se nediví. Já se taky starám o děti, domácnost, zvířata, své koníčky, do hospody zajdu, ... můj chlap chodí do práce, také má své koníčky, i do hospody chodí a přesto si čas na sex vždycky najdeme!

te_reza
10. kvě 2022

@amy87 tak to jsi skvělá, že to všechno zvládáš 😅 ale ne všichni to tak mají 🤣

smajlinka
10. kvě 2022

Mám to stejně. 😁 Akorát já jsem s manželem už čtvrt století, svoje už máme, jak svorně říkáme odš*kany. 😊 Máme malý dítě a není moc kdy a jelikož jsme už starší, hodně to hatí únava. Já jsem s tím smířená, manžel snad už taky. Žijeme, nebo aspoň já, pro dítě. To mi dělá v životě radost, zatím. 😉

20190418
10. kvě 2022

@pampeklec good point. Já když mám ovulaci, tak jsem strašně nadržená 🤭

ee.liska
10. kvě 2022

@amy87 jen jestli ten tvůj to vnímá stejně 🙂 Sice mi dá každý den nebo vždy, když chci, ale není to nejostřejší pastelka v penále. Protože milenka neznamená jen lepší ženská v sexu 😁 Ono i když máš doma trubku s nohami do praku 24/7, spoustu chlapů hledá něco jiného

amy87
10. kvě 2022

@ee.liska vnímá 😉.

ee.liska
10. kvě 2022

@amy87 jen jestli i on by řekl to stejné 😉

autor
10. kvě 2022

Mám celkem bohatou zkušenost s různými druhy vztahů a mám možnost nahlížet i do vztahů kolem mě a rozhodně si nemyslím, že si za nevěru může podvedený sám. Buď se to stane během nějaké krizovky, za kterou většinou mohou oba, nebo se nechá svést a nebo je to prostě kurevník od nátury. Svůj případ z toho samozřejmě vyjímám, já bych si za to opravdu mohla sama 🙂 Ale na druhou stranu - jak je hrozný nemít sex, tak je stejně hrozné mít ho, když ho nechcete....

30bar
10. kvě 2022

@amy87 a ti kolegove ti rikaji jak casto maji sex se svou zenou?

amy87
10. kvě 2022

@30bar tak určitě 😉. Bavíme se normálně o sexu a všem možném.

ee.liska
10. kvě 2022

@amy87 Takže rádoby odbornice, co potkává kluky maximálně na obědě 🙂 Nebo pracuje v kolektivu těch neostrých pastelek, kde se porovnávají pindíci 😁😁😁

30bar
10. kvě 2022

@amy87 hm. Ja mam zkusenost zase takovou,ze chlapi resi auta, telefony,krypto,obcas jak zenske prudi,ale četnost sexu doma fakt ne.

amy87
11. kvě 2022

@ee.liska věř-nevěř. Přesvědčovat tě opravdu nemám zapotřebí a ani nechci...
@30bar já s muži pracuji denně 12 hodin (denní/noční) a fakt toho nakecáme mnoho! Vím toho kolikrát víc, než jejich partnerky a rodina.

ferda90
11. kvě 2022

@amy87 vlastní zkušenost? Jinak měsíc bez sexu mi nepřijde taková doba, že by si manžel /přítel musel najít milenku. Ne každý má na prvním místě sex, ano patří to k tomu vztahu, ale jsou i jiné věci... Když vezmu, že po porodu máme 6 ti neděli, tak to by asi plno ženských už bylo povedených od chlapů, jelikož je to taky delší doba bez sexu... Přijde mi, že máš potřebu se,, vytahovat,, nebo uživatelku tak trochu urážet.

levandule_k
11. kvě 2022

Já tak přemýšlím, kde u tebe může být problém. Jaký jsi měla porod? Někdy může být porod dost traumatizující a potlačené trauma se může projevit různě.

Ten kotvičník, nedávno jsem viděla přednášku tradiční čínské medicíně (TČM), tam říkali, že kotvičník posiluje lybido, kotvičník posiluje funkci ledvin a ledviny jsou centrem energie dle TČM. Zjednodušeně, když nemáme dost životní energie, tak pak není ani chuť na sex. Je otázka, jak jsi brala kotvičník. Byl to čaj? Kvalita se snižuje stářím čaje a co jsem slyšela rozhovor s jedním bylinkářem tak říkal, že čaj by se měl luhovat 15-20 minut. Pokud to byl výtažek nějaké účinné látky, tak kotvičník toho obsahuje víc, rostliny působí komplexně. Nejúčinnější bývají z hlediska cenných látek tinktury, ale také musí být dobře zpracovány - kvalitní rostlina, ne co je někde rok ve skladu. Také jsi mohla potřebovat i něco jiného než je kotvičník...

Já na rozdíl od tebe jsem hodně ezo, takže bych klidně hledala i nějaký blok z minulého života. (Mám s tím pozitivní zkušenost na vlastní kůži.) Kdybys chtěla vědět, co a jak jsem řešila, napiš mi sz. Já jsem toho na sebe tady napráskala už dost a tohle nechci psát veřejně.

amy87
11. kvě 2022

@ferda90 měsíc bez sexu kvůli šestinedělí je jasné 😂! Ale mít sex jednou za měsíc x let ? To i ten nejhodnější chlap nezvládne, pokud není absolutní eunuch. Neurážím, pouze konstatuji, co může nastat (nebo co už se stalo).

autor
11. kvě 2022

@ferda90
@amy87 Hele to ať se klidně vytahuje, však jsem psala, že závidím ženám, které mají stále silný apetit 😀 Já spíš nemám ráda když se paušalizuje. To, že znáš z práce pár chlapů, kteří by kvůli nedostatku sexu rozbili rodinu, neznamená, že by to tak udělal 100% každý. V každém vztahu je něco špatně a každý řeší nějaké problémy. Znám páry, kde se třikrát týdně balí kufry ale v posteli jim to klape na jedničku... A lidi v mém okolí, u kterých se provalila nevěra, rozhodně neměli problémy v sexu. Naopak. Máme v partně známou, nádhernou kočku, která se tak bála nevěry, že před každou akcí, na kterou šel, mu ho vykouřila 😀 No a co myslíš, už 2x na ní byla zvonit milenka, ať mu dá svobodu 😀

autor
11. kvě 2022

@levandule_k Kotvičník jsem měla v kapkách, ale zase je pravda, že jsem tomu asi dala málo času a přestala to používat, když se mi zdálo, že se nic moc neděje. Můžete mi teeda doporučit konkrétní značku Maca a Kotvičníku?

ferda90
11. kvě 2022

Já znám z okolí taky páry, kteří to mají se sexem v pohodě a i přesto ji chlap našel jinou, takže úplně jen o sexu to tam asi nebylo.
Řeknu ti upřímně, že nám je s přítelem 32 let, mladí, takže by se od nás čekalo, že spolu budeme mít sex nejlépe každý den, ale není to tak. Máme 15 měsíčního chlapečka, jednak se člověk stará o dítě, přítel chodí do práce, rád si zajde do posilovny, já mám taky nějaké své koníčky a prostě občas jsme tak unavení, že lehneme do postele a jsme rádi, že jsme rádi 😁 Na sex kolikrát po celek dní či týdnu nemáme nějak pomyšlení. Ale za to Ikdyz není tak často, tak je pak o to víc suprový, přítel chápe, že jsem třeba unavená nebo uspavam malého, tak většinou usnu sním. On sám říkal, že občas to prostě nejde a ani on nemá kolikrát úplně chuť, to víš, někdy jsou prostě nervy v práci, starosti...

levandule_k
11. kvě 2022

anonym: Já si bylinkové tinktury a masti beru odsud https://www.bylinkovydoktor.cz/eshop/bylinkove-...
Je to malovýroba, akorát kotvičník je zrovna vyprodaný.

Jistě budou i jiné kvalitní značky.

To jsem psala jako možnost, proč možná kotvičník nezafungoval. Možná je problém trošku jinde a tělo potřebuje něco jiného než kotvičník.

Ještě tady jsou přírodní afrodiziaka https://www.primulus.cz/24-prirodnich-afrodizia...

loylii
11. kvě 2022

Pro mě je největší afrodiziakum byt bez deti. Myslím úplně z bytu. Někde hodně daleko. Pocit, ze spi vedle v místnosti se mnou nehne vůbec😀 k tomu nějaký drink na uvolnění, mít proste na starosti jen sebe a chlapa.

chris_n
11. kvě 2022

@levandule_k zajimavy clanek, jen nevim. Vetsina tech veci na me zadny zasadni afrodiziakalni ucinek nema. 🙂

levandule_k
12. kvě 2022

@chris_n Asi záleží na množství, já třeba vím, žena mě má vliv zázvor, když ho piju hodně, tak jsem víc při chuti 🙂. Taky může zafungovat placebo efekt😉

sherryel
12. kvě 2022

Nečetla jsem úplně všechny komentáře ( mám tři děti a všechny pod hranicí 3 let (4.m dvojčata a 2,5 letaka ) ...ale kamarádka toto řešila u sexuálního psychologa a psychiatra a nasadil léčbu na podporu libida a zachránilo jim to manželství. Jinak neměli žádný problém a o mnoho se to zlepšilo. Nechtěla jsem moc vyzvídat. Už tak jsem se smála,že se svým apetitem jsem do půl roku utahala všechny chlapy a v baráku kde jsem bydlela byl přímo psychiatr zabívajici se sexem. Po dětech už jsem mnohem klidnější a taky sex až tak nevyhledám, protože každý večer usínám téměř ve stoje ... Pokud tě to štve, zkusila bych si o tom promluvit s psychologem pres intimno a pak se uvidí co doporučí...