Odpor k sexu

10. kvě 2022

Omlouvám se za anonym, ale k tomuhle se asi nikdo rád nepřiznává. Když tu čtu Vaše příspěvky o bohatém intimním životě v manželství, tak je mi do pláče. Mám super manžela, jak po stránce charakteru, tak i vzhledově, ale od porodu to jde se sexem od 10 k 5. Pořád jsem myslela, že je to porodem, pak kojením, pak další porod, další kojení dětem už je 7 a 9 a nezlepšilo se nic, naopak je to stále horší. Nejdřív jsem na to neměla jen chuť, ale teď mám pocit, že už mám k tomu úplně odpor, že i když se o tom mluví, že se mi to zdá nechutný. Kamaráda si teď našla milence a když mi vypráví, co spolu dělají, jediné, co mi běží v hlavě je: fuj....... 😀 Přitom nejsem žádný asketa, naopak. Mám ráda společnost, líbí se mi muži, ráda si zaflirtuju. Když si ale představím, jak nade mnou ten dotyčný funí, tak se oklepu 😀 Nejsem ani frigidní, dosáhnu orgasmu. Manžel na mě už netlačí dávno, ale vím, jak ho to trápí. Dokopu se max 1x měsíčně a ještě to stojí za hovno, protože se snažím, aby to rychle skončilo. HA neberu, Kotvičník se mnou nic neudělal. Ještě pár let zpátky jsem měla potřebu masturbovat, tak je taky v prachu. Zvláštní ale, že velmi často mívám sexuální sny, kde jsem jak šílená a nastavuju prdel každému, kdo jde kolem a hrozně se mi to líbí 😀

radkan91
12. kvě 2022

Ahoj, zkus Bachovky nebo Australské esence, je to opravdu zázrak na lecjaky problém 😊

amenophus
12. kvě 2022

Souhlasim s prispevkem, ze nejlepsim afrodiziakem je vyrazit nekam jen vy 2 bez deti. Nejlepe na nekolik dni, at si napred stihnete odpocinout u nas jsou deti a unava taky dokonalym zabijakem sexu. Co se narodilo druhe dite, nemame uz chut ani jeden. Ale verim, ze se to zlepsi, az budeme mit hlidani a moznost si dat dovolenou jako za mlada.

leniczka23
13. kvě 2022

Já radu nemám, chtěla jsem doporučit ten kotvičník, ale po.precteni koukám, že už si ho zkoušela. Tak snad jen, držím palce, ať se to brzy srovná. Jo a tvl já teda čumím co za krávy se tady občas objeví🤦

2hanah
13. kvě 2022

Mně to vzhledem k těm erotickým snům opravdu přijde jako nějaká blokáda, zkusila bych toho psychologa, je třeba to odbourat.

2hanah
13. kvě 2022

Ještě mě napadá, co spánek a únava?? Máš dostatek spánku?

leniczka23
13. kvě 2022

@2hanah únava je zabiják sexu, to je fakt.
Přeji ti krásný den❤️❤️❤️

gracinka7
13. kvě 2022

Jestli se ti o sexu zda, podle mě ti chybí.
Zkusila bych zajistit hlídání a vypadnout pryč bez dětí. Být jen spolu, nemyslet na starosti ani povinnosti.

2hanah
13. kvě 2022

@leniczka23 Já Tobě taky, děkujůůů♥️...

petrc75
16. kvě 2022

Dovolil bych si sem připojit mužský pohled na problém. Pro mnohé muže je sex hodně silnou potřebou, která je jim dána od přírody. Není to chuť, jako velmi silná chuť na nějaké dobré jídlo. Je to silnější, je to prostě potřeba. Pro sex v partnerství je pro ženy většinou důležité žít dobrý vztah. Pro muže je to zase často naopak. Pro dobrý vztah (empatii, pochopení, vyslechnutí) je důležité zažívat sex. Neměla byste svůj problém vnímat pouze jako jakousi vaši kosmetickou vadu. Tvoříte pár a je to problém vás obou. Je dost pravděpodobné, že bez sexu se vám vztah prostě rozpadne. Nemusíte mít se svým mužem pohlavní styk, ale neignorujte jeho sexuální potřebu. Jak zde říkají ostatní, zkuste si sama a potom i s partnerem pustit nějaký lechtivý film. Nebo naopak požádejte partnera ať vás jen tak hladí, masíruje záda, nebo nohy. Zavřete oči, zeptejte se ho, jestli by se nechtěl sám uspokojit, ale být s vámi. Zkuste se přidat, ale nenuťte se do toho. Snad ve vás vzájemná nenásilná blízkost touhu postupně oživí. Zkuste to překonat ve dvou. Pokud to nepůjde, uvědomte si, že ve hře je opravdu váš vztah a řešte situaci s odborníkem. Držím palce!

fionkaa
28. kvě 2022

Taky jsem měla po porodu takovou krizi, ale manžel to semnou nevzdal a zkoušel to dál, no a syn má teď dva roky a řekla bych, že už se to vrátilo do normálu.. Ze začátku jsem se hrozně přemlouvala, ale teď se dokonce na náš volný čas těším a kupuji si všelijaké kostýmky abych to ještě okořenila víc. Prostě samo se to nezlepší, musíš to zkoušet víc.

klarkahany
21. čer 2022

Po porodu jsou takové stavy úplně normální, taky jsme si tím prošli. Hlavně zkoušet, zkoušet a zkoušet. Samo od sebe se opravdu nic nezmění. Dobrý nápad je, projet s manželem sexshop a vybrat si hračku pro oba, co budete pak společně "testovat" 😀