Odpuzovač/plašič koček. Máte tip?

prchalka
21. dub 2010

Nemáte někdo tip? Fungují ty elektronické?
Zvířata miluju, ale sbírat TO po několika cizích každý den, před tím, než vypustím malou za barákem na trávu - dost nechutný! Tráva špinavá, abychom stejně pořád koukali, kam šlapem a o nemoc taky nestojím!
Chcem něco takového pořídit co nejdřív, ale nerada bych, aby to byly jen vyhozené peníze. Nemáte někdo zkušenost? Díky!

evena
21. dub 2010

ahoj, co vím, tak vyhozené peníze 😉
dělají to skutečně kočky 😕 kočka nekadí do trávy, ale do hlíny, písku, prostě něčeho měkkého aby mohla zahrabat, tak mě to připadá že máte doma kunu 🙂 🙂 a na kuny (beze srandy) je nejlepší mít vlastního kocoura 😀 😀

lidiab
21. dub 2010

Tchanovci maji barak s velkou zahradou a tam take kocky ze sousedstvi chodi. Ale opravdu si nevzpominam ze bych nekdy neco zahledla v trave...vzdy "to" delaj tam kde trava neni, takze mozna ma evena pravdu. Kuny jsou fakt pohroma 😒 Obavam se ze odloudit kocky neni jednoduche, obzvlast kocoury. Jak ucitej pach tak tam budou chodit porad. Tchanovci take maji kocku a ta ty cizi honi ze zahrady pryc, ale v noci se vraceji.

prchalka
autor
21. dub 2010

Fakt to dělejí kočky, lítají tu asi 4. Je to zvláštní, ale fakt nám do trávy 😠 Jsme novostavba a jako jediní máme už za barákem trávu, ostatní ještě hlínu a nikde TO nemají. Včera jsem tu jednu dokonce viděla, ani se nesnažila utéct. A odpol vždycky min. 4 kočičáky 😢 Můžou chodit kamkoliv jinam, naproti přes cestu na rumiště a staveniště, kde to můžou zahrabat... ne!
Na netu se dají najít plašiče, ale nejsou tam k tomu žádné reference. Na jednu stranu už bych to nejradši vyzkoušela, na druhou mám obavy, aby to nebyl krám! Nemít doma batole, tak to ani neřeším, ale takhle mám vztek!

lidiab
21. dub 2010

Vim ze se prodavaji odpuzovace kocek, psu a krtku ktere vydavaji zvuk na nejake frekvenci ktera pro cloveka neni slyset. Pred par lety jsme takovy meli na chate protoze nam ktrci normalne rozbagrovali zahradu, uz si to moc nepamatuju ale moc to nepomohlo. Zmizeli sami od sebe po par mesicich, uz jsme te odpuzovac ani nezapinaly. Treba jsou ted uz lepsi, ale moc tomu neverim 😒

hana2233
1. bře 2013

Proti kočkám používáme už mnoho let ultrazvukový odpuzovač. Dosah není moc velký (asi 10metrů), ale je to spolehlivé.
Dívala jsem se na stránky firmy od které jsme odpuzovač kupovali a stále jej mají v nabídce. Tak přikládám odkaz:
http://www.deramax.cz/elektronicke-odpuzovace-p...

Jinak je to ten velký zelený typ

Hanka

rohlinka
20. dub 2013

Taky používáme elektronický odpuzovač, každopádně než si něco koupíte, tak doporučuji přečíst si info na odpuzovace.cz
Radka