Odšťavňovač - nevím, jaký mám vybrat

marky.nem
1. čer 2012

Jelikož malá vůbec nejí ovoce a zeleninu, ale šťávu z nich pije, chceme koupit odšťavňovač, ale z množství nabízených výrobků vůbec nevím co vybrat. Myslím si, že nejlepší je osobní zkušenost a proto prosím o radu a předem děkuji :o)

elda2
25. čer 2015

říkají že je zelmer dobrý ale nenašla jsem žádné recenze tak se nějak nemohu rozhodnout

teribay
22. únor 2016
Uživatel teribay je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od teribay.

Já jsem si vybírala dle různých recenzí a článků, odšťavuji jak zeleninu tak ovoce, i drobné jako ribíz nebo kiwi a nato jsou spíš šnekové, tak jsem si pořídila šnekový a jsem spokojena, zatím jsem neměla problém s ničím, doporučuji ho taky https://www.eujuicers.cz/odstavnovac-oscar-da-1200-stribrna 🙂

ankaanka123
8. bře 2016

ja mam snekovy kuvings, je vykonny rozdrvy aj lad, a ma siroke hrdlo netreba krajat na male kusky.odporucam

veronika7894
22. bře 2016

tiez mam kuvings, ma siroke hrodlo, nemusim krajat na male kusky a dobre sa cisti mam ho z veganskej stranky vitarian. sk, kde najdete aj mnoho clankov o zdravej vyzive

lauramala33
23. čer 2016

Ahoj holky, já nedávno koupila Philips HR1847, jsem spokojená, mám ze stránky repasovnik.cz za dobrou cenovku .... koupila jsem tam i Tefal žehličku za 300,- 🙂

lauramala33
23. čer 2016

Ahoj holky, já nedávno koupila Philips HR1847, jsem spokojená, mám ze stránky repasovnik.cz za dobrou cenovku .... koupila jsem tam i Tefal žehličku za 300,- 🙂

beabela
26. črc 2016
Uživatel beabela je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od beabela.

Nebo pokud se nedokážete rozhodnout mezi odšťavňovači tak si je můžete třeba takto srovnat a porovnat výhody a nevýhody: http://www.nejlepsi-spotrebice.cz/srovnani-snekovy-odstavovac-sana-juicer-euj-606-31800/

sona15248
28. lis 2016
Uživatel sona15248 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od sona15248.

Tak já jsem nakonec pořídila Kuving a to C7000. Máme ho měsíc a zatím jen a jen chválím.

petulero
31. pro 2017

V podstatě je důležité vybrat šnekový. Na trhu je spousty značek. Hodně záleží na tom, kolik do něho chcete investovat. Určitě nebrat odstředivku.