Ohřívání jídla na cestách pro děti. Jak ohříváte?

haninka
4. bře 2010

Ahoj maminy,
jak ohříváte baštu pro prťata na cestách?..nebudeme bohužel nikde v nákupáku, kde bych mohla skleničku dát do mikrovlnky..

Díky za tipy🙂
H.

beruska2x
4. bře 2010

a co tim ymslis na cestach? ohreji ti ji na kazde benzince, v restauraci, ... nebo mit jidlo v termosce nebo obyc plynovy kemping varic... 😉

kulimka
4. bře 2010

Ahoj, tak vetsinou na benzince v shopu, tam mikrovlnky vetsinou mivaji nebo tam je restaurace. Anebo teply jidlo az kdyz dorazime na misto. Zalezi jak a kam cestujes.

berenika39
4. bře 2010

ahoj, my jsme putovali celou lonskou sezonu duben-říjen a prckovi bylo 7-12 měsíců, tak do deseti měsíců jsem se snažila najít ve ssprávnou dobu benzínku, všude jsou mirovlnky. Pozdeji jsem to dělala tak, že jsem teplé jídlo dávala v době, kdy to šlo ohřát, ostatní jídla měl studená a nemyslím, že by to byl dneska problém, na výběr je tolik možností, co nabídnout...
Letos opět vyrážíme v dubnu, ale je mu už 18 měsíců, tak víkendy budou spíš bez teplých obědů. Jinak se mi osvědčily už vloni saláty, lednici vozíme, to dneska není problém a salátem nahraadíš normální oběd, po roce v pohodě. Narájela jsem na drobno třeba kuřecí maso,vařenou zeleninu, dala bylinky, případně vmíchala jogurt, klidně můžeš dát i rýži,těstoviny, brambor, místo masa šunku, sýr....cokoliv....vždyt takové saláty se ve světě jedí běžně jako hlavní jídlo. Hlavní je mít možnost to udržet v chladu.

iloha
4. bře 2010

Mně se osvědčila thermotaška od aventu, skleničku jsem doma rozdělala a velmi ohřála, dala zpět do skleničky a šup s ní do tašky, většinou tak Tři - čtyři hodiny vydržela teplá.