OK Alfa plus - doplněk stravy

prchalka
19. říj 2011

Ahoj,
nikde jsem tu takové téma nenašla (?), tak se ptám, znáte nebo máte zkušenost s těmito kapkami?
www.okgshop.cz/ok-alfa-plus.php
Zajímají mě zkušenosti lidí co "trochu znám" ne jen těch anonymních z internetu.
Dík 😉

baraseliskou
19. říj 2011

Ahoj,sice se nezname,ale ja s nima mam dobre zkusenosti. Okg delam,tak kdyz budes mit zajem muzu ti napsat na co vsechno jsou dobre. Muj mail je Barus.Bochn@seznam.cz 🙂

romcovaklarka
19. říj 2011

@prchalka Zkus se zeptat @luthien.k nebo @kam.zyk myslím, že by ti k tomu uměly něco říct ale nic pěkného by to nebylo 😅

luthien.k
19. říj 2011

@prchalka , ty bezvadné zkušenosti šíří na internetu zejména prodejci OKG... Za ty peníze to ale podle mého názoru nestojí. To, co propagují jako vhodné pro "léčbu" atopického ekzému zrovna pro atopiky vhodné není vůbec.
Pro posílení imunity si raději pořiď ověřené echinaceové kapky, hlívu a probiotika, vyjde Tě to nastejno a výsledek je daleko pravděpodobnější s ohledem na působení těchto doplňků v organismu 😉

luthien.k
19. říj 2011

Chtěla jsem napsat s ohledem na " prokazatelný způsob" působení těchto doplňků.... 😉

prchalka
autor
19. říj 2011

Děkuju za příspěvky.
Nechystám se to rychle koupit, jen jsem si o tom v poslední době četla, protože máme trochu problém se zdravím a já hledáním informací narazila až na tohle. Některé příběhy jsou až zázračné, tak mě zajímalo, jaké zkušenosti mají "koníkovky".
Malá má nalomenou imunitu díky refluxu (hlavně díky zanedbanému léčení a léčení na poslední chvíli), tak jí ani nechci dávat kdeco, i když, asi by to bezpečné bylo, ale upřímně si taky myslím, že Echinaceové kapky budou fungovat podobně 😕
@luthien.k Echinaceu znám, brala jsem minulou zimu a nemocná jsem nebyla, ani když MM a malá lehli s chřipkou. Teď jsem si začala kapat znovu. Asi jí je koupím taky - ty dětské, když jí to dám do pití, snad nic nezkazím 😉

luthien.k
19. říj 2011

@prchalka , třeba napíše názor i nějaký uživatel - neprodejce... Ale jak to poznat, že? 😀 Ono vše, co se tváří jako zázrak, bývá obvykle jen zázračný podfuk, jako třeba kosmetika Skin-cap, která zázračně zabírá na ekzémy a přitom s velkou pravděpodobností jde o to, že v ní jsou kortikoidy (už kvůli tomu byla dříve stažena z trhu).

prchalka
autor
20. říj 2011

@luthien.k Právě, zajímalo by mě, jestli s tím má zkušenost někdo obyčejný, kdo si to prostě jen objednal a zkusil, tak třeba se dočkám.. 😅 Kdyby to byl navíc někdo s refluxem, pak by to už zázrak byl 😀

luthien.k
20. říj 2011

@prchalka tak to by asi byl 🙂 A malá má nějaké problémy, častou nemocnost? Jak je možné zanedbat reflux? I když tam jsou možné i dost nespecifické příznaky, když se ten žaludeční obsah nevrací až úplně ven, že dítě zvrací...

prchalka
autor
20. říj 2011

@luthien.k Asi určitě vrozený, do 2 let skrytý, jen stále špatné spaní, nikdy neblindila ani jako mimčo! Před rokem brutál kašle a dávení, dětská nás rok nechtěla nikam poslat, aby to dítě nezatěžovalo, takže 3x za rok záněty a ATB - a to až po měsíci prošení, ať už s náma něco udělá! Když kašlala v zimě, ještě jsem to vydržela, netušila jsem o co jde, informace jsem sháněla postupně a stále víc si byla jistá, že je to toto. Když jí to začalo už letos na konci srpna po lehké rýmě, šla jsem po tom natvrdo. Dr.jsem obešla a zařídila si vyšetření přímo v nemocnici. Na UTZ to bylo hned jasně vidět! Mohly jsme se léčit už dávno, takhle mi najednou skončila mateřská, malá opět onemocněla - tentokrát se jí to vrazilo do uší, já dala výpověď, jinak to nešlo a ona nenastoupila zatím ani do školky, tam měla jít už na konci září... A dr. to prostě stále bere jako banalitu a obyčejnou nemocnost! 😠 😠 Teď bere přes měsíc léky na žaludeční kyseliny a přestala se dávit po 3. dávce - zázrak! Ale jsem hrozně naštvaná, zklamaná z přístupu dr... Ztratili jsme celý 1 rok a zbytečně holku trápily. Kdyby se to léčilo hned, nemuselo na ATB vůbec dojít!
Jak to bude probíhat dohromady s léky za žaludek, když už nekašlem, ještě nevím, ale tyhle děti chytí právě kdeco 😖 Takže budem čekat na první nemoc 🙄 😔

dvojka
20. říj 2011

Užívali jsme OKG alfa a teda musim říct,že starší dceři pomohl při nemoci(zánět průdušek)léčba se zkrátila cca o týden a i průběh byl lepší.Již po třech dnech (jinak vždy trvalo min.týden)začala odkašlávat a fakt mi přišlo že pomohlo.
Ale za to u mladší dcery nebyl efekt žádný,krom toho měla při užívání alfy strašný průjmy.Po vysazení bylo po průjmu do dvou dnů(proceduru jsem opakovala třikrát) takže ten průjem byl skutečně z alfy a to i při sníženém dávkování-což možná proto pak efekt nebyl znát.
Celkem jsem vyplacála tři láhvičky ,ted už bych nekoupila a stejně tak jsme to měli i s colostrem-jen další hračky spadlé do kanálu

prchalka
autor
21. říj 2011

@dvojka Supr, díky! Nějaký takový obyč názor jsem chtěla slyšet 😉
Právě....myslím, že nám by moc nepomohlo, ani kdyby ty kapky byly zlatý.
Od včera už zase potahuje, kýchá a utírá nos - to jsme jen doma, zatím se žádná školka nekonala.. chjo 😖

naige
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
kinclova
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
lenka_k
1. říj 2015

Díky moc za tuhle diskusi. Zrovna jsem 2. den doma s mandlema o velikosti vlašských ořechů a s čepy k tomu, tak koukám, jak se vyhnout atb... na OK Alfa plus jsem narazila při vyhledávání přírodní léčby. Díky vám do toho nepůjdu. Přeju krásný a hlavně ve zdraví prožitý podzim! Lenka

klara_vit
27. pro 2015
Uživatel klara_vit je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od klara_vit.

Zdravím mého muže trápi přiznaky andropauzy, věděli byste mi poradit nějaky doplněk stravy, aby se mu zvedl testosteron v krvi? Mam tip na pilulky andromen ale neznam… co vy znate? Koupit? Nekoupit?

jarkamodra
4. led 2016
Uživatel jarkamodra je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jarkamodra.

@klara_vit ja to znam bral to nas tata a pomohlo mu to. ja bych to asi poridila, telo si samo v tomhle nepomuze bohuzel.

tamcakal
20. led 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

@klara_vit
jak píše Jarka, tělo to asi samo nedá. Táta je s ním velmi spokojen. Andromen je přípravek s obsahem unikátní kombinace extraktu tribulus terrestris, který prokazatelně zvyšuje tvorbu testosteronu, extraktu korejského ženšenu, který má pozitivní vliv na celkovou vitalitu organismu, vitamínu E, zinku a selenu

lucisusi
20. led 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

koukni sem, tady je to pěkně popsané.http://www.woykoff.com/andromen0

tamcakal
22. led 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

jo jo také jsem našla tyto stránky woykoff.com, když jsem hledala něco o andropauze. Když jsem googlila na andromen jsem slyšela docela chválu,prý to opravdu zabírá, ještě je fajn, když ze zvýší pohyb a potraviny bohatší na zinek a selen.

lucamrk
22. led 2016
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

jo taťka andronen bere už přes půl rokua říkal, že je to mnohem lepší.

tamcakal
6. únor 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

luco a vidíte i vy pokrok s tím andromnem, nebo se jen taťka lépe cítí?Po půl roce by výsledky už mohly být fajn ne?

lucamrk
10. únor 2016
Uživatel lucamrk je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucamrk.

jo jo Tamco výsledek se objevil asi po 14 dnech a fakt super

lucisusi
10. únor 2016
Uživatel lucisusi je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od lucisusi.

mamka říkala to samé, že pokrok s andromenem byl po 14-3 týdnech, ale musí se to brát min. 3 měsíce.

tamcakal
15. únor 2016
Uživatel tamcakal je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od tamcakal.

tak to je super,jo jo vím, že se to má brát min. 3 měsíce jen nevím jak dlouho se to může brát,jestli je to neomezeně?

upari
11. pro 2016

Moje osobní zkušenosti - kapky Alfa mi do 24h odstranily astmatický čtyřdenní dusivý kašel, kde ani maximální dávky kortikoidů (combair a ventolin) nepomáhalo. Na bolest v krku a moje trpící angíny mi pomohl Gel - natřít až do krku. A ještě moje zkušenost - prášek NO , díky němu mi za 4dny přestaly bolesti křečových žil, kvůli kterým jsem v létě skončila až na trombocentru. Za tři měsíce užívání Alfy, Factor Base a NO mám o tři chemické léky míň. Takže u mě (i rodiny) to funguje.