Okamžik oplodnění. Poznaly jste ho intuitivně?

hukan
17. dub 2009

Ahojky,

poznala některá z vás intuitivně okamžik oplodnění? Chvíle, kdy se to prostě stalo. 🙂

nikollita
8. led 2012

@zlatickon Neboj, až tvůj přítel uvidí poprvé pozitivní těhu test, tak změkne tak, že ho nepoznáš 😉 Jako ten můj 😀

zlatickon
9. led 2012

to on chce taky mimi,hrozně moc ale když mě vidi jak jsem pořad na strankach o mimi,tehu atd.a jak pořad lítam s teploměrem,zapisuju a hodnotím tak mi říka že jsem blazínek.ono spíš je mu pak líto že jsem smutná když přijde mrcha

talina
9. led 2012

Holky to my když jsme se začali snažit, tak jsme si představovala že UŽ. a nic po pár měsících už jsem o to mpřestala tal přemýšlet. A v srpnu nám to vyšlo, zatím to jde tak hladce až si někdy říkám že to není možný že jsme VTOM. A těhlokvský test jsm si nedělala. Srpen a začátek září byl dost hektický, dvojí dovolená a stres v práci. Jen jsem na sobě začala pozorovat znaky, krom zpožděné MS (což bez prášků byl u mě normál) jako citlivost prsou a citlivost na pachy a zvětšené bříško. To jsem nemohla nosit utažené kalhoty. No nakonec jsme byla na kontrole asi v 6tt a pan doktor se divil že jsme to vydržela bez testu 😀. A přítel? Vzpoměla jsem si jak kamarádka mi říkala, že její manžel začal prcka brát vážně, až když ho uviděl na ultrazvuku. Tak jsme to taky tak udělala a hle je na měkko 😀 😀 😀