Okamžik oplodnění. Poznaly jste ho intuitivně?

hukan
17. dub 2009

Ahojky,

poznala některá z vás intuitivně okamžik oplodnění? Chvíle, kdy se to prostě stalo. 🙂

mudr.
17. dub 2009

hukan- jak to myslis?

hukan
autor
17. dub 2009

No jako tu chvíli oplodnění..třeba po styku při ovulaci, takový ten pocit, že jsem právě před chvílí otěhotněla🙂 neznáte to některá?

tanuki
17. dub 2009

určitě to některé cítí 😉
Výsledkem bylo testování od 6.DPO 😀 😀 😀 a nějak 9.DPO už tam byla slaboulililinká druhá...

Tak držím palce 😉

elitera
17. dub 2009

já jsem tomu dojmu podlehla asi o den a kousek později, kdy mi vylítla teplota. A 7 DPO jsem měla už slušnou druhou čárku na testu 🙂

hukan
autor
17. dub 2009

Já jsem totiž měla cca hodinu nebo hodinu a půl po styku takový zvláštní pocit.....strašně mi mlátilo srdce jako o život, asi hodinu to nešlo přestat a do toho jsem měla takový zvláštní pocit....toto se mi nikdy nestává a ani při stresu...naposledy jsem to cítila takhle podobně, když jsem si v jednu chvíli uvědomila zamilovanost😀 ale co to mohlo být tentokrát.....nevim nevim...schválně co je pravda na intuici😀 fakt mi hodně rychle a znatelně bušilo srdce a připadala jsem si tak zvláštně🙂

mudr.
17. dub 2009

jo tak tento pocit jsem nezazila, jen vim presne datum poceti, to jo, ale tento pocit néé. No tak uvidime, co se z toho vyvrbi a drzim pesticky 😵 😵 😵 😵

elitera
17. dub 2009

hukan, zní to krásně 😵 tak ti přeju, ať to dopadne tak, jak chceš 😵

salikova
17. dub 2009

hukan:hm,tak to sem zvedava,jak dopadnes!No,muselo to byt krasny...Ja tohle nezazila.Ani nevim datum.Proste to najednou bylo.Ale taky sem to poznala tak nejak íntuitivne-proste sem to VEDELA.

murynka
17. dub 2009

hukan já něco podobného zažila kdy mi mojě tělo říkalo že je ten den 😵 😵 ač ovu testy kecaly 😀 😀 já byla 25DC prostě jsme to věděla a poté i cítila že se zadařilo 🙂 takže ten pocit znám přesně se tak stalo 9.3.2009
dnes to máme potvrzené 7+3tt a srdíčko tluče 😵 😵 😵

pehaka
17. dub 2009

Tak tenhle okmžik mě naprosto minul...🙂 udělala jsem si v práci z legrace test a byli TAM 😀 mé počty jsou totiž ohromující nedokázala jsem si spočítat dny ovoluce jelikož jsem měla mensez po práškách dost rozhozený tak jsem to nechala náhodě.....jen by mě zajímalo kdy se to asi tak stalo.... 😀

hukan
autor
18. dub 2009

No byl to zajímavý a krásný pocit, jen opravdu doufám, že se jedná o těhu...jsem tak nervózní..moc bych si to přála🙂 a když to nebude tak, tak zjistím, že intuice je na prd a asi bych pak měla jít na vyšetření se srdcem, protože to bylo hrozně zvláštní. 😀 taky jsem právě nevěděla, kdy přesně mám tu ovulaci.....a dá se nějak popsat ten pocit, jakože "vím" že jsem těhu? Nechtěla bych si zase něco namlouvat😀

hukan
autor
18. dub 2009

jenom mi přijde divný to, že hned ten druhý den po tom pocitu cítím tlaky v podbřišku...to by bylo nějak brzo ne? Může to tak být? A všem kdo jste těhu gratuluji 🙂 😉

hukan
autor
18. dub 2009

Jo a dneska jsem si aktivně koupila o číslo větší podprsenku na těhu, až mi vyrostou 😀 myslím na všechno 😀 a o co se vsadíme, že o žádné těhu nejde??? 😀 😀 Beztak...... 🙄

michamicha
18. dub 2009

hukan, tak ten pocit znám, ale pravda se stala skutečností jen v případě mé první lásky, co se těhu týče, tak mi to zatím nikdy nevyšlo 😅 i když možná že tento měsíc, kdo ví 😀

babalala
18. dub 2009

Hukan - u prvního dítěte jsem ráno po styku věděla naprosto přesně, že to klaplo - prostě jsem se cítila, jakoby mi neskončila ovulace - byl to pocit tělesný, žádná "magie okamžiku". A byla jsem si tak jistá, že mě ani nenapadlo kupovat si test.. 🙂 (Nakonec jsem si ho teda udělala, ale jenom, aby to viděl chlap fialové na bílém.)
Po porodu jsem to měla dole takové "rozhašené", že jsem dlouho ani nevěděla přesně, kdy mám ovulaci, pak se to docela ustálilo, ale po početí jsem si stoprocentně jistá nebyla - pocit byl sice jiný, ale tentokrát jsem si udělala dokonce testy tři.. (v té době jsem ještě dost kojila, takže to přisuzuju tomu).

Moc ti přeju, aby tvoje tušení bylo správné!!! 😵

mandarinka
18. dub 2009

Tak já to nepoznala hned po styku, ale u obou dětí cca 2 den, kdy mě bolelo břicho. Nikdy předtím mě nebolelo přesně tak jako tenkrát.... 😵

hukan
autor
18. dub 2009

babalala: tak ten pocit jakože ovulace trvá jsem měla až do teďka taky......ve čtvrtek večer jsem měla "ten" pocit, v pátek jsem ovu výtok ještě měla a dneska už ne..... 🙂 ale zarazilo mě, že hned první den po "tom" pocitu jsem začala mít neklid v podbřišku..to je přece hrozně brzo....tak že by těhu přece jen nebylo....? 😖 😕

michamicha: víš co, kdoví z čeho jsem to měla 😀

hukan
autor
18. dub 2009

mandarinka: tys měla bolest v břichu hned první den po ovu?????? 😲 tak jsem to teďka totiž měla a přijde mi to hrozně brzo......

babalala
18. dub 2009

Hukan - děložní sliznice se začíná připravovat na uhnízdění vajíčka - je to hormonální záležitost. Každá jsme jinak citlivá, někdo to vnímá, někdo ne - takže nic není nemožné. Moc doporučuju první dva díly seriálu BBC Lidské tělo - Příběh života a Každodenní zázrak - tam je to dokonale vysvětlené i ukázané laparoskopickou kamerou - prostě nádhera.

hukan
autor
18. dub 2009

babalala: a kde dávají ten seriál? Nebo kde se to dá sehnat? Moc ráda se na to podívám🙂 tak teď už mám zase trochu naděje, doufám, že ne falešné.....bohužel mám v krvi zjištěny antifosfolipidové protilátky a prý je u mne riziko potratu významné....... ☹ ☹ ☹ co potom.....

murynka
18. dub 2009

hukan já ten okamžik kdy jsem věděla že jsem těhu měla dvakrát a vždy to bylo ono 🙂
moc držím palečky 😵 😵

hukan
autor
18. dub 2009

já se radši nechci moc těšit..buď to stejně nevyjde a nebo můžu potratit kvůli těm antifosfolipidovým protilátkám...máte s tím některá zkušenost?

murynka
18. dub 2009

hukan poptratí dost holek i mě se to stalo ☹ ale příčina nezjištěna 😔 😔
sice jsme zdr.sestraale tyto protilátky neznám zkus pohledat na netu 😉

hukan
autor
18. dub 2009

no na netu už jsem taky hledala a radši si to nečtu, jinak bych se musela zbláznit...... ☹ ☹ ☹

fifinka31
19. dub 2009

Ahoj holky,tak ja jsem min,tyd.poprve nasla u sebe //-po 2 letech 😉
A ackoli vim presne kdy byla ovulace,a pak se vzdycky dost pozoruji,a mela jsem uz vselijake priznaky i hned po ovu,tak nikdy to nic neznamenalo.Tentokrat sem nevnimala nic divneho,sex byl ten den odpolko-vecer intenzivni OVU,takze nekde pres noc a na druhy den se to mohlo spojit.Ale ja asi zachytla u sebe iplantaci do delohy,to nekdy vyrazne klesne teplota.A ja mela 10dpo ji tak nizko jako kdyz jindy uz dostavam MS,a taky sem pak zacala odpol.spinit-tak sem si byla jista zejeto v haji.A hned v pondeli se mi udelalo zle nad mym oblibenym jogurtem-tak to mi bylo divne,a 2 dny na to //.
Ja si osobne myslim ze nelze poznat okamzik opl.spis je to nahoda,ze zrovna se vam udela jinak nez jindy a vy si reknete.aaa ted se to stalo,a pak najdete //-proste nahoda.myslim ze poznat se da spis az to ze se opl.vajicko zahryzlo do sliznice.
Ja za ty 2 roky uz mela toolik pocitu,jako ze ted to vyslo a nikdy nic.
Ale hrozne jak ctu ze spousta holek prodelala aspon 1 potrat-tak mam pocit ze to u mne snad ani nemuze vyjit 😒 ale modlim se aby to bylo ok na poprve.
hukan,drzim palce.

hukan
autor
20. dub 2009

děkuji Fifinko za tvůj příspěvek...no radši se přestanu sledovat a uvidím, jak to dopadne..a beztak nic nebude.... 😅 😠 lepší je se netěšit.......

j.a.n.u.s.
24. dub 2009

Holky, vim ze to je ostuda se takhle ptat-kdyz uz jedno ditko mam, ale ja si to moc nepamatuju 😅 ...kdy nejdriv se objevi dve carky?

leyla.x
24. dub 2009

ahoj vsem, tak jestli se muzu podelit s mou zkusenosti, tak ja zrejme v obdobi ovu neotehotnela, muselo to stat pred ovu. 11. den od Mens jsem si zacala delat ovu testy az nekdy do 24 dne a stale mi vychazely negativni. Jen dva dny po sobe se mi na testu ukázala druhá čárka strasne slaboulinká, jen takový stín - a to bylo zrejme v tom období, kdy mela ovulace prijit. Pak ty další dny uz byly testy jen negativní. Ted jsem v 6tt.

amynka
24. dub 2009

j.a.n.u.s....nejsem si jistá,ale myslím, že už i 8 DPO se může ukázat pozitivní test

zlatickon
8. led 2012

ahojte holky.Tééééééda je to fakt všechno hrozně zajimavé.Já měla menzes 29.12.2011a ted podle grafu je zřejmé že jsem měla ovu včera,tři dny před tím jsme se laskovali.A dnes mě bolí v podbřišku,v kříži tak nějak divně mě pobolívají prsa a v praci mi vadili ruzné vuně.Dělam v obchodě na pokladně a některa zelenina nebo salámy i lidi mi přišli že jsou hrozně cítit.Ale říkám si že na to je snad ještě hodně brzy,tak si spíše říkam zda si to jen nenamlouvam.Ja jsem miminkem asi fakt posedla i přítel ze mě už kvete 😀 😝 ale ja se snažím na to nemyslet jenže to nejde 😕