Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
15. srp 2008

Ha já se tu určitě ukážu, sice počál neberem, ale přes Peťův telefon se napojím 😎

janica..
autor
15. srp 2008

Zdenico a ty jako zas chlastáš jo? já mám taky chuťku, ale musím nás jít nejdřív nabalit, ať nevezem polovinu věcí, že? 😀

konoupek
15. srp 2008

Zdení bere notasa,ale bohužel,nebo naštěstí????tam není připojení na net,takže se s náma asi bude dost nudit večer 😝 .Notasa berem kvůli fotkám,pže na foták se nám jich vleze kolem stovky,tak at to máme kam přesypat,kdyby to nááááhodou bylo plný.Chceme se zajet podívat do Ostrava do zoo a tak,tak fotky asi jen poletí,no uvidíme,záleží na počasí .Tak ty si tak pěkně popíjíš joooo 😵 .Kurna sem si chtěla koupi po dlouhé době chipsy a pak sem na to zapoměla....k tomu pěkně pivečko...no a můžu si tak akorát utřít hubu 🙄

konoupek
15. srp 2008

teda to mě taky se...,že se sem nedostanu jako 😠 😀

dali
15. srp 2008

Jani(kon) já má teda taky obrovskou chuť na chipsy,ale my je kůli Viky moc nekupujem,Pavewl je nejí a já je nechci jíst 😀 😀 😀

Vínko je tak dobrýýýýýýýýýý,ale má 20% a tak po dvou skleničkách se mi to mlží 😀 😀 😀 ,ale už jsem to potřebovala,začala mě přepadat depka,že Pavlin může odejít a ani si nemusí zařídit hlídání a nic ho nezajímá,chtěla jsem aby byl dnes doma,protože byl v úterý po krvy v hospodě a ve středu jsme byly u známých taky trošku ko a on jako že jde a že mám jít klidně+ sním,hňup,tp mě tak nase.e když je na koni 😠 😠 😠

dali
15. srp 2008

Janikon)tak to budete spolu v klídku odpočívat a bez netu si to aspoň užijete,mě až někdy se.e jak nám to změnilo život,teď si už společně nikdy nelehnem k telce,buď jsenm tu já nebo on 😠

konoupek
15. srp 2008

Zdeni tak to je přesně i u nás s tím pc.Taky mě to kolikrát pěkně se.e.Ted třeba Tom sedí u pc já sleduju po očku 13 komnatu a do toho tukám do notasa....no jak závisláci fakt 😖 .Naště stí Tom nikam nechodí,tak mě to nemusí mrzet,pže by mě to mrzelo na 100% ☹

dali
15. srp 2008

jo tak vy máte dva,tak to by mě jeblo...........13k taky okem sleduju 😉

konoupek
15. srp 2008

no je to jak u magorů 😝 .nepamatuju,kdy jsme si spolu lehli k telce bo Tom za mnou přijde moc málo,většinou mu to musím říkat a to tu posedí jestli tak deset min.no měli by sme s tím něco dělat

dali
15. srp 2008

jo taku nás Pavel i příjde,když chce jít spát nebo hladit na zádech 😀 ,ale to je mi tak jedno,ale dřív se byl schopen se mnou dívat najakoukoli blbinu a teď ho nic nebaví,je to jen tím pc a netem....jednudobu jsem se naštvala a dala pc nahoru,ale za měsíc byloo zpět i mě chybělo 😀 😀 😀

dali
15. srp 2008

mám to jako náhradní drogu místo gigaret 😀

bazalka
15. srp 2008

Ahoj holky ... u nas je superromanticky vecer ... doted jsme opravovali golfac 😠 😠 😠 😝 😝 😝. Fuj, hnus fialovej ... radej bych teda balila. Zacalina mam upadavat predni kola a zjistili jsme, ze se vychodil takovej plastovej drzacek. Tak nam dnes dosly drzacky novy ... ale rozebrat o kolco je porod a pak zase slozit jeste vetsi 😝. Idioti to nemaji na zavit a matku, ale na takovej bazmek, kterej se ohyba ... nejde sundat a uz vubec ne nasadit. Otres ... je to celkem Ok, ale idealni to neni a nevime, jestli to prezije dovo. Tak musime zkusit vymyslet jine reseni ... sehnat osku na kolo se zavitem ... ale nevim nevim, asi to neklapne ☹

Zdeni, bych si hned dala s tebou a klidne 40 proc 😉

Tak my teda notas na dovo neberem ... budu s Vama v kontaktu per sms 😉. Stejne budem vecery travit ve sklipku a to bych tu psala same hovadiny a mozna i nemravne 😀

dali
15. srp 2008

No tak Ivčo ,já tě beru za slovo,já už jsem teda mimo,ale zítra si to přečtu 😀 😀 jak se vrátíte všechny z dovči tak někam večer na lahvinku vyrazíme,někde v Olmiku aspoň na chvilku,ju????samy bez dětí a chlapů 😒 Pavel mi říká vždycky tak někam běž,ale holky co mám tady u nás nechodí nikam a já jsem trošku nevybytá na té MD a tky bych něco snesla 😀 😀 😀

Jednou jsem je vytáhla do varny a pak je nemohla dostat domů,jim se nikam sice nechce,protože jsou lenošný vesničanky 😀 ,ale když vyrazí tak to stojí za to,ale dostaň je někam 😉

bazalka
15. srp 2008

Zdeni, beru ... to bychom fakt mohly!!!! Ale Varnu ne 😝 ... spis nekam sednout, pokecat a treba se to zvrtne a bude i ta Varna 😀
Co si zitra prectes?

dali
15. srp 2008

Ivčo tak kočárek by mě tena nas......a ještě mi řekni kde a ským bude Martínek když vy budete ve sklípkách 😀

bazalka
15. srp 2008

Bude spinkat v pokoji ... mame ten sklipek primo v penzionu 😀 . Berem chuvky s sebou 😉

linn
15. srp 2008

Zdeni, jsi jeste tady? Mela bych dotazek.

dali
15. srp 2008

no přečtu si že jsem tě někam pozvala...........jasně já nemyslela varnu,jen někam sednout 😉

No my taky měly chůvičky,ale nějak jsme se bály někam odejít,ale ono na tom hotelu to bylo jiný než v penzionku,tam snad nebude tolik lidí 😒

bazalka
15. srp 2008

Zdeni, jsou tam jen tri apartmanky ... na te Ramzove jsme to delala stejne ... malej usnul a my sli dolu, at ma klidek na spando.

bazalka
15. srp 2008

Zdeni, dobroooou!!!
Lindi, na me dotazek nemas? 😀

linn
15. srp 2008

Zdeni, mas to v ip.
Ivco, jde o prechod z rodicaku na materskou, to bys mi asi neporadila 😅
ale vis co, taky ti pisnu dotazek, muzes mi pomoct rozlustit tu zpravu z porodky. 😉

bazalka
15. srp 2008

Ale fofrem nebo me Vilas ukamenuje 😀

dali
15. srp 2008

JOOOOOO jsem

dali
15. srp 2008

Ivčo dobrou 😉

linn
15. srp 2008

zdeni, neva, asi se v pondeli zeptam na socialce tady v Unicove, ale diky

linn
15. srp 2008

Ivi, to nespecha, to staci i zitra, me uz Martin taky nadava 😀

dali
15. srp 2008

Tak já už jdu taky chrupkat dobrou ☹

linn
15. srp 2008

Dobrou Zdeni 🙂

konoupek
16. srp 2008

Ahoj holky,tak se ještě hlásím 😉
teda napočítala jsem za noc u nás šest bouřek ,kurna a pak se má člověk vyspat 😖 ,půl noci vzhůru,o půl jedný šli dom ožralí sousedi ,no noc na pytel.Počasí taky,teda no to je mazec 😝

janica..
autor
16. srp 2008

AHojky,

no JaNI vidím, že jsi se taky super vyspala 😅