Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
4. zář 2008

ahoj holky, ja mela dnes dve hodky seminar, tak Mateje hlidal deda, a kdyz me Matysek uvidel, tak se uplne radoval, bezel za mnou, pritulil se a dal mi dve pusy 😵 😅 to bylo taaaak krasny 🙂 a seminar byl taky moc fajn, toz dobré.

domluvte sraz az po 20.9., od 11.9. jedem na dovcu.

Bohunky jsou od 1roku?

Mici, jak pokracujete ve znakovce? U nas je to ted fakt parada, matej nam porad neco sdeluje, je to supr. 🙂

entik
4. zář 2008

Co se dnes deje? nikde nikdo ☹

micinka22
4. zář 2008

Peti znakon´vka dobra..u jidla sudla rukama jakoze hotovo..ale jí tož nevim 😀 😀 😀 jinak znakum rozumi ..delame jich zatim jen par..zatim neznakuje 😉

bananek
5. zář 2008

Ahojte a dobré ráno tak koukám že jste toho včera moc nenakecaly přectavte si že mě včera někdo vyměnil lucku ta byla vážně nazabití tak zlobivá už dlouho nebyla já z noci nevyspaná dodělávala jsem nějakou fušku šla jsem spát až popůlnoci a skončila jsem v poiledne už na brufáku jak mě třeštila zní hlava no nevím dnes vypadá veseleji tak doufám že už mi jí zase vrátily tu hodnou a poslušnou Lucinečku 😀 😀 😀

dali
5. zář 2008

Zdarec,zdraví váš školačka...má myslela že nebudu stíhat dočítat a vy na to kašlete 😀

dali
5. zář 2008

Jinak škola včera pohoda asi ve třech předmětech,ale jinak se mi z mozku kouřilo,no hrůza ☹
Matika brutální rychlost,já 6let doma a oni po mě chcou mocniny, odmocniny 😒 .
Jo a Zlatušáku kolik bereš za doučování z němčiny 😀 😀

zlatka
5. zář 2008

dali, že jsi to ty, tak vůbec nic, ale musela bys vždycky dojet!!!! 😉

zlatka
5. zář 2008

No, já jsem už taky v pracovní schopnosti, protože jsme dostala málo hodin, tak zase vymýšlím skopičiny, uvažuju nad kroužkem ruštiny a taky rozjíždíme s kolegyňkou spolupráci se školama z jiných zemí(komunikace přes PC, práce na společných projektech),takže toho mám plný brejle, ale jak se to ustálí, tak budu přispívat častějc. Jinak očkování bez jediné slzičky, ani nepípla, ymlsím, že si toho ani nevšimla.

MARCIi, ten tvůj opičák by mi asi bodl, napiš mi do IP, kde bydlíš, ale tuším, že daleko.

Cecíku, první úloha, to je co? To určitě máte učebnice z Nové školy, taky jsem podle toho jeden rok učila. Držím pěstičky štěpánce, a´t ji nadšení neopouští.
JInak všem posílám aspoň pusu v tom klusu!

dali
5. zář 2008

Zlatuš ty jsi taky aktivní 😀 😀 ,ale dobrej nápad 😉

entik
5. zář 2008

ahojky,
tak my dnes byli jeste na bazene, dokud je to tam dopoledne, i s tatou. Tomu zacina pristi tyden denni studium anglictiny, tak jsme toho vyuzili a rano se rozhodli a sli plavcit. Dnes nas tam bylo vic, postupne tak pet deti. Skoda, ze to uz dopo nebude, mozna se domluvime kol ctvrte pate, ale ja az po tom dvacatem. Ted uz se tesim na dovcu. Zitra jedem za kamoskou do Zlina, na vik. a pak ve ctvrtek do Ceskeho raje a pak v pondeli na Slovensko 🙂 mohlo by vydrzet pocasi.

Zlatu, ty umis rusky???

U nas uz jde taky poznat, ze zacal skolni rok. Zase mam doucka, seminare... porad je co delat 😉

Zdeni, matika, ajajaj. to si uzijes.

entik
5. zář 2008

Mici, vsak tak za mesic, uvidis, jak to pujde 😎

linetka
5. zář 2008

Ahojky teda vy jste tak akční já teda rok nic nedělám až mám z toho špatnej pocit.Chodila jsem aspoň jednou týdně do angličtiny když jsem byla jen s Lukáškem asi 3 roky. Jak se Vendy narodila jsem si říkala že zase budu chodit od září a nějak se mi do toho nechce.Nevím jakou jazykovku si vybrat, chodila jsem na státní jaz. šk ale už bych chtěla někam kde je to zaměřený víc na mluvení, v tom mám problém ☹
Dali jsem už doma taky skoro 6 let.a jakou školu děláš nějak mi to uniklo výšku?

Jinak včera jsme si byli zaplavat na bazéně a naši nám hlídali obě děti což není tak často.Budem jezdit pravidelně.

Peťi já taky učím Vendulku znaky u jídla jíst pít a zvířátka ptáček kačenka zajíček to celkem i registruje ale používat je asi tak brzo nebude.

Cecil koukám častěji ale píšu málo 😉

linetka
5. zář 2008

Vybírám autosedačku pro Vendy od 9 kg nemáte některá tuhle? http://www.detatko.eu/zbozi/3079/Autosedacka-Ba...
vzpomínám si že jste tady už o autosedačkách psaly ale nevím na které straně to je ☹

jakoubka
5. zář 2008

Ahoj.Tuto sedačku máme a jsms s ní max.spokojení.V modro-šedém provedení.Ma jí i Janča(Janica..)

konoupek
5. zář 2008

Linetko my jí taky máme ,přesně i v té barvě a Zlatuš taky v oranžové pro změnu a aspon za mě ...jsme s ní spokojený 😉

janica..
autor
5. zář 2008

Ahojte, konečně mám chvilku času, tak vás jdu dočíst 😉

bananek
5. zář 2008

Já mám jinou spokojeni jsme taky jen mě štve že mě nejde polohovat na lehnutí napřed jsem si říkala že nikam nejezdíme ale malá mi kolikrát usne jen než dojedem do města a tato linet vypadá moc dobře 😀

bazalka
5. zář 2008

Linet, my ji mame v aute u nasich a spokojenost. V nasem aute mame
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=15262660&tab=2 ... jen v jine barve, mame modrou.

Zlatus, ty jsi aktivistka ... ale super napady!!! S tou rustinou se to zase rozjizdi, co? Vim o jedne skole, kde ji maji povinnou ... myslim ve Stepanove.

Zitra ma tatin tenisovej turnaj, tak pujdem mrknout ... bude tam spousta deti, tak se Martas vyradi. Jo a taky tam bude spousta jidla 😀

bazalka
5. zář 2008

Nechapu ... hodila jsem do alba foteky z dovci a byla tam jedna fotka penzionu, kde jsme bydleli a admin mi ji smazli 😠 ... nebyl tam nazev, jen jim asi vadilo, ze na ni neni prcek 😖

janica..
autor
5. zář 2008

Jé moc jste toho nenapsaly 😨

Peti zkusím teď chodit s malým sama na plavčo jak nám to půjde, při nejhorším nastoupím na další kurz, kdyby nám to nešlo a nebo malýho nebavilo, ale jak píšeš, už to bylo ke kenci nuda, vše furt do kola 😒

No s těhotněním 😅 no jak Damiánek oslaví 2hé narozky, tak na to s Peťanem "v letíme" 😝 no uvidíme jestli se zadaří 😵

Mici ok určitě se domluvíme, na kafčo by jsme určitě dojely😉

Tak co ten sraz? tak třeba toho 20týho holky vyhovuje?

Zlatuš to by jsi nebyla ty, kdyby jsi něco nevymyslela, seš borka 😉

Kači dobrej vyběr 😉

janica..
autor
5. zář 2008

Jo Ivi to oni dělaj 😠 jinak krásný fotečky 😎

bazalka
5. zář 2008

Nam 20. vyhovuje 😉

prool
5. zář 2008

ahoj baby,
nam taky 20. vyhovuje - do te doby bude u nas dobry zmatek - samy doktor - ja, Vasa, pak jedu na 3 dny na seminar, tak jsem na to dost zvedava. Poprve budu spat bez ditete. No uvidime, jak to tatka zvladne.
Lindi kresilko krasny 😵 akorat mi psal spoluzak, ze maji po roce a 7 mesicich druhou holcicku - neni to sice jako u vas, ale hodne si uzili v tehotenstvi, museli nadrsno nastoupit obe babicky, jinak by od 5 mesice lezela v nemocnici, tak snad uz to bude v poho.
papa

dali
5. zář 2008

Ahoj a není to sobota 😒

zlatka
5. zář 2008

Ahojky, linetko, sedačku máme a já sjem s ním maximálně spokojená!!!!Doporučuju.

Peti a na jakým semináři jsi byla, týkalo se znakování a co už všechno matýsek znakuje?
Já uvidím se srazíkem, podle toho, jestli nebudeme stěhovat. však ještě času...
Právě že děcka amjí o ruštinu velkej zájem a nikdo je to nechce učit, nejdřív to musím dostat přes šéfíka, ten byl předloni proti. Ona to je moje dobrá vůle, člověk ty kroužky a tak dělá vlastně zadarmo, ale mrzí mě, že mají zájem a nikdo jim to nechce umožnit.Tak aspoň kroužek a já jako neaprobovaná, měla jsem ruštinu 6 let na základce a pak jsem ještě chodila do jazykovky při práci, ty základy bych s nima zvládla.se akorát naučíme číst azbuku apsát za ten rok.Tož asi tak. asPoń se do toho zas edostanu.

bananek
5. zář 2008

Ivi máš pravdu kámoška ze Štěpánova se mě ptala jestly má mlaďoch povinou ruštinu tak na ní čumím neboť mi máme povinou anglinu a nepovinou němčinu a španělštinu ruštinu nechce nikdo viučovat ale prý by mohla být ve formě kroušku zrovinka jak to vimyslila Zlatuška a pak máme ještě nepoviné počítače(ale ty jsou i jednou týdně povinné)a žurnalistiku vydávají děcka i vlastní noviny mají to prostě v Horce super mladej je zaujatej hlavně sportem tak naprvním místě jsou sportovky pak hraje za Chomoutov fodbal a teď jsem zvědavá co si ještě letos vybere když jím přibily i předměty no uvidím nechávám to vždy na ním já tam chodit nebudu a nechci ho do ničeho nutit tak jak nutily nás 😀 😀 😀 😀

micinka22
5. zář 2008

.Cau maminy ..srazek v sobotu?? to asi neklapne...ale - budeme sami doma :(( tatin ma skoleni ://jinak v PO mame dopoledne plavani takze to ne jinak je nam to jedno..radeji dopoledne no,.

janica..
autor
5. zář 2008

Jejda to je sobotka 😅, tak teda v utery?22? Dopo?

bananek
5. zář 2008

Janico 22 je pondělí ale to je jedno u nás jde pondělí,úterý,ve středu mám gyndu tak to nemůžu a v pátek jdu zase z jiným otvorem to mám zubaře tak taky nemůžu a v pátek už zase můžeme tak asi tak 😀 😀

janica..
autor
5. zář 2008

jejej tak tedy 23tiho v utery?