Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
8. zář 2008

Damca je na takovy hovadiny, co? Veci pro pecky ho nezajimaji 😀 ... on je takovej "vyspelej" proti Martaskovi 😀

janica..
autor
8. zář 2008

Ivi a myslíš, že by se malýmu na řetízkáči nelíbilo? jako on byl z toho fakt totáně paf 😅

Jako mladej dnes snad nepůjde spát, najednou si i sám hraje, což normálně nedělá, tý jo on je naschválista jak sviňa a říkám mu, že půjde hají a on nenenenenenene a ještě se u toho tlemí expert jeden 🙄

dali
8. zář 2008

Tak Jani asi opravdu nešla,ale kdo ví situace aztím doufám nenastala 😖

Tak Filip tu zase mrčel už od 10,30 že chce jít dělat hají,ale já neměla oběd,tak musel vydržet.

A na kolotočích jsme taky ještě nebyly a Vikča jen na takovém tom dětské,,řetízkáč taky nee

bazalka
8. zář 2008

Tak my uz od dvanacti spime 😉 ... utahal se v tom materskym centru.

Ja jsem se ted nacpala ... asi prasknu, ale bylo to mnaaaam 😅

konoupek
8. zář 2008

Jani my byli taky včera v Dubu a Denuš se tam ohromě líbilo 😵 .Na řetízkáč bych jí samotnou ještě nepustila,ale vozila se na tom kolotoči pro prcky a pak se mnou zvládla i labutě 😀 .Jinak pořád mě bolí v krku a po včerajšku ještě víc zase,jurna se na to už vy*eru ☹ .
A ty brdo blechy,no to je mazec to bych to prádlo neprala ,ale rovnou vyhodla do popelnice 😝

janica..
autor
8. zář 2008

No normálně taky chodí ve dvanáct, ale dnes je jakejsi čilej a vůbec nechce spinkat 😒

My jdem do toho mateřského centra zítra, tož jsem zvědavá, jak se tam bude mladýmu líbit 😝

janica..
autor
8. zář 2008

Jani taky jsem měla strach, aby si náhodou Damiánek tu zábranu nezvedl, ale já jsem stála na jedné straně a kámoška na druhé, tak byl "jištěnej" 😅

A že jsme se tam nepotkali.....

bazalka
8. zář 2008

Jani, tak se mi snad podarilo prodat tu bundicku 🙂 ... pani psala, ze vcera poslala penizky.

micinka22
8. zář 2008

Jo nevim kdo chtel ten detskej koberec..sem nasla tento
http://www.voivo.cz/dev/67-0-alphabet.html

micinka22
8. zář 2008

Ha to nepatrilo sem .-))
Jinak cauec 😀 😀 😀 dneska jsem byly plavat a ve ctvrtek zase ..na nahradu .))
Jo matersky centrum..jsme se dneska s Linet a Hanuli bavily ze nekdy zajdeme....az budu mit auto 😝

konoupek
8. zář 2008

To neva,že to sem nepatřilo,ale je super 😉 .
Jani my tam byli až tak kolem čtvrté 😉 .
Zlatu doufám,že si to cvičko nerozmyslíš..páni účitelkooo 😉 😉

zlatka
8. zář 2008

ahojky, to je fajn, že jste si pouť užili, beruš chtěla vzít babi,ale pak jí přijela návštěva, tak se aspoň ušetřilo.To věřím, že se damčovi líbilo, beruš to taky může.
Jinak se už pěkně vzteká,slovíčka:sama, ne-ci(jako nechci) , ne-ne, a ta-či(jako stačí) jsou u nás na denním pořádku. 😠 😠

zlatka
8. zář 2008

jo,jinak dali, kdybys byla v tom, tak to bysme ti teda fakt nedovolily si to nechat vzít. Však já bych si to pak třebas od tebe vzala, měla bych to bez práce a ty máš moc pěkný děti 😀 😀 😀

No, a beruš je taky jakási dokousaná, komára jsme nikde nenašla, že by taky bleška???? 😀 😀 😀 😀 myslím, že až si jednou jedno z našich dítek přinese vešky ze školky nebo školy a my to tady budeme rozebírat, tak se budeme drbat na hlavě všechny 😀 😀 😀

micinka22
8. zář 2008

No tak Lilcu pokousal komar..ma asi 8 kousancu na prave strane tvaricky a osko:// ale nasla sem ho zmetka ..a pak jeste jednoho..tak sand uz se zadnej neukaze-...blechy jsme jeste nemeli teda.-)

cecil
8. zář 2008

Jejda, tak s belchama mám bohužel bohaté zkušenosti z jedné bleší invaze, která nás postihla před dvěma lety...taková blbá shoda náhod, zapomněli jsme ten rok koupit psovi obojek proti havěti a přemnožili se tu potkani, protože sousedi je nehubili, ale ani neřekli, že je tam mají! 😖 Bych jim mileráda ten jed koupila....
Noa ve výsledku to bylo tak, že z potaknů popadaly, přeskákaly na psy a z nich na nás....protože tp byla už několkátá generace, takže nám to trvadlo tři týdny, než jsme vyhubily všechny vývojová stadia! 😝 😠 , byla to opravdu kalamita,já jen furt namáčela oblečení, ložní prádlo, prala, luxovala(ta potenciální vajíčka), střídavě stříkala a koupala psa, chodila po sklepě a rozprašovačem všude stříkala chloramin...no a byla z toho na nerva, protože se tu a tam vždycky ještě nějaká objevila....a pozvat si návštěvu, to nehrozilo a děsila jsem se že se nějaká objeví ve dveřích , fakt 😝 😕 .

Naštěstí do měsíce bylo po nich. Předtím jsem do osmadvaceti nevěděla jak blech anaživo vypadá, fakt! A taky jsem potkana viděla asi dvakrát v životě a tu dobu jsem na dvoře potkala tři za den!!!! 😠 😠 😠 jo a to jsem ještě chodila s jedem a sypala do děr...no prostě zábava na půl prázdnin jako prase!

bazalka
8. zář 2008

Evko, teda ty mas taky zazitky 😝 ... ja mestak jsem blechu snad jeste nevidela 😉

bazalka
8. zář 2008

Holky, hodila jsem do bazarku tripack tricek Next ... mame jich moc a neunosime je. Tak kdyby jste mela nektera zajem ... ale jsou spis klucici.

janica..
autor
8. zář 2008

https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

jé to byla rychlost Ivi co, rychle jsi ju prodala, se nedivím, byla boží?

bazalka
8. zář 2008

A uz jsou prodana i trika ... behem 5 min se ozvaly 4 mamce 😉

Jani, fotecky boziii ... Damca je ve svym zivlu 😀

Ja jsem taky hodila novy

entik
8. zář 2008

Bananku, dobra recese, co? vypada to ze se vsichni dobre bavi.

Ivi, ja jsem tam pak jeste chtela dorazit, jsem si nasla, ze to je do 11hodin, ale matysek mi vytuhl neobleceny, tak uz jsem ho nechtela budit. On misto cviceni vzdy radeji usne 😉 tak v tu stredu uvidim, jak to dopadne, snad dojdem a budem i cvicit, ja se na to tesim.

fotky z retizkace 😀 ty deti fakt rostou jak z vody!!

bananek
9. zář 2008

Ahojte tak se nám tam zase dělá pěkně tak jsme druhou noc spaly jak na vodě malé lkezou zoubky tak vnoci kňourá včera mě zbudila řvanim ve tři ráno a zabrala až v půl paté a v půl šesté jsem už stávala z tátou a pak z mladým do školy a dnes jsem to o půl noci vzdala a vzala jí k sobě tak celkem spala 😀 😀 😀 😀 Entoku tam se celkem baví každej jak si vyděla máme tam pěknou sestřičku (tu dělá kámoš veme si umělá prsa a zadeček no prostě sranda ale v tom vedru mu to nezávidím 😀 😀 😀

konoupek
9. zář 2008

bré ránko holky,
fotky super ...Damiánek vypadá jani fakt spokojeně 😵 a Martásek to je prostě brouček 😵 .No našemu tatovi se ale stejně nejvíc líbí Emilka 😀 .No jak by ne,když je to ženská,že jo 😉 .Mě právě štve,že jsme si do toho Dubu nevzali foták,sme si vzpoměli,pozdě 😒 .No nic musím jít houpat Denuš na houpací krávě.Prej se jí samotné nechce 😝

janica..
autor
9. zář 2008

Ahojte,

tak jsme dorazili s Mateřského centra, byli jsme tam i s Marťou, no je to super, za 40,- se tam děcka vyřádijou a pro mamky kávička zdarma, no super 😎

zlatka
9. zář 2008

Jani a máte to nějak řízený? Co tam prďoši dělali, kvůli inspiraci!!Konoupku, vy máte doma krávu???? 😀

janica..
autor
9. zář 2008

No Zlatuš dnes to bylo volný a cvičili tam maminky s miminkama, no nevím jestli bude v pondělí jiný program a jak to bude chodit, pak ti písnu, jo a s tím cvíčem myslím na tebe tak první mám pocit je až 8. října, tak klidně dojeď ať vidíš jak to funguje, si s Berčou za cvičíte a zářádite, co?

dali
9. zář 2008

Zdarec

Jani tak to je fajn,kávička zdarma 😀 😀 😀 ne,je super když se ty děti mají kde vyřádit a je jich víc....u nás kámoška taky vede cvičení pro prďata,chodila jsem s Viki každej týden,ale až od tří let,dřív to nebylo a teď jsme chtěla začít s Filípkem,ale bohužel je to ve čtvrtek a to mám školu,tak budu muset přemluvit tatina,S vikčou chodil od mého 7.měs-konce šestinedělí a oba byly spokojení,ale Filda je neposlušňák tak nevím jestli na něj bude mít nervy 😀 😀

konoupek
9. zář 2008

Zlatu tak nasbírej od Janči inspiraci 😉 to je fajne,že se prdoši můžou tak vyřádit.Jo jo Zlatu máme dřevěnou houpací kravušu 🙂 .Dnes už snad koonečně půjdu ven,strašně mi to chybí 😨 .A od zítřka zase kolečko po dr....bláááááá 😝 .Jo a až se pojede za tou Linduš,tak by sme Zlatu mohly jedním autem,ne?Vzaly by sme naše,když u vás nefungujou pásy,ale odřídila by si to ty ,že jo....sim sim 😅

bazalka
9. zář 2008

Zdar holky,
zdravim Vas od nasich ... sli jsme za dedou na obidek a Martasek se tu naucil spoinkat, tak chrni v nasem pokojiku 🙂.

Jani, no doufam, ze u nas v tom centru se to 22. rozjede a bude to fajn, protoze pokud ne, budem to zkouset i jinde. Od baraku nam jede k Vam do Holice 23, tak by jsme to mohli omrknout i u Vas. Nebo treba uz pristi po ... to u nmas jeste program nebude.

Dalinko, potkali jsme dnes Vaseho tatku a Martak se vydal za nim, prej ze pujdou spolu na pivo 😀 😀 😀

janica..
autor
9. zář 2008

No Ivi taky jsem zvědavá, jak to tam bude probíhat, ale jsou hrozně příjemný paní co to vedou, no šak pak můžeš dojet a uvidíš, třeba se ti bude v Holici líbit víc a budeš za námi s Martínkem jezdit, šak tu jseš za chviličku autobusem a autobus staví skoro u toho 😉

janica..
autor
9. zář 2008

Jo tak na pivo se chlapům zachtělo 😀 😀 😀