Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
19. zář 2008

Mili, Martas je ted mazel ... chytne se me kolem krku a hladi a hladi ... v tu noc to fakt bylo nekonecky, i kdyz zabral, tak hladil dal ... musela jsem si lehnou skoro pod nej, at se nemusi natahovat ... no a rano jsem se nemohla hnout, mela jsem blokly zada ☹((. Ale stalo to za to 😅

Zlatko, fajn napad ... uz jsem po drakovi pokukovala.

Mili, s tim burcakem 😀. My jsme se min tyden s Vilasem sesli ... on koupil 2l a ja 1l ... nastesti jsme cast rozdali. Ja mam letos odburcakovano ... mam radej vinko. A vcera jsme si dali po dlouhe dobe panaka ... na oslavu 4 let od zasnub 😀 ...

bazalka
19. zář 2008

Olco,
chlapi jsou borci, ze to zvladli .... bez maminy a jeste s chorobama 😖 😝

entik
19. zář 2008

ahojky, hlasim navrat, celí a odpocati, i kdyz ted uz se tesim do postele, jeste jsme si uvarili teply cas s medem a citronem, leze na nas nejaka ryma... Pak vam hodim fotecky, od pondelka jsme byli na Slovensku, v horach, v krasne drevenici, daleko od lidi, bylo to moc prima. Takovy raj na zemi, jen skoda toho pocasi, zima a prsivo. Takze zadne velke tury jsme nepodnikali, jen kratke vychazky, ale i tak supr. Vecer jsme hrali deskove hry, popijeli svarak, varili si jablecny kompot a dokonce pekli pizzu v kamenne peci. A koupali se v drevene dizi 😉 no, pohadka.
Vikend s BabySigns byl taky fajn, to jsme meli jeste hezky, ctvrtek a patek vedra, pak zima, ale slunicko. Pojezdili jsme Cesky rajn, byli na Pohadkovem Jicine, v Drabskych svetnickach, na Humprechte, v Detenicich a krome toho jsme stihli znakovani s pisnickama a hrama, a seznamili se se znakujicima rodinkama, vecer jsme popijeli a povidali a chodili spat pozde. Bylo tam i par zajimavych prednasek pro rodice, takze jsme si to uzili vsichni tri. Hlavne bylo fajn se seznamit s ostatnima.

Co tady noveho? letmo vas procitam... Je naplanovan nejaky sraz? nechce mi to nekdo zrekapitulovat? jak a kdy a kde je co konkretne naplanovano???

entik
19. zář 2008

davam vam odkaz na fotky z nasi dovolene, nez bych to pozmensovala, takhle je to jednodussi...

http://parata.rajce.idnes.cz/Marikova_-_zari_2008/

linn
20. zář 2008

Ahoj holky,
Oli, Peti, vitejte zpet,
Peti, pekne fotecky, Matysek uz je taky velkej kluk 😉
Domlouvala jsem se s holkama, jeste to teda neni 100%, ze byste se teda dojely mrknout na Sebika, asi streda 8.10. odpo, s autama se musite nejak domluvit, pripadny odvoz od vlaku nebu busu z Unicova lze zajistit.
Sebik mi nejak prestava spinkat tak pekne, jak doted, vcera cumakoval do pulnoci a ted zas nemuze zabrat 😒 , ale Samik je dnes u babicky, tak asi vyrazime s Martou nekam na obidek 🙂 pekny vikend, i kdyz zetda to pocasi zas 😝
Peti, nedozvedela ses na tom vikendu s Babys., kdy ma vyjit to nove DVD?

entik
20. zář 2008

Lindi, nove materialy budou soucasti kurzu pro rodice a deti, je v nich jedno DVD, velka leporela, tasticka a CD s pisnickama. Ale tyto materialy jsou prodejne jen pro ucastniky kurzu, zvlast se bohuzel neprodavaji 😒

janica..
autor
21. zář 2008

DObré ránko,

kruciš mám rýma jak prase, takže odpočívám, prcek je opět u babičky, tak mám asoň klídek 😎

Co ty Zlatuš? jak ty to zvládáš poprvy je Berča na tak dlouho od tebe a co prsa v poho neexplodovaly 😅 a co jste přestěhováni?

Jo s drakiádou souhlas, už se těším 😉

Oli a Peti vítejte zpět a Petruš pěkný fotečky 😉

cecil
21. zář 2008

Ahoj, jenom nakukuju, včera jsem do půl jedné třídila všechno oblečení holkám (mám to rozpracované od jara, mě bylo jasné, že dřív jak na podzim se k tomu nedostanu)...uf, to byla fuška. ještě mě čekají dvě skříně, vyházet letní a malé a už to bude 😝.¨a to jsem tu včera měla ještě strávníky, dělali v lese, tak jsem jim musela vařit a Emilka to prostě čula v kostech a spala půl hodiny za celej den 😨 .

Zlatko, prej to není pravda, že jedna ta vakcína je šetrnější a druhá ne, prý je to jen taková reklama, aby rodiče vytáhli peníze z kapes 😝 . Já jsem zvědavá, jestli bude mít Emča nějakou reakci.

Peti, dovča pěkná, v takové chalupě jsme bydleli v itálii, v tyrolech. Ale to nebylo pro turisty, to byla stará výměna domácích co jsme u nich bdleli. Dřevěná celá místnost, fakt i se stěnama a stropem, tam bylo teploučko. Pec,(nahoře se dalo spát),stará rohová lavice a židle, prkenná podlaha. Škoda že už tam asi nikdy nepojedu.

Tak nic,já jdu něco dělat.....

Drakiáda je bezva nápad, škoda, že to máme z ruky od nás....ale tady prý taky budou něco pořádat.

PS : Oli, vy jste na hromadě už tak dlouho!, mě stačí že má štěpule od čtvrtka rýmu, doufám že to nebude nic horšího. A co blešky, mršky????

cecil
21. zář 2008

A hezkou neděli .....i přes to počasí.
Tatu máme v práci a Emilka od rána vyvolává tatýýýýý, tatýýýý 😝 , včera taky, je to teď jeho mazel. Včera s ním dokonce usnula večer v posteli....beze mě, bez prsa a bez mých vlasů!!! 😀 😀 😀 ...aspoň mají trébnink na příští sobotu, mám sraz ze školy 😉 .

Jo a Zlatko, kozy ti zaeviduju hned jak zaregistruju tu naši (chápej, si to musím npařed vyzkoušet, ne???). Nakonec jsem objednala ušní známky A 2 , i když jsem typ chtěla A, a uvidim co mi dojde 😕 .

bazalka
21. zář 2008

Ahoj Peti, vitejte z dovo ... to musela byt romantika!!! Jen skoda toho pocasi ☹

Zlatus, tak jak jste to zvladli??? Myslela jsem na vas, ze pocko Vam nepreje ☹

Marodi, brzo se uzdravte ... no jo, to pocasi je hnus, ale my se nasteti zatim drzime. Jen nas trapi desny nocni desy ... uz 3 noci se martasek budi se silenym placem, ulpne se trepe, lapa po dechu ... snad se to upravi, jinak to snad budu muset nejak resit, ale moc netusim jak ☹

Holky, zdarec ... jdu chrupat

cecil
21. zář 2008

Ivi, já slyšela, že to očkování může děti takhle rozhodit ☹ . Buď trpělivá, jak bude cítit vaši podporu,tak to třeba přejde. Přes koleno bych to nelámala.

Emilka se tak budí, že ještě ani není vzhůru a už brečí...ale děsně...ale to mám vypozorované, že jí dělají zuby. Jak se vyklube, tak to přestane. Teď jí leze dolní špičák.

dobrou

janica..
autor
21. zář 2008

Ivi přesně takový noci jsme to měli taky po očkování ☹ 😔

cecil
22. zář 2008

Holky, babí léto už prý nebude ☹

http://www.novinky.cz/clanek/150066-babi-leto-u...

bananek
22. zář 2008

Ahojte Cecil člověk aby jím věřil napřed říkaly že bude pak že nebude a včera na nově zase říkaly že bude od čtvrtka tak já to vydím že si raději počkáme a pak to vyhodnotíme jestly bude nebo nebude 😀 😀 😀 😀 Jinak co stím srazikem zítra?????? 😀

dali
22. zář 2008

Ahojky

Ivčo tak to mě mrzí,ty vaše noci já to znám,Vikča měla taky takové období,ale vždycky jsme pak zjistily že to byla třeba rýma,zuby......ale já bych se i přikládala k tomu očkování,je to velkej zásah do těla,Martínka za nás pohlaď je mi ho tak líto ☹ a tebe taky 😉

Jani dnes jsem před školou parkovala vedle vašeho Leona a viděla tvého muže s nějakou babi jak jí někam vede,ale on mě te´da nepoznal,má u mě velké - 😀 😀 asi by jste měly atky dorazit na tu návštěvu,teď už snad bude volněji,tak se domluvíme........ 😉

Včera jsme slavily narozky Viktorky,musím se pochlubit,měla opět nádhernej dort 😀 😀 pak dám fotečky,ale teď zadírám ve škole tak asi až cečer nebo zítra 🙂

Dnes píšem z němčiny už písemku,tak uvidíme co budu mít první ve studijním průkazu 😀 😀
Jinak kdo tady holduje matematice 😀 😀 já jsme z ní jelena,le naštěstí jsme tu tak všichni 😀 😀

Tak všem pusinky a pa

cecil
22. zář 2008

Ty jeleno 😀 ...Eva učí matiku, ať ti dá hodinu 😉 máte plkat jenom tak, nebo o matice 😀 😀 😀 .

Banánku, no jo, já bych taky radši kdyby jim to nevyšlo s tím počasím.

linn
22. zář 2008

Ahoj zensky,
no s tim babim letem jsem to taky slysela, ze nic nebude a ze podzim bude teplotne podprumerny 😖
Zdenco, co to studujes? 🙂 a z matiky jsem mela vzdycky jednicku 😵 , ale uz jsem asi vsechno zapomnela.
Ivco, drzim pesti, at je lip 🙂
Evi, co deas s oblecenim po holkach, kete neprodas? Davas je do nejake sbirky?
peti, co to bude za kurs? Jen pro zacatecniky? A ty ho budes taky delat?
Chceme jet odpo do Un.kocarkovat, tak snad aspon nebude prset.

bazalka
22. zář 2008

Holky, tak hlasi, ze u nas byla pohodova noc, bez jedineho vzbuzeni 😎 ... snad uz bude dobre ... diky za podporu

Byli jsme dopo v Dome deti a mladeze ... maji tam dopoledni hrani pro deti. Nebylo to spatny, ale bylo moc deti, divny lektorky ... predstavovala jsem si to jinak 😖

No, taky moc neverim, ze bude babi leto ... hlavne at furt neprsi, zima az tak neva

Zdeni, tu skolu ti nezavidim ... no, taky me brzo ceka 😝

linn
22. zář 2008

Ivco, to je neco jako materske centrum? Ja jsem taky uvazovala, ze bysme nekam zasli, ale nevim, jetsli bych tam zvladla oba ☹ no kazdopadne jsem se zacala druzit tady v Benkove a zitra mam pozvanou jednu mamcu s 2,5letym chlapeckem na kafe 😉
A normalne na aukru jsem sehnala oteplovaky z lonska za 180 s postou 😀

janica..
autor
22. zář 2008

Ivi mi dnes taky byli opět v MC a dnes pohoda, úplně super,bylo nás tam 6 mamin a paní už tam byla co to tam vede, takže jsme zpívali a cvičili, i když Damiánka to vůbec nějak nebralo, se mu líbil jen tunel 😅, ale vyhrál si až až 😎

Zdeni no se omlouvá, ale měl dost práce s bábičkou, chodí jen o hůlce, tož tak a vedl jí k holičce 😉 prej jsi měla zahulákat 😅

No taky v babí léto nevěřím ☹

Zlatuš tak co přestěhovaní????

bazalka
22. zář 2008

Lindi, dobra cean!!! Nam dojdou ty s lebkama, meli je 🙂

Materske centrum to neni, tak jsme byli min tyden s Jancou a Damcou u nich v Holici. Tohle je Dum deti a mladeze, ktery porada ruzne krouzky a tak. A mater center je v Ol celkem dost

janica..
autor
22. zář 2008

Ivi tak příště doraz, teda doufám že zas nedorazí jako minule 20 mamin, to je fakt naprd, ale když je tam tak těch 6 tak fakt to je paráda 😉

bazalka
22. zář 2008

Jani, radi 🙂
V patek mame sraz s Jirkou a Misou, tak pak muzem naplanovat neco spolecne 🙂

janica..
autor
22. zář 2008

Lindi k nám chodí mamina taky se dvouma prcky, holčičce je 20 měsíců a mimi je dva měsíce starý 😒 máme tam i postýlku, takže pohodička, se tam prcek vychrupká 😉

janica..
autor
22. zář 2008

Ivi super 😎

bazalka
22. zář 2008

Jen je to pro Lindu asi trochu z ruky, co? ☹ ... ale ona je borka mobilni 😉

bazalka
22. zář 2008

Lindi, hod fotecku oteplovacek

linn
22. zář 2008

No ty s lebkama jsou uplne bozi 🙂

janica..
autor
22. zář 2008

No to je, no 😒

linn
22. zář 2008

a kdyz vas tady mam dorazite v tom rijnu? My uz se na vas moooc tesime 😵