Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

janica..
autor
9. kvě 2008

Zlatuš taky se mi líbí, vypadá dost dobře 😉

IVi a Zlatuš co jak jste si zaplavaly?

Zdeni tož to je fakt na prd, to je FIlda teda festovní spáč, to malej spí jen jednou denně, už snad od 10měsíců 😒 na takových 2,5hoďky 😉

Hmm na loveckou chatu se taky chystáme, ale musím ještě potrénovat 😅 KOlik to máte kiláků?

dali
9. kvě 2008

Jani nevím zítra ti to změřím,ale vy z Holice to máte určitě dál

bazalka
9. kvě 2008

Ahoj 🙂
U nas dnes parada!!! Byli jsme na vylete na Jesenikach ... luxusni pocasi, Martas nadsenej, cestu tam i zpet prospal ... no pohoda!!!
Zlatus, zitra jdem ... snad to nejak zvladnem, Martas po obede chrni, tak mu to budem muset prehazet, ale netusim jak. Pokud by byla krize, tak to asi zrusim. Ale rada bych sla ... snad se malos neutopi, neplavat 2 mesice 😖
Ta sedacka vypada fakt dobre!!!!

bazalka
9. kvě 2008

Jani, jdem plavcit zitra 😀

janica..
autor
9. kvě 2008

Ivi 😀 😀 😀 😀 mám to fest přeházený 😀 😀 😀

cecil
9. kvě 2008

Nazdárek...my jsme furt venku, jak je hezky, dnes máme za sebou i turistiku...jen Emi spala jen něco přes hodinu a ještě tu straší.

Zdeni, no to je fakt na prd...jak spí děcko šest hodin přes den, to se opravdu nikam nedostanete 😀 .

Ahoj a páček

bazalka
9. kvě 2008

Holky, hodila jsem fotky z dneska

dali
9. kvě 2008

Ivčo super výlet,já se nemůžu dočkat taky toho zítřejšího na kolech 🙂

Holky vy to nechápete 😀 😀 mě to baví že tak krásně spí,ale když jsme doma a nikam nepotřebuju jet,ale jinak pomalu nemůžu vytáhnout paty z domu.
Dnes spinkal od 11h do 13,30 a pak byl umrčenej hrůza,tak nevím co je lepčí jestli sedět doma s hodným dítětem nebo spouzet s umrčencem 😀 😀 😀

Všem pěknej víkend 🙂

Evčo ten oliváč,by měl být příští týden,tak začněte plánovat výlet k nám 🙂

bazalka
9. kvě 2008

Jani, tady je odkaz na ty nase sandalky
http://www.sante-zdravotni-obuv.cz/cs/katalog/2...
V Ostruznicke za 660,-, ty stejne proti Prioru neco pres sedm stovek, tusim 730,-

entik
9. kvě 2008

Ty sandalky jsou pekny 😵

Matula uz vsude stoupe, vsude vleze a vse prozkouma 🙂 je to pekna aktivka. Zitra uz planuju vytahnout sportak, at mi nevypadne z kocarku.

Mejte se hezky, dobrou

konoupek
10. kvě 2008
linn
10. kvě 2008

Ahojky,
ja jsem dnes sama doma - Samik u babicky a Martin na petanque turnaji, tak sprtam.
Opozdene blahoprejeme Denisce a prejem moc a moc stesticka , Samik posila hubicku.
Pa a mejte se, peknou nedeli.

entik
10. kvě 2008

Taky prejeme vse nejlepsi Denisce!!!

vy jste fakt rodily brzy po sobe 😉

Vylet na Loveckou chatu nechame az po tom 17.5., at muze Linda oslavit uspesnou atestaci i s nami 😵

dobrou

konoupek
11. kvě 2008

Deniska děkuje za přáníčka a za hubana od Samíka 😵 .Konečně je venku hezky a já trčím doma nachlazená a bolestí v krku ☹ .Tak jinak vidím,že jsou venku všichni ,že to tu tak vázne co 😀 😀

micinka22
11. kvě 2008

Krasnej den matek MATky 😀 😀 😀 😀 Uzijte si slunickovej den 🙂))))
Denisce taky púrejeme vsechno krasny k rocku 🙂)
Na Loveckou chatu dorazime..pac manza bude asi jezdit do prace na kole 😀 😀 😀 budeme moc s Lilcou jezdit na vylety .)) se tesim.))
Dneska rano zacla Lila v posteli pomlaskavat ze je cas na mlicko a rekla BUMBAT 😵 😵 😵 😵 byl u toho i manza takze sem se nepreslechla .)) je to krasny..minule papu ted bumbat...priste uz bude" mamo dej mi najíst" 😀 😀

dali
11. kvě 2008

Ahojky

tak výlet byl super....Jani my to do nás máme je 7-8km 🙂

Filda usnul na kole,ale asi 5min před cílem a jak jsme dorazily an chatu tak se probral,byl úplně hotovej z těch zvířátek 😅

bazalka
11. kvě 2008

Aho holky
Denisko, prejeme ti vsechnio nejlepsiiiiii!!! Martas posila hubana a my velci prejem, at jsi zdrava a spokojena princezna 🙂
Zlatu, mooooc se omlouvam, uplne jsem zazdila tam zavolat ... se normalne stydim a jak se konecne dostanem na nahradu, priznam se a necham si jednu propadnout. Fakt me to moc mrzi. Doufam, ze Vas kvuli nam neposlali domu. ja myslela, ze to Martas jednou s tim nespanim nejak zvladne, ale nezvladnul, je zvyklej pred polednem zaborit a preprogramovat se neda ☹. Navic jsem ted zpetne rada, ze jsme nesli, jsme totiz marodi ☹. Uz me to stve!!! Zase soplime, desne kaslem, ted vecer mel broucek 38 teplotu. Noc byla silena, skoro jsme nespali, Marta se budil co pul hodky, asi ho bolelo brisko, desne se kroutil a prdel, trochu i zvracel a behem noci uz zacal kaslat a ucpaval se mu nosik. Byli jsme z nej spatni, hrozne plakat, az pistel .... no sousedi nam museli proklinat. Uklidnit ho byla fakt fuska ☹
Ale ctyri dny volna jsme si az na tohle fakt uzili!!!!
Zdeni, tak na Loveckou se taky musime nekdy vydat ... nebyl jsem tam uz aspon 3 roky ... mivali tam super bramboraky 😉 😝

dali
11. kvě 2008

Denisko,sice opožděně,ale vše nej....nej....nej...,hlavně zdravíčko,štěstíčko a hodný rodiče 🙂 Filípek posílá pusinku 😲

dali
11. kvě 2008

Ivčo tak my zase přemýšlely tenhle týden o návštěvě k nám a vy jste zase marodi ☹ Filda taky trochu soplí,ale už to ustupuje,zatím pa a brzy se uzdravte 🙂

bazalka
11. kvě 2008

Zdeni, pokud nam bude lip, urco vas radi uvidime!!! Vsak ja urco pisnu. Ale pocitam, ze to par dni asi potrva 😖

janica..
autor
11. kvě 2008

Ahojte,

Denisko všechno nejlepší k tvým prvním narozeninám, hlavně hodně zdravíčka 😉 😎

Ivi sandálky super, taky su budu muset po nich kouknout 😎 Jé Ivi tak vidím, že plavčo neklaplo a že jste TAKY zase nemocní, my taky, soplíme a taky dost kašle, ale naštěstí teplotka zatím žádná 😒

Mici i tobě krásný den matko 😀 😀 😀

Zdeni máš pěknou novou fotku v pase 😉

bazalka
11. kvě 2008

Jani, super fotecky ... taky budem muset konecne vyrazit do ZOO, ale chceme nekdy v tydnu, o vik tam byva hruza 😝
No, ja doufala, ze bude malos jen nachlazenej, ale moc se mi nelibi ... oci jak kralik, je smutnej, mlicko nechce ☹

janica..
autor
11. kvě 2008

Ivi my jsme tam byly ve čtvrtek ve svátek, ale vyjely jsme ráno a lidí v poho, ale když jsem odjížděli tak mazec 😒
Chuďátko Marťásek jak je smutnej a nechce mlíčko tak to je špatný, takovej byl ráno Damiánek v pět když se probudil, ale přes den vypadal jak nejzdravější dítě, se ale hozím noci 😒

bazalka
11. kvě 2008

No to ja taky ... ta vcerejsi byla silena, zatim nejhorsi, spali jsme tak max 3 hodky a trhane. Martas byl s nama v pelechu, porad se prevaloval a cukal sebou, tak kdyz uz jsem mohla spat, stejne to moc neslo ☹. Ted usnul celkem v poho, i bez mlika, ale co bude dal??? Ted jsem na nej nakoukla, a desne chrci. Zvedli jsme mu postylku, podlozili jsme ji kucharkama 😀, tak snad to malinko pomuze a bude se mu treba zdat o necem dobrem 😀

dali
11. kvě 2008

Jani fotečky krásný 🙂 klukům to na kolotoči moc sluší 🙂 a ty ....ty jsi děsně fotogenická 🙂

entik
12. kvě 2008

dobre rano marodum i tem zdravym, my meli dnes budicek v 5:30 ☹

Matyskovi se fotky, Jani, taky libi. Uplne tu jasa 😀

Zdeni, jak to zvladla Vikca? a Konoupku, co oslava?

dali
12. kvě 2008

Ahojky

Peti Viki to zvládla úplně v pohodě,já z toho byla nadšená i manžel celej den to měla na talíři jaká je šikula 😀
Ale dnes ráno se vzbudila a zvracela a leží není jí dobře tak nevím 😒

janica..
autor
12. kvě 2008

DObré ránko,

Ivi tak co jaká byla noc dobrý? u nás v poho 😎

Zdeni fotogenická? 😀 jako víš proč tam vypadám jakž takž, protože mám brýle 😀 😀 😀
Tak to je Vikča fákt šikulka 😉 a ať je jí brzo líp, mně začalo bolet v krku, zas tu lícou jakýsi virózy či co 😠

Peti ještě chvilku vydrž a budfeš vstávat o dost pozdějc, jak malej začne lítat, nám se to spravilo, taky stávával před šestou a teď nejdřív v sedum juchů
😎 😎 😎

konoupek
12. kvě 2008

Dobré ránko holky a kluci,
Deniska všem moc děkuje za přáníčka a za hubany 😵 .Oslava se jí líbila a večer vytuhla snad do pěti minut,jak byla unavená.Jinak ke kauze dorty....udělali mi ho naprosto jinak,než jsem chtěla,společný byl akorát to,že bylo pozna,že je to beruška.Polili to marcipánem,což jsem vůbec nechtěla,náplně víc,než piškotu,což jsem říkala,že hlavně to ne,no nas...jsem byla,ale pro tu fotku to stačilo 😠 😝 😉 .
Marodům přejeme brzké uzdravení,Marťásek to teda vždycky chytne snad se vším všudy chudáček.
Na fotečky se vám jdu holky kouknout,ale určitě opět všnichi vypadají úžasně 😵 .

konoupek
12. kvě 2008

No vidím,že píšu,jak hotntot 😅 😀