Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
22. zář 2008

ten dort je supr, to musela Viki koukat!!!!!!!!!

janica..
autor
22. zář 2008

Jé ten je pěknej Zdeni 😉

No jo Peti, ale ty prostory nevím nevím, jinak KOníko mateřský centrum by byl určitě super 😅

janica..
autor
22. zář 2008

No jsem zvědavá jaký zimní botky seženu, ale ještě je čas..

bazalka
22. zář 2008

Zdeni,
Vikca vypada fakt spokojene ... dosr hezunkej a urco mnaaaam 🙂. Prejeme Viktorce vse nej nej!

bazalka
22. zář 2008

Holky,
kuknete na superfit.at ... Kollektionen... Stiefel a tam jsou ty zimni botky a obrovskej vyber. Jen jak se k nim dostat 😲

janica..
autor
22. zář 2008

Tý jo to jsou teda palby 😨

bazalka
22. zář 2008

Jani, ty jsi tam nasla ceny?

bazalka
22. zář 2008

tam ale namaji ty, ktery chci ☹

bazalka
22. zář 2008

ty maji jen na tech rakouskych strankach

bazalka
22. zář 2008

ani tady nejsou ... hledala jsem i jinde, ale fakt jsem je nasla jen na WWW.superfit.at

janica..
autor
22. zář 2008

jako pěkný botičky vypadaj festovně, bych hned vybrala

bazalka
22. zář 2008

divala ses na ty rakousky stranky ... mnohem vesti vyber nez u nas 😠

janica..
autor
22. zář 2008

jj dívala

prool
22. zář 2008

zdarec baby,
tak se zase hlasime a opet teda jsme bodovali. No od soboty vecer jsme byli do dneska v nemocnici. Podezreni na vdechnuti ciziho telesa ☹ Vse se snad vyresi ve ctvrtek, kdy jdeme na kontrolni RTG nebo driv, kdyz by byly nejake komplikace, tak snad ne. No asi neni k tomu co dodat. Ze soboty na nedeli jsem skoro nespala. Dneska to bylo lepsi. Do toho je Vasik porad hodne zahlenenej. Zdarec koncim a jdu spat.

janica..
autor
22. zář 2008

Jéžiš Oli co se stalo 😨 vy se jako fakt nenudíte 😔 ať jste brzo ok, myslím na vás...

konoupek
22. zář 2008

Ahoj holky,
tak se taky hlásím,kooonečně nám trochu topí topení,tak je to lepší 😉 .
Holky teda boty dobrý,ale ty ceny 😝 .
Oli ty jo vy máte smůlu neuvěřitelnou to snad ani není možný.tak at se ze všeho brzo dostanete 😉 .
Koníkovský centrum bych taky brala teda,jen ty prostory no,nějak nejsou asik co 😕 .
Zdeni a ty seš fakt dobrá,jak to ve škole zvládáš,seš holky šikovná a dort nádhernej...Viky všechno nej nej,už je fakt velká slečna 😉 .
Lindi mě to datum taky pasuje v podstatě je mi to jedno kdy,ale Zlatuš mě musí zavízt,jinak jsem v pr... 😅

bazalka
22. zář 2008

Oli, coooo??? Co malej vdechnul ... teda snad nevdechnul? Resil to s vam MUDr. Kopriva? Nedivali se Vasovi doufam do plic 😕 ... pokud jo, tak to dela ma mamka.
Teda vy mate fakt veselo 😔

linn
22. zář 2008

Ahoj jen nakukuju,
Oli 😲 , drzim pesti, at jste ok.

dali
22. zář 2008

Ahoj

Olčo teda vy máte štěstí ☹ m,držíme palečky,aby byl Váša ok. 😉

Jinak Linn,chodím na nástavbu na podnikání a managment 🙂

Dnes jsme už psaly písemnku z NJ,tak jsem to zvládla na 1-2 🙂 byla lehká 😀 😀 😀 ,příště to bude horší 😒

Holky jinak dík,z dortíku jsme byla nadšená a Viki taky u nás je to samá Barbie a poník a taky si mění nálepky 😀 😀 jo letí to hrozně,už je top 5let 😅

Botičky jsou opravdu moc pěkný,ale ta zima je krátká a tak já doufám že seženem něco kvalitního i za 500-700 😉 ,tohle 2x a taky bundy a kombinézy a Viki lyže a................ 😠 to zase bude,kdyby bylo pořád jen teplo tak je to levnější 😀 😀

linn
22. zář 2008

Zdeni, jsem jeste zapomnela pochvalit dortik - uzasnej a ty ses taky dobra, ze zvladas skolu 🙂

konoupek
23. zář 2008

Dobré ránko přeji,
ták konečně jsem zase po delší době první 😝 Denuš ještě chrupká,ale už by se měla budit.No já bych taky ráda sehnala zimní boty tak do 800 kč 😅 a i to se mi zdá moc,takže jsem na to fakt zvědavá.

bananek
23. zář 2008

ahoj holky tak dnes jsem druhá 😀 😀 na botičky jsme taky koukaly a ceny někde děsný a nehledě na to že letos musím koupit sobě ,mladýmu a malej no pro malou teoreticky jedny má a moc toho si myslím v zimě nenachodí tak jsem to odložila na později a pak uvidíme ale sobe budu muset koupit co nejdříve a mladýmu taky to zase bude peněz 😀 😀 😀 Oli to teda nezávidím at vám to dobře dopadne 😀 😀 😀

entik
23. zář 2008

Oli, to je silene, jak jste na to prisli? nebo jak cela ta situace vznikla?? 😲

cecil
23. zář 2008

Jejda, tad y je novinek, bohužel některý nechtěný....Oli, ať je to planý poplach!
U nás taky novina, Štěpánka je opět nemocná, močák, rýma a střevní chřipka dohromady....no co dodat... ☹ . Zítra s ní jdu k doktorce, dnes jsme to enstihli, jeli jsme dopol. nakoupit. To zas bylo! byli jsme v ternu, pr.tam mají lavný můj chleba. NO a mají tam oproti Globusu malé vozíčky..... 😀 ..to byla psina, musela jsem ještě pro jeden vozíček. No prostě nákup za měsíc 😝 .

Taky jsem Emilce v seku koupila dvě zimní bundy, jendu větší a druhou menší, ale punčocháčky jsem samo zapomněla.

Jo jo...boty...potřebuje Štěpánka, Emilka, já..... ☹ . Štěpánka navíc ještě nějaké na venek....chjo chjo

zatím páček

Zdeni, pěkný dortík a pěkná známka 😉

janica..
autor
23. zář 2008

ČUs jsem mega na.raná 😠 😠 😠 , jako byla jsem opět u zubaře 😔 a teda dnes na mně vybalil, že si mám vybrat korunku, jako to mi nemohl dát na výběr minulý týden ať si to v klidu rozmyslím? 😠 tak jsem si vybrala a při odchodu jsem se zeptala kolik si mám příště přinest peněz a on na mně že 2 600, no tož mi to začalo šrotovat a v autě jsem si řekla, že mi vlastně stačí normál stříbrná korunka, protože je to stejně sedmička a nejde vidět a mám stejně půl huby zablombované, takže je to ve finále jedno, jaká bude, tak jsem dojela dom a zavolala, jsem jestli to můžu ještě změnit a on že prý už ne 😠 jako že už to maj v laboratoři, jako nechápu, nějak rychlý jsou pač jsem doma byla za 10minuT A to jsem byla objednaná na 15,30 a odjížděla jsem 16,30 to bych chtěla vidět, z té laboratoře jsou teda aktivní 😅 no tak říkal, že se bude snažit, že to změní, no tak jsem zvědavá, jako jestli po mně bude chtít ty prachy, tak ho v momentě měním a budu chodit k někomu jinýmu 😠

Tý jo Evi tak v ternu jsem nebyla snad 15 let 😕

janica..
autor
23. zář 2008

Jo a ještě podotýkám že už jsem platila 1 300

cecil
23. zář 2008

Jani, no jo, no jo.....děláš pod sebe 😀 😀 😀 , zlata v hubě se ti zachtělo 😀 😀 😀 ...Petr si dělal korunku a ještě můstek a zrovna se mu to sešlo, že dostal poukaz 5.000 jako dárce krve a moc mu toho tehdy z těch peněz nezbylo 😝 .

No my šli před měsícem do Terna už ani nevím proč ale objevila jsem tam moje chlebíky ne za 12, ale za 9 Kč, takže teď jezdím tam pro ně. A navíc tam mají zase trochu jiný sortioment, třeba moji milovanou hořčici Alba 😅 a moc pěknou zeleninu a ovoce . Onehdy jsem to počítala a jen moje pečivo vychází měsíčně něco kolem 700 korun, takže tři koruny na balíčku jsou dost úspora.