Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
3. říj 2008

ahoj zeny,
tak jaky byl dnesni destivy den? Zlatko, jak se bydli?

My si cely den zpivame BeeBovi pisnicky, vlezou dohlavy a ne a ne ven. Ale Matej je ma hodne rad. A s Beebem si ted hraje uplne moc, pustim CD a uz jde pro nej a tancime a zpivame. Je to supr. Uz se tesim na kurzy, to bude fajn 🙂 Holky, co nevite: jsou v planu kurzy znakovani pro rodice a deti s hrami a pisnickami. Hodinka tydne, kdy se zpiva a tanci a znakuje na urcite tema. Takova skolicka...

Akvarko muzu doporucit, porad je aktualni, rano a vecer krmime rybicko, uz je z toho ritual. Matej uz i pomahal cistit, nosil kybl a drzel hadicku a tvaril se dulezite 😀 byl srandovni. Vubec, kdyz pomaha, vysava, nosi, zameta, tak ma srandovni vyraz 😀 😀

Jinak jsou u nas od soboty v kurzu vlaky. Byli jsme na nadrazi a od te doby, kdyz vyjdem ven pred barak, zacne znakovat vlak 🙂 nastesti od nas neni daleko nadrazi..

Oli, to je blby, ze se streptokok potvrdil ☹ setrete se a zvladnete to.

Zitra mame v planu vylet, ale pocasi nam ho asi prekazi.

tak dobrou a mejte se hezky!

entik
3. říj 2008

kdyby jste chtely kouknout, jeste par dalsich fotek ze slovenska, z lepsiho fotaku: http://parata.rajce.idnes.cz/zbytek_dovolene%2C...

belyrith
3. říj 2008

Ja jsem primo z Olomouce... Tomik ma radsi auticka, a nebo knizky a drevene skladacky....

entik
3. říj 2008

taky jsem z olomouce 🙂 a knizky jsou taky oblibene🙂

bananek
4. říj 2008

Ahojte tak koukám že je nás zase o jednu víc tak tě tu taky vítám já jsem od Olomouce z Chomoutova taky ti asi moc neporadím mám holčičku a jak už tu kdosi psal koukám teď víc na kočárky a panenky a takovéty dívčí blbostičky ale u mladýho měl velký úspěch náklaďák nevím co bere dnešní klučiny 😀 😀 😀 😀

janica..
autor
4. říj 2008

Ahojte,

včera jsem byla na narozkách, no bylo to náročný, jsem celej den zdechlá 🙄Dnes spinká miláček u bábinky a dědy, tak mám veget 😎 Zítra jedem do Dolan na obídek, se těším, to se zase přežeru 😅

Vítám Belyrith 😉 a kde v Olmiku bydlíš?

janica..
autor
4. říj 2008

Mili a Peti moc hezký fotečky 😉

konoupek
4. říj 2008

jani a co u zubařa,kolik po tobě nakonec chtěl?

janica..
autor
4. říj 2008

Jani no vysolila jsem 1200, no uf jsem si oddychla 😝

konoupek
4. říj 2008

tak to naštěstí je ta levnější varianta,že,ale i tak to jsou hrozný pálky 😝

janica..
autor
4. říj 2008

No je to mazec 😠

konoupek
4. říj 2008

Tak se dívám na ten Bestiář,ale zatím mě ro teda jako neoslnilo 😖

bazalka
5. říj 2008

Ahoj holky!!!

Kluci jsou na prochajde, ja jsem pouklizela, dovarila a ted jsem chvilku sedla ... je mi blbe, teta dojela a uziva si to 😝

Jani Kon, taky jsme se vcera divali a i se mi to libilo ... jen ten konec byl utnutej.

Jani, tak 1200,- jeste jde, ale i tak. Jo a zitra do MC nejdem, jdeme k prababi a pradedovi 😉

Ahoj Belyrith ... i my jsme z Ol. V jake casti bydlis?

bazalka
5. říj 2008

Prejem Vam vsem hezkou nedeli ... venku je krasne 🙂

konoupek
5. říj 2008

Krásný den všem,
bazi mě se hodně líbil ted onehdy film Pravidla lži,ten byl fakt super 😵 .Já mám taky tatu s Denuš venku,vařím,včera jsem si něco pouklízela a odpo se snad VŠICHNI půjdeme projít.Společně jsme nebyli ani nepamatuju Tom je docela dlouho v práci,nebo lítá kolem topení a už mi to dost chybí ☹ .
Tak se mějte krásně,člověka to sluníčko hned nabije pozitivní energií 😵

zlatka
5. říj 2008

ahojky maminy,
zdraví zoufalá zrzavě zbarvená Zlatka! No, venku je opravdu krásně, jak se beruš vyspí, tak taky valíme pryč, tata jel na paintball, tak my vyrazíme někam s babi a dědou, bo nemáme auto. Dnes jsme tu měli babi a dědu na obědě, tak mi to tu babi jai maličko začíná organizovat, kam co dát a tak, no vyslechnu si to a stejně si udělám po svým.Máme absolutně odlišnej vkus, tak to bude asi drsný, když mi koupí něco do bytu a já to pak nikde nevystavím🙂 taky jsme opět řešily beruš,včera ji totiž hlídala a my potřebovali jet k pryč, tak jsme je naháněli po dědině, prý že nechtěla jít domů, že se bála,aby nebrečela, když by ji táhla domů násilím: kurnik, jakým násilím, řeknu a hotovo, za chvilku jí bude skákat po hlavě s takovou.nechci, aby to dopadlo tak, že se všechno bude podřizovat beruš a my budeme skákat , jak ona píská. myslíte si, že si z toho něco vzala? Vůbec nic, opět ji nechala stát na okně, i když jsme ji výslovně řekli, že si to nepřejeme.a to asi dvakrát, vždycky našla výmluvu 😠 😠

Tož tak. jinak beru má chajos ve slovíčkách na, dej, díky a prosím- vlastně to říká pořád všechno za sebou a vyber si, je to sranda. Něco nám dává-říká :dej, díky. Protože když si něco dřív brávala, tak říkala zase na a já jsem ji učila děkovat, tak teď děkuje furt, lepší furt než vůbec, že jo.Sorry za tu slohovku, ale musela jsem se vykecat. Tak pa.

bestiář jsem zkoukla jedním okem, bo jsem u toho vařila a ty lži jsem neviděla, nemáte to náhodou někdo?

dali
5. říj 2008

Ahoj ženský a dětičky

jen vás letmo zdravím,čekám na Fífu až se vzbudí a mažem taky ven a k našim,táta nám odjel na fotbal,tak se musíme zabavit sami,ale Zlatuš ty máš teda odvahu,trávit neděli s tchýní 😀 😀 😀
No já to řešila že jsme to vždycyky vystavila,to co mi tchýně dala,ale teď jak jsme změnily fazonu bydlení že nemáme žádné vytrínky na blbinky jsme vše dala mojí mamině a tchýně má nataženou pusu,že to nemám doma já,ale já jsme malá mrška a je mi to jedno,stejně ona mě teď taky pořád prudí 😠 jakmile nejsem doma a jsme ve škole tak chodí a dělá z našeho taťku neschopného otce,no když je tam Pavlík na ty děcka sám tak tam přece musím,vykládá 😠 ...mě to vadí hlavně kůli Vikče,pořád na ní něco vidí a buzeruje ju a když tam nejsem a nemůžu zasáhnout tak mi to vadí ☹ ..............o tchýni napíšu román,jen co dodělám školu 😀 😀 😀

Jo Beruš teda mluví uplně nádherně,já jsme včera nechápala Zlatuš 😉 je to zlatíčko 🙂

Hezký zbytek víkendu 😉

zlatka
5. říj 2008

Zdeni, dokonce vydržela i ten nákup,byla včera nějak pozitivně naladěná.V autě vykládala, že tam byla Viki a měla motoku(motorku), ale když jsme řekla fífa, tak ukázala na tu svoji a řekla: tam mám 😀 😀 😀 , my tak totiž říkáme její prcince čurací, takže asi budu muset říkat jen Filípek nebo Filda. No a jináč zdeni, na ten román se těším!!!! 😀 😀 To víš, jednou za čas musíme strávit nějakej den s babi, ať je na západní frontě klid🙂 A jak dojedete po tu třetí lekci v Nj, počítám, že to bude brzo, bo na těch školách letí jak blázen, tak tě tu očekávám i s celou rodinkou a teda taky něco upeču, abys neřekla.🙂
No, naše babi by měla stejný tendence asi, kdybych byla celý den pryč, tak by si myslela, že to tata sám nezvládne.Jak ji vnímá a bere vlastně Viky?

janica..
autor
5. říj 2008

Ahojky, tak jsem se parádně napápli, ufff, asi ani večeřet nebudu 😅

Zlatuš a Zdeni vždycky mně pobavíte s tchýněma 😀 😀 😀, no ale samo vám to nezávidím, to by byly moje nervy 😠

Ivi škoda, že nedorazíte, příště 😉

dali
5. říj 2008

Zlatuš,jo neboj my už budeme třetí brát příští týden,ale já říkala že ješte tak tři lekce ne že přijedeme u třetí,ale budeme muset Pavel je zvědavej na vaši hospůdku a já na byteček 😉
A Viki má babi ráda,ale radši chodí k našim,no ono babi od táty je taková pořád přísná a teď co je i Filda tak mu dává hodně přednost a to já neberu a nejhorší je třeba když jí Vikča prosí jestli jí třeba nepohoupe a Filda se začne stekat že tam chce on tak ona ho v tom podpoří a Vikču z houpajdy sundá a dá tam Fildu 😠 já se snažím na oba stejně,protože Vikča je hrozně hodná a kolikrát ustoupí sama 🙂

entik
5. říj 2008

jee,ivi a ja se zitra zrovna chystam do Holice na cviceni, jani, ty pujdes?
nasla jsem si bus, ktery bude u mlyna v 9:13, nevadi,kdyz tam nebudem hned na devet?? jak to tam chodi?

jinak my vikend taky dobry, babicku jsme nevideli ani jednu, ale nastesti to je ted uplne v pohode, (klep, klep). Dokonce i jidlo respektuji...snad.
Meli jsme tri navstevy, hrali deskove hry, jedli, pili a hlavne se videli s kamaradama, po silene dlouhe dobe, takze fajn.

janica..
autor
5. říj 2008

Peti jj půjdu, mi tam chodíme hned na devět, takže v poho, ale vystup až tu další zastávku, staví to hned u Heřmánka 😉

entik
5. říj 2008

fajn, tak prijedu a vystoupim na konecne. tak zitra ahoj

cecil
6. říj 2008

Nazdar ženský československý...
...tak jsem to starší dítě kóóóóóónečně vypravila do školy, po čtrnácti dnech. V sobotu a neděli bylo hezky, tak jsme byli venku a taky jsem dělala větší úklid. Tata si vzal holky na hodinu a půl k tetě (jako iluze si nedělám, hlídala teta 😅 ) a já podělala fůru práce. Navrhovala jsem mu, že by to mohl udělat častěji. Teď má týden dovolenou, potřebuju nasadit jahody, přesadit kvítka doma, uf už to vidím, že to zas všechno nestihnu. Ale počasí má být docela pěkné 😉 .

Zlatko, no jo tchýně...a nejhorší jsou prostě první vnoučata, ty to totiž "obserou" nejvíc. Naše babi absolutně nerespektuje co jí nakážeme, ještě tak max. když má Š. užívat nějaké léky, tak jí je dá, ale to je všechno. Já se tím netajím, že to byl jeden z důvodů, proč jsme spolu nedokázali žít v jedné dědině, že neskutečně Š. rozmazlovala. Přesně vidím jak by skončila, holčička, co musí mít na sobě furt něco nového a růžového, pořád reprezentativní, s lízátkem nebo Jupíkem v ruce, k tomu ještě čokoláda, aby se děvče mělo! Navíc si babi brala děvče na několik hodin denně a proto jsem si děcko nepořizovala, aby mi rostlo jinde a učilo se cizí názory 😝 . Roste u nich druhá vnučka a podle mého názoru rozmazlená je. Přece jen to není jedna výchova, ale dvojí...rodiče + prarodiče.

Zdenčo, na román se těším! 😀

Belyrith ahoj a vítej 🙂

entik
6. říj 2008

ahojky,
tak jsme se vratili z Holice, Matej vytuhnul po ceste, jsem myslela, ze to tentokrat vydrzi a usne az po obede, ale uz to nezvladl. V buse se mi jeste sapal po prsu, tak jsem utikala domu, jako ze ma velky hlad, a on pred barakem usnul. Ale hlad ma asi taky.... jsem mu tam nedala ani svacinu ☹ silene to uteklo. Byla to takova pohodka, hlavne se mi libilo, ze tam nebylo moc deti a naopak tam byla spousta hracek a veci na prozkoumani.
Damianka jsme videli po dlouhe dobe, a je to velky kluk sikovny!

ahoj cecil pracovnice! tys dnes neposlala Stepanku v ruzove sukynce, v bilych puncoskach, copancich a s lizatkem do skolky??? co ty jsi za matku... 😝 😉

entik
6. říj 2008

do skoly,samozrejme!!!!!!!!!! jsem se preklepla

bazalka
6. říj 2008

Ahoj holky ...

Dnes je tu celkem mrtvo, asi jste uzivali slusneho pocaska, co? I my 🙂. Dopo jsme byli u praba a prade ... pak rychle domu a chrnet a po spandu velka peso prochazka bez kocaru ... konecne Martas ujde delsi streku, uz se nezastavuje u kazdeho auta, kazde kyticky a tak 😉 ... mel takovou radost, ze muze tapat, s kazdym se kamaradil, honil pejsky ... pak byl paradne utahanej, tak pojedl a padl 🙂

Peti, tak zitra pujdem s Vama ... rano pisnu sms, ju? Na kolik to predbezne vidis? Pred devatou odchod?

janica..
autor
6. říj 2008

Ahojky,

dnes dojela Péťa s Matýskem bylo to fajn 😎 Byla pohodička málo dětí a Ivi si představ, že jsme i tvořili, donesli jsme si domů ježka 😅

Evuš ať se vám už ty blbý nemoci vyhýbaj 😉

bazalka
6. říj 2008

Jani a z ceho? My chceme jit zitra s Petou a Matyskem do MC v Arxu

janica..
autor
6. říj 2008

Z papíru takovej jednoduchej, takže jsem to zvládla i já 😅 😝 áha tak pak písněte reference 😉