Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

dali
12. kvě 2008

Jani(kon) a kde jsou ty fotky????tak honem dodat 😀

zlatka
12. kvě 2008

Ahojky, bazi,plavčo se konalo, měly jsme se královsky, byla jsem s beruš sama v bazénku.No, oni právě na tebe čekali a kdyby jsi zavolala, tak by mi dali vědět, ať dojdeme na půl čtvrtou.nevadí, vidíš, stejně je marťa marod, to je hrůza, ten je nemocnej v poslední době skoro pořád.Chudě.

Jinak já řeším kojení,zas a opět, nevím, jeslti už mám přestat, mně to nevadí, zatím mě to nijak neobtěžuje, ale když jsme doma, tak to by berunka pila furt(tzn.4x-nepočítám-li ranní kojení) a když vidí moje prsa...představa, že budu chodit v létě ve svetru... 😀 😀 No, zas tak dramatiš to není, ve společnosti to je v poho.vy nekojčací v tom máte jasno, kojčací maminy, kdy plánujete odstavení?Jde mi o tu její psychickou závislost, samože bych ji ráda kojila dál.Normálka si doma vyleze na postel, lehne si a znakuje, že chce mlíčko a čeká... 😀 😀

Konoupku, dort vypadal moc pěkně, aspoň mně se líbil a marcipán je na tom to nejlepčejší.JInak s tou chatou mi dej ještě dva dny, zkusím tatu ukecat aspoň na 3-4 dny, ráda bych vypadla z domu.

dali
12. kvě 2008

Zlatuš pokud ti její závislost nevadí tak koj co to dá 😀 😀 😀 bude mít potom vysoké iq 😀 😀 😀

konoupek
12. kvě 2008

Zdeni fotky dodám jen co bude čas a co si budem povídat,taky až se mi bude chtít se v tom vrtat bo jsou ještě ve fotáku 😀 😝 ,ale tento týden to zvládnu 😉 .
Zlatu no jsem zvědavá,jestli ho ukecáš a když ne,nedá se nic dělat nooooo 😕 .A si říkala,že jste měli jet taky do Beskyd na víkend,už se to konalo,nebo nic???
Zlatu já bych to kojení taky zase tak neřešila,když to tobě nějak nevadí a neobtěžuje tě to,tak není co řešit 😉 .
Já zase řeším to,že mi poslední dobou Denuš nechce moc jíst,už tak máme diblíka a tak mě to trošku vadí.Teda né to ,že je diblík,ale že nepapá.No snad je to jen takový období a zase začne baštit víc.

janica..
autor
12. kvě 2008

Tý jo Zlatuš tak jste byly sami v bazénku? tak to je mazec, Beruš byla po koupáču KO, ne?

A s tím kojením jestli ti to nevadí, tak bych to taky nehrotila 😉

dali
12. kvě 2008

Co marodi jak jste na tom?

Viki ta má průjem a pořád mrčká že jí bolí bříško ☹ ,ale jinak se pořád ptá kdy už bude moct jít na písek 😀

Zkatuš a proč nechce manža na chatu,má asi hodně práce že?no u nás taky pořád řešíme,že jsme za dovču uvalily moc peněz,ale je to jedinej odpočinek co máme...jinak pořád šetříme a nebo makáme na baráku a manža spoutu dní dovolené chodí na brigády a tak na dovču musíme 🙂

bananek
12. kvě 2008

Ahoj holky Denisce přejeme dodatečně vše nej a hodně zdravíčka a štěstíčka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Prodlouženej víkend byl hroznej pořád aby člověk kolem ních lítal konečně pondělíčko to já milujiu jen já Luciš paráda i když včera mi táta udělal radost vzal mě na procházku do Horizontu mám to kousek a ještě jsem tam nebyla moc se mi tam líbilo všechno tam kvete a já včera pak vypadala jak jedna velká rýma ale už je to OK tak teď když to píšu tak přemýšlím jestly mě tam vzal z lásky nebo se mě chtěl pomstít ža zase budu smrkat celý večer 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

konoupek
12. kvě 2008

Zdeni on to má Přema těžký s tou hospodou.Nemá na celý týden nikoho,kdo by ho zaskočil.O víkendu mu tam dělá kamoška jednou za 14 dní,ale zbytek týdne by asi musel mít zavřeno,což by byla velká ztráta penízků 😀 😝 a co by na to řekli štamgasti,že Zlatu 😀 .By ho ukamenovali 😝 .
Marti,tak zbavit se tě manža snad nechtěl co by bez tebe dělal,kdo by vařil a pral,neboj on to má dobře spočítaný 😀 😀 😀 😉

dali
12. kvě 2008

Já si taky myslím že ten výlet byl z lásky 😀 😀 😀 (banánku)

Jo Jani mě je to jasný že nemá koho za sebe do hospody,tj na houby a co ztratá peněz za týden,ale ti co tam chodí pravidelně ty by asi zbláznily,nebo změnily hospodu 😠 ,je to fakt blbý 😠

zlatka
12. kvě 2008

Jj, je to jak píše kon. Na tu chatu jsme měli jet minulej víkend, ale opět to kvůli práci nevyšlo. Tak jsme, KOn,, potkali tvoji mamku a už byl nalomenej a v autě mi říkal "a kdy to teda přesně je?" a když jsem mu řekla datum, tak mi připomněl, že se vdává naše dobrá kakmarádka a on jí slíbil, že bude natáčet a dělat video, takže to rozhodlo samo.No, docela mě to mrzí, jsem se těšila celej rok, jak si tam spolu budou holky hrát, běhat a ono prd.Tak se prosím nezlob,já s tím fakt celou dobu počítala. Pojedu k mamce a to bude asi vše. Tož tak,no,co nadělám....Taky mám pokaženou pračku a opravář přijde až v pátek, se mi to tu kupí...peru v ruce jak za stara🙂

dali
12. kvě 2008

Zlatuš tak když budeš chtít tak můžeš dojet k nám na letní víkend 🙂

cecil
12. kvě 2008

Zdarec babky! 🙂

Denisce hodně štěstí a hlavně zdraví k roku...se omlouvám dlouho jsem se neobjevila.

Dnes jsem usotonila děcka venku a už chrní od sedmi 🙂 .Teda já jsem usotoněná taktéž, a protože je tatin v práci, tak dnes natáhnu brka a nic nedělám, nic! A budu mít klídeček...konečně, za dva dny jsem si nesedla 😝 .

Jo, Zlatuš, pořiď si kozu a taky se nehneš z baráku...heh...to znám!....kór když to nemá kdo podojit 😖 ...letos taky nevím co bude s dovolenou, asi nic jako každej rok.

Jinak Emilka se konečně rozjedla...bylo to těma zubama. Teď jak ještě lítá po venku, tak jí vyhládne a hltá jak dřív...Konoupku, třeba jak Deniska začne chodit, tak jí bude i víc chutnat 😉 . Kojení je u nás malinko na ústupu, ale jak nejedla, tak se chtěla jen kojit, teď pije taky ještě tak 4x za den. Zatím to nehrotím.

Zatím ahojky, marodi ať jsou brzo lepší! Zase kouknu 😉

entik
13. kvě 2008

ahojky, jdu se chlubit🙂 Matysek dnes udelal znak pro "jeste", ze chce jeste piskot 😵 tak jsme s manzou jasali. Vubec ted dela jeden pokrok za druhym. Da mi pusinku, v knizce ukazuje kocku, vsude si stoupa, vse objevuje, chodi kolem postylky. Je to ted vse najednou a je to krasny. Jen musim nekde koupit ksandy do kocarku, tady maji jen takovy maly, divny, blby...
tak dost chlubeni.

Viky je skvela cyklistka! je fajn, ze se ji vylet libil. Jen skoda, ze ji pak nebylo dobre, asi slunicko, co?

Co Martasek, jak je na tom??

Zlatko, ja bych asi kojila, tak jak si rekne, jak chce (co Berca znakuje? znak pro mliko, nebo kojit? nebo jist??). Nevite, jak je to s kojenim v tehotenstvi? Kdyz kojim a otehotnim, jestli musim prestat, nebo muzu kojit dal, porad? Otehotneni je ale asi mene pravdepodobne, kdyz se koji, co? Zlatu, uz mas menstruaci? ja jeste porad ne. coz je supr, jen se ptam, kdy to tak cekat?

Cecil, uz tu kozu mate doma??

dali
13. kvě 2008

Ahojky

Peti tak já slyšela že kojení v těhu vůbec nevadí,ale taky jsme slyšela opačný názor že jen tak do 3.měs těhotenství...tak si vyber,vy by jste tak brzy chtěly další mimčo?
A taky s i myslím že otěhotnět pokud kojíš určitě jde,ale musíš menstruovat,ale to nám nejlépe řekne odbornice Ivča 🙂
Jo a Matýsek je teda šikula,myslím e pro jeho věk je ta znakovka ideální,Filda ten si taky řekne,hají a když něco chce tak na to ukáže a řekne toto nebo udělá prosím prosím,v knížkách zatím pozná pejska a udělá haf,haf,ale pozná i kočku,ale nenapodobí ji.....a když má hlad což má snad pořád tak řekne mňam,mňam.....a babi tchýně ta vždycky no ty krásně říkáš máma.

Tak Viki od včera 16h. nezvracela,tak snad to bude fajn,ale má teploty ☹

Filda včera spadl z malé plastové židličky,nedá si pokoj a pořád tam leze,má modřinu na nose,ale stále tam leze.

A matky kojičky,teda Zlatuš a Evča,jak 4x to jako jí nebo si jen tak cucne na chuť????

zatím pa a pěknej den všem 🙂 🙂 🙂

bananek
13. kvě 2008

Ahoj holky tak koukám že některé stále kojíte já musela v neděli koupit už mlíčko v prášku odemě nechce a mlíko musí tak jsem jí donutila alespoň na to umělí dva dny jsme bojovaly dnes to šlo už bez odmlouvání tak doufám že máme vyhráno nevím proč nechtěla moje měla jsem ještě dost říkaly mě holky jestly jsem to nevzala rychle z příkrmama a ta si navykla a nechce prostě tahat kámoška taky musela přestat protože měla stejný problém 🙂 🙂 Jinak lozíme jak draci kolem postýlky to taky zvládnem a za obě ruce můžem chodit klidně celý den to nezvládají moje záda pak už umíme es to je pes a ev to je lev podle knížečky na kterou koukáme a učíme se zvířátka a pak ještě acha to je brácha ale ona to umí říct tak pěkně že víme co má na jazyku je to krása to prožívat znovu po 11letech 😀 😀 😀 😀 😀

entik
13. kvě 2008

Zdeni, dala jsem si rodicovskou na dva roky, s tim, ze snad otehotnim. Takze se tak v roce Matyska chceme zacit snazit, a nerada bych prestavala s kojenim. Ale treba to dopadne jak u Bananka a budu to mit vyresene. U nas vsak zatim vede mlicko.
Jinak, natrefili jsme na fakt dobry cas - zacit se znakovkou, ale nejvic se ji uzije mezi prvnim a druhym rokem. Kdy jeste nedokaze vyslovit vse, ale uz chce komunikovat. Takze na to se tesim. Jedna holcicka umi v roce a sedmi mesicich dvacet slov a ctyricet znaku, takze ma 60 slov ke komunikaci, v tom vidim nejvetsi plus, ze neni odkazana jen na tech dvacet slov a na ukazovacek 😉 A pak i pozdeji by mely mit znakujici deti vetsi slovni zasobu a tvorit delsi vety. Hodne rodicu zacina az po roce, protoze nechce cekat, nez dite zacne znakovat. vetsina deti zacina mezi 11 az 13 mesici.

Stejne "vede" micinka, Lili mluvi v peti mesicich!!pozor Zlatko, vezme ti post nejgenialnejsiho ditete 😀 😀 😀

dali
13. kvě 2008

Tak to jo Peti,tak snad se zadaří,jak budete chtít 🙂

banánku jsi dobrá i tak jsi kojila dlouho,něco jako já 😉 někdy jsou děti závisláci a někdy ne,Filda byl závislák,ale jak mohl ostatní věci tak už pak jen tak pocucával a to já ne ne ne 😀

zlatka
13. kvě 2008

Peti, to máš recht, s tím mluvením- takový těžký slova už Lilča říká!!!!Nu, co nadělám!Já čekala, že to přijde 🙄 No, ale Emča je taky pěkně ukecaná.Beruš umí říct zatím takových 8-9 slov, když to střelím takhle z hlavy. Banani, "acha" je taky dobrej!!!! 😀 😀

janica..
autor
13. kvě 2008

Zdeni i vy holky nepanelákovy, jak já vám závidím ty zahrady u baráčku, prcky vypustíte ven, v klídku si něco poděláte, nebo dáte kafíčko na zahrádce, no pohoda jazz 😎
Co Vikča už je lepší na fotečce je mi ji úplně líto ☹

Ivi co vy? Je Marťásek už lepší?

bazalka
13. kvě 2008

Cau holky ...
tak u nas nemoc uz celkem dobry, jen kaslem. Ale jak jsme se naucili zurit 😠 ... hnus. Snazime se byt neoblomni a neustupovat, ale je to drina 😒.
Zlatus, tak to jsem moc rada, ze jste si to uzili .... jen se budu stydet, az pujdem na nahradu ... fakt mi je to lito ☹
Konoupku, ja bych byla z marcipanu nadsena, jsem marcipanova 😉 ... ale jak vidim, dorty se letos fakt nedari
😉
Jani, tak tento tyden opet na plavco nejdem ☹
U nas je tpo z jidlem taky nejaky divny ... Martas ji min, nejdriv zeleniny a ted i min ovoce ... ale jak to rozbehne, tak se to treba zmeni
Ve ct jdem konecne na ty odbery .... snad to bude v poho, ale mam jeste jednu jobovku ... Martasek ma na hlavicce jakousi bulku, vzadu na temenem ☹ ... bojim bojim, snad nas dr uklidni
Teda Peto, Mates je borec!!!! To je uzasny obdobi, co? A otehotnet muzes i pri kojeni, ale pokud nemenstruujes, tak je to min pravdepodobne. A s tim kojenim v tehu ... zakazany to neni, ale je to pro organismus hormonalni revoluce

Teda to jsem se rozepsala .... ale po takove dobe na to mam narok, ze jo???

janica..
autor
13. kvě 2008

Ivi telepatie 😀 😀 😀 😀

My taky na plavčo asik nejdem, furt dost soplíme 😒

Peti já dostala menzes až jsem přestala kojit a to v 11 měsících 😝

janica..
autor
13. kvě 2008

Ivi my jsme taky měli bulku, ale na krčku vzadu a byla to uzlinka 😒

bazalka
13. kvě 2008

no, ja doufam, ze to bude taky tak .... Jani a zmizela?

janica..
autor
13. kvě 2008

Jo v poho jsem to ukázala doktorce a prý je to normální.......

bazalka
13. kvě 2008

No to doufam, ale vydesilo nas to ... visjak, jsem deformovana 😒

janica..
autor
13. kvě 2008

No já jsem z toho byla taky hotovsoň 😅

bazalka
13. kvě 2008

Holky, pred chvilkou mi porodila kamoska 🙂. Trochu driv, ale obrika ... 35. tyden a vazil 3200g 😉. O pul ctvrte ji odtekla voda a v pul sedme byl malej na svete ... jsem si normalka pobrecela 🙂

janica..
autor
13. kvě 2008

Tak kámošce gratuluju 😉

Mizím ahojky

bazalka
13. kvě 2008

vyridim 😉
zdarec Jani
A kde mame maminu Lindu? Asi sprta co ... stejne je borka,jak to vse zvlada 😉

micinka22
13. kvě 2008

DObrej vecer maminy...si ze me delate prdel ze Lila mluvi jo?? 😀 😀 😀 ale ona nemluvi ..rekla jen ty 2 slova a uz je neopakuje.-))