Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

linn
30. říj 2008

Mici, no kazdopadne ma Sebik po mne nosanek, takovej prsacek 😅
jj a utika to hrozne, kdyz uz i Sebik ma dva mesice, je to neskutecny 😅

entik
30. říj 2008

Matej taky dela ve znakovani pokroky, zvlast kdyz ted chodime na znakovani se zpevem a hrou, tak ho motivuji ostatni deti a maminky. Je to sranda, jak na sebe koukaji, ze to taky umi 😀 😀 Matej se tam sprahl s 15mesicni holcickou a vzdy tam spolu vymysli vylomeniny. a navic si jsou podobni, tak vypadaji jak bracha se segrou. Je to sranda.

entik
30. říj 2008

no prave, prijde mi, ze je to fakt nedavno, co se sebik narodil...

linn
30. říj 2008

Peti, no doufam, ze pristi stredu uz uricte dorazime.

linn
30. říj 2008

No a jeste k tomu vypada tak aspon na tri 😅 a je teda hrozne komunikativni, porad si chce povidat a divat se na nas, vcera vydrzel asi hodinu pod hrazdickou, Samous v jeho veku, kdyz byl vzhuru, tak vetsinou rval - ja jsem tak strasne rada, ze nema ty prdiky, ani nevite jak 😵

linn
30. říj 2008

Ale dudlik si vezme tak na max. jednou denne na pet minut, ale za to uz si do pusinky nekolikrat narval prsticky 😀

micinka22
30. říj 2008

Peti o tom znakovani mi rikala Linetka,bude to i pozedji nekdy??
Linn to je sper ze nejsou prdiky🙂)) a že vypada na 3..Lilca vypada na rok už od 6m 😀 😀 😀 ale uz neroste 4 mesice🙂) a vazime 11,4kg -86cm

janica..
autor
30. říj 2008

Ahojky,

no Mici, že se taky ukážeš..

Lindi tak malej jí už skoro půl roku sám, jako oběd si nenechá dát ani náhodou, to musí sám, jako na bryndáky, jsem už zanevřela a omotávám ho plínkou 😅

No my byli na hřbitově už minulý týden 😔

Lindi fakt hnus jo, ta MIrena, po druhým prcku se taky na ni chystám, tož se mám teda na co těšit, hmmm ☹

NO Mici snažilka tu zatím není, no já až příští rok, ještě si chci užít Damánka 😎

bazalka
30. říj 2008

Zdar holky!!!

Evko, boule celkem v poho 😉 a s tim pocenim na ciczim tela ... na uplne cizim to byt nemusi, radej na tom mym ... to uplne cizi neni 😉

Jani, u nas noc podobna ... budik 1.44 a opeto vne usnuti po uhlazeni neco po treti 😝 ... ale do postele jsme si Martu nevzali, jen jsem si dala postylku do loznice a hladila jsem ho pres sprusle Zabrat ale nemohl desne dlouho. Az jsem malem mela uraz ... jsem tak vehementne hladila az jsem nemohla ruku z tech sprusli vytahnout 😖

Peti, jojo, u nas se to mu ockovanku pripadna holcicka taky nevyhne ... ja jsem deformovana z prace, rakovina deloz cipku je nas denni chleba ☹

Lindi, teda kdyz slysim, jakej je Sebik vzornak ... ze bych se taky nehala nahecovat a presvedcila tatina 😀 .. no, zatim asi ne 😉. Dnes jsem zovna rano dostala zpravicku, ze klukovi, se kterym jsem kdysi celkem dlouho chodila, se na rodit Tadeasek ... tak jsem zase zavzpominala , jaky to bylo, kdyz byl Martas mimi.

janica..
autor
30. říj 2008

Hmmm Ivi tož to je dobrý, vidím že jste měly podobnou noc, jako náš mladej mi zdrhal i z ložnice a teda jsem čuměla, jak se orientuje po tmě 😅 😀

bazalka
30. říj 2008

Mici ... 86cm??? Teda to je velika!!! No, nas malos taky neni prcek ... ted jsem ho nedavno merila a ma aspon 90. No, jsem zvedava, co nameri nase dr.

Jani, ne vzdy je to neprijemny, zalezi, jak moc mas pootevrenej cipek ... blby je, ze cipek je hodne inervovanej, tak i odber cytol je hnus ... apon pro me. Mam pocit, ze me skrabe az na mandlich ... a muj dr mi rikal, ze nejsem sama, ze to ma vic lidi.

A s jidlem .... Martas se necha krmit, ale v ruce musi mit svou lzicku a tou se dokrmuje a dela binec 😅

My pujdem na hrbitov asi v ne dopo 😔

janica..
autor
30. říj 2008

Ivi áha tak to jo, tak mně teda cytol neva 😒

bazalka
30. říj 2008

Tak Martas z postylky nezdrhal, ale porad stal a ukazoval an pocitac, televizi ... pak ukazoval, ze vecernicek a tak 😖 ... Vilas byl vyrizenej ... chudak rano vstaval hodne tezce, ta choroba ho fest drzi ☹

bazalka
30. říj 2008

Tak to by ti nemusela vadit ani ta Mirena 😉

bazalka
30. říj 2008

Dosla ti vcera IP, Jani?

janica..
autor
30. říj 2008

No jako Petráš to vzdal a šel spát do obyváku 😀 😀 No mladej taky furt vymýšlel, no neštěstí a to mi tak krásně spinkával a co se změnil čas, tak to stojí za prd 😒

linn
30. říj 2008

Ivco, a Vilas chodi do prace?
No po porodu bych ten cipek jeste mela mit pootevrenej ne? A cytol me teda nikdy nevadila, ale tu nevolnost maji i v NU uvedenou 😔

janica..
autor
30. říj 2008

Jojo došla, jsem ti blbec zapomněla odepsat, jj je to ona 😉

linn
30. říj 2008

No u nas ta zmena casu taky jeste porad neni srovnana, zvlast vecer, vcera sel samnik spat o pul sedme, uz byl strasne unavenej 😒

bazalka
30. říj 2008

Lindi, chodi do prace 😒 ... nema teplotu, jen uz 3 ty kasle a ted ho zacalo bolet cele telo ☹
U nas ta zmena celkem v poho ... rano vstavame stejne a chodime spat taky stejne 😉

bazalka
30. říj 2008

Ta v tom Tescu taky neni spatna a za ty prachy 😉

janica..
autor
30. říj 2008

No Petráš byl "nemocnej"minulej týden, měl rýmu, no tragédie největší 😅

linn
30. říj 2008

No Martovi muselo byt ten minulej tyden fakt hodne zle, ze zustal doma, ale pres ty dva dny se z toho celkem dostal a ze soboty na nedeli v noci sli v noci na ryby (to jeste byla pres noc ta kosa), jsem myslela, ze ho zastrelim 😠 😠 😠 ale ono mu to neuskodilo, a dokonce ho presla i doznivajici ryma 😠

bazalka
30. říj 2008

Tata se nam vratil domu a uz lezi v pelechu 😅

janica..
autor
30. říj 2008

Ivi tak to je super, musí se do neděle uzdravit 😉

entik
30. říj 2008

Mici, tys nedostala mejlik ode mne? o tom znakovani se zpevem a hrou? dalsi kurzy budou, urco🙂

ja ted delam plakaty WANTED, jedem na vikend v kovbojskem stylu 😉

entik
30. říj 2008

tak at vam nedelni drakiada vyjde, moc je nam lito, ze se nezucastnime, fotte a pak poreferujte, budu se tesit! ahojte

janica..
autor
31. říj 2008

Dobré ránko,

venku je krásně, tak razíme ven, musíme toho ještě využít 😎

Peti ty jsi taky akční, furt něco podnikáš 😉

micinka22
31. říj 2008

Dobrej den,
Peti nedostala:/((( tak na příští se nahlásíme .-))
se mate takovy pekny vikendy🙂) my mame doma porad dost prace..ale už se tesim az to skonci a taky budeme jezdit na výlety

dali
31. říj 2008

Zdarec,

tak my taky nejspíš nedorazíme na drakiádu....Filda je ok...teploty byly jen ze zubů,ale zapoměla jsem taky na dušičky,my se vždycky scházíme taky celá rodina u našich a sobota taky ne,protože Viki je u babi celej den 😒
Tak si to užijte a foťte ty draky i ty tainkovic 😀 😀

Jinak jak někdo narazíte v tescu na zimní kombinézu....na Viki...tak mi hned napište...od ledna má jezdit na lyže 😉