Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

fajn
17. lis 2008

linn prosím tě nevíš kdy tam u vás prodávají stromovy jabka 🙂

janica..
autor
17. lis 2008

Zdeni téda Vikuš je teda fakt borka 😵 No a jak píše Ivka máš pochvalu a ode mně 1* 😅 😀 😀

Ivi tož se mnou je to fakt už špatný 😀 😀 😀 prej jestli vydávaj popeláři zvuky 😀 😀 😀 jsem si to spletla s Martínkovýma hasičama 😀 😀
Ivi chci foto, tý jo 2,5hodiny? tak to je síla, na to že máš krátký vlasy 😕
Ať je Vilasovi brzo líp,chudák 😔

linn
17. lis 2008

Cauky, tak jsme vsechny navstevy zvladli - od patku vecera do nedele tri Martovi znami z Orlove, v nedeli jeste tchyne a dnes Mili s rodinou, bylo to prijemne a dneska odpo jsme taky pousteli draka 😵 😵 😵

Ivco, to jsem mooc zvedava

Zdeni, super, ze jsme se od vas dozvedeli tolik novinek, drzime pesti, at je to rychle za vama a Vikinka je brzo fit.

Marci, neporadim, netusim.

janica..
autor
17. lis 2008

Lindi dozvěděla jsem se, že máte šikvnou cukrářku v Benkově, kamaráka objednala u ní Ferarri formulu a jako to nemá chybu, jako fakt moc šikovná 😎

linn
17. lis 2008

Jj Jani, vim o ni, ze dela super dorty 🙂

cecil
18. lis 2008

Ahoj,

jo Zdeni, ať je to brzo za váma! To zvládnete, Vikča je statečná 🙂 .Vemte si pohádkovou knížku a patelky a uteče to jak nic. Budem na vás myslet.

Ivi, tu hlavu bych teda taky ráda viděla! 😨

My včera měli taky návštěvu, ani ven jsme nevylezli, jak se nám nechtělo do zimy. Zato dnes ráno jsem koukla na teploměr a měli jsme tu -7°C! Štěpánce jsem honem vytahovala zimní boty a zimní bundu.... 😲 . Akorát má takové spíš do sněhu, musíme ještě koupit nějaké sváteční a ne tak robustní.

Týjo holky a za 6 dní jsou tu ti Amíci, takže na mikulášský vlak s nima nepojedem, protože to nestihnou, 4.12. zase odjíždí do Brna, nebo kam. To jsou kšefty.

tak zdravim ,jdu něco dělat

cecil
18. lis 2008

Fajn a jabka mají ve Vilémově...v sadech....sice si trochu zajedete, ale kamoška si dovezla bedýnku malou za 110 Kč...počítám to bylo pět kilo? A mají taky trochu horší....třeba na křen za pět, deset kaček atd(teda loni měli), ale jsou chuťově dobrý, akorát třeba nevzhledný, nejsou červený a neprodali by je....

cecil
18. lis 2008

Ještě jsem si Marci vzpomněla že na těch očích se ta nosní mandle fakt pozná, nám to řekli dva ušaři a i homeopatka, že se s mandlí drží záněty očí, spojivek...proto i Štěpánka měla furt ty ječný zrna. Je tam rezistence v okolí té mandle a s tím jdou ty záněty dutin, očí atd....ale Arab se vám teda do toho krku podívat mohl.

cecil
18. lis 2008

Každý kos má žlutý nos....říká Matylda ve Večerníčku 😀 ....

...no teda tady od rána nikdo nebyl ?... 😕

...my byly pocvičit a teď jdeme na sprchu a do peřin 🙂 , budu spat jak mimino....dobrou.

janica..
autor
18. lis 2008

Ahojky,

Evi já tu ráno byla, ale jako příspěvek se mi neodeslal 😠

Jako vy jste měly mínus sedum, hmm tak to teda nezávidím, my tu měli mínus jedna a stačilo 🙄

Jako mladej teď vyžaduje než usne, abych u něj ležela, mně snad picne, tak to měl krásně naučený, po pohádce a hají a teď? hmm ale celkově teď má mamankovský období, tak asi proto 😒

Ivi zítra asik nedorazíš co? budeš hlídat Sebíka?

bazalka
18. lis 2008

Jani, zitra hlidame, ztak nedorazime ... co ctvrtek, nepujdete do MC?

zlatka
18. lis 2008

Ahojky mamuše,tak nám se vrátila babi z lázní, tak mi skončila svoboda, má po beruš absťák jako blázen, tak zase trpím, ale snad to časem zase poleví. chjo.
Jani, tak to já teda usínání s beruš miluju, vždycky se k sobě přitulíme a někdy vytuhnu i s ní.
Viky držíme palečky.
Bazi a kolik tě nová hlava stála?To bych ráda viděla, co vymyslel z krátkýho účesu, ale asi si hrál s barvama a atak? střih jsi měla parádní i předtím.

janica..
autor
19. lis 2008

Ivuš já byla dnes v MC, tak zítra nepůjdu, pač má Petráš odpo, tak ať si malýho taky užije, dnes ho viděl pět minut a razil do práce 😒
Zlatuš jj je to pěnký, no ale je to časově náročný 😀 nestíhám zprávy 😀 😀

janica..
autor
19. lis 2008

A co Beruš je už lepší?

fajn
19. lis 2008

Cecil do Vilémova se mi moc nechce v tom Benkově tam jsou parádní ty jablíčka no tak uvidím a pojedu tam .

bazalka
19. lis 2008

Zdar holky ...

Tak roli chuvy jsem zvladla 😀 ... Sebik byl hodnunkej. nakonec jsme byli doma, venku prselo.

Jani, my zitra mozna do MC pojedem, jeste uvidim podle pocasi a nalady.

Zlatus, na cenu se radej neptej ... ale byla jsem v dost prestiznim salonu a menil mi uplne uces, vcetne toho, ze musel celou hlavu nejdriv odbarvit a pak znova barvit ... a slozite do pruhu. Udrzovani snad uz nebude tak drahy 😖.

linn
19. lis 2008

Ahojky,
tak jeste jednou dekujeme nasi dnesni super chuve, Sebik vytuhl hned po nastartovani auta a Samous u Globusu, rychle jsem ho doma prenesla do postylky a spi dal 😎
Znakovani teda dnes Samik spis bojkotoval, ale auta tam byly paradni 😅
Pekne odpoledne

bazalka
19. lis 2008

Lindi, Martas taky hned vytuhnul a stale chrni ... tak asi nestihneme Sokol 😅

linn
19. lis 2008

Tak u nas uz se vstava 😅

bazalka
19. lis 2008

U nas ne, i pres to, ze ted zvonil jak na lesy postak 😉 ... tak cvico dnes definitivne pada

dali
19. lis 2008

Zdarec tak jsme nakonec opravdu doma,ale tři hodiny čekání 😝 😝

Jo uspávání je krásný,ale já nejsem zastáncem,hlavně že bych usnula a pak nic neudělala,neviděla a taky se nevěnovala otci svých dětí 😀 😀
U Zlatky je to jedno,Přéma stejně chodí z práce pozdě,tak tam bych to taky asi vůbec neřešila....já vždycyky když má Pavel noční (asi 2x do roka)tak si tam beru Viki 😉 ...Fildu až bude větší až pochopí že je to jen na jednu noc 😀

dali
19. lis 2008

Ivčo tak dej tu cenu???kde jsi byla???a taky fotečku 😀

linn
19. lis 2008

Uces je super, jsem videla na vlastni oci 😵 😵 😵 😵

entik
19. lis 2008

mne teda ten uces taky zajima, to uz snad slo jen vic do kratka...

LIndi, auta dnes vedla, to je fakt, a pritom zviratka jsou tak lakave tema ☹ proste je technik

janica..
autor
19. lis 2008

Tak jsme zpět ze cvíča, opě to bylo super 😎

Ivi běž jdou tam kámošky, bude tam tam mamina s Davídkem, jak jsem tam s ní minule kecala 😉

Zdeni tak to je super, že vás pustili domů 😉

Jako Ivi ty nás pěkně napínáš s tou hlavou, hoď fotooooooooooo 😅

zlatka
19. lis 2008

Ivi, urči hodinu od-do a hoď foto do albíčka, pak to smáznem. A tu cenu taky napiš, wo co jako de. 🙂

entik
19. lis 2008

jedete zitra do centra??

bazalka
19. lis 2008

Zdeni, to je fajn, ze Vas na noc pustili ... budem na vas zitra moc moc myslet a drzet palce!!!

A byla jsem v kadernictvi pod Michalskym kostelem, jde se tam ulickou, ktere vede z namesti (od Mahlera) nahoru ke kostelu. Je to tam celkem zasite.

Peti, asi zitra nakonec nepujdem ... ale kdybych se rozmyslela, dam ti rano vedet 😉

Jdu ukecat Vilase, at mi tu hlavku vyfoti ...

Zlatus, o nic nejde ... tak jo, investovala jsem do sebe litr 😔 ... je to silene moc, ale udrzovani uz bude levnejsi 😉. Stejne jsem byl zvykla davat co 5 tydnu 450,- me puvodni kadernici. A ted uz jsem vic jak dva mesice u ni nebyla, tak to defakto vyslo sula nula .... tim se uklidnuju 😀. Ale kdyz jsem videla, co mi z tou hlavou delal, jak si hrals barvenim (mam dve barvy do sikmych pruhu 😅), jak zvlastne strihal, teda spis sekal ... no maso.

zlatka
19. lis 2008

No, hlavně, že jsi spokojená a pokud máš střih, kterej je dobrej na údržbu-taky bych potřebovala něco vymyslet. Jako litr, to jsme čekala, že napíšeš mnohem víc.

Zdeni, máš recht s tím spaním, tata je furt dole a já tu sama, říkám si, že práce mi neuteče, takže to nehrotím, ta na mě vždycky počká a co neudělám v jeden den, udělám den další.Jinak si to musím užít teď, bo se dvěma dětma už to takový nikdy nebude, to budu muset být furt ready.