Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
16. pro 2008

Holky, hodila jsem fotecky z vcerejsiho kolotocovani ... ale je to foceny telefonem, tak omluvte zhorsenou kvalitu obrazu 😉
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...

Jinak nevim, jestli stihnem zitra dorazit do MC. Vstavame ted v 8 a bus nam jede 8.48, tak nevim nevim a navic ma odpo sedanek s holkama z prace, tak musim klukum nachystat nejaky jidlo a trochu poklidit 😖

janica..
autor
16. pro 2008

Ivi pojďte, je to poslední tento rok ne? tož nedělej 😅 😀 😀

Jinak fotečky super, telefonek pěkně fotí 😉

bazalka
16. pro 2008

Jani, uvidim rano 😉 ... ale pokud to aspon trochu pujde, dorazime 😉

Telefon celkem prekvapil, cekala jsem to horsi

entik
16. pro 2008

hojte ,
ja mam zitra srazik s holkama ze znakovky a odpo jedu kouknout do prace, maji tam besidku, budem tam i spat, u kolegynky, tak jsem zvedava, jak to s matym zvladnem.
tak si to zitra uzijte 🙂

konoupek
17. pro 2008

ahoj holky,
tak jsem se těšila ,že si dnes konečně zajedem do MC,už sme nachystaný ,oblečený a klíče od bytu i auta nikde.tak jsem psala tatinovi,jestli náhodou nemá obojí a taky,že jo.já jsem tak nasraná 😠 😠 😠 !!!!!!!!!moc jsem se těšila,Denuš jsem to slíbila a můžu tak akorát do pr...e.Nemůžem ani ven,pže by sme se nedostaly dom paráda!!!

bananek
17. pro 2008

Tak holky včera jsem na ní vyzrála zase já ráno stávala v devět a já jí v jednu šoupla chrápat bránila se ale já jí nakonec uspala a večer v osum už nemohla plazila se z posledních sil dnes jí provedu to samé a ono to půjde na mě nevyzraje potvůrka ale jinak je hodná kraje si a já zvládla vyžehlit dva koše prádla ted ještě dopírám zbytky ať to tu nestraší chci ještě v pátek vyprát ložní na svátky takmusím postupně to likvidovat ať nežehlím ještě na štědrej den. 😀 😀

konoupek
17. pro 2008

tak jsme nakonec do MC úspěšně dorazily,tata nám dovezl klíče z práce,tak si to u nás vyžehlil.i když vím,že za to nemohl,že to neudělal schválně,tak tak situace mě v té chvíli pěkně vytočila 😝 🙂 .V MC super dostaly jsme i malé dárečky pod stromeček a ted mám chvilku padla,Denuš spí u babi 😉
Marti s tím žehlením to mám podobně,snažím se to všechno do vánoc vyžehlit,at nám to tu potom nestraší a jak píšeš,ještě ložní a nějaký deky a končím 😉 .Pak už jen takový to průběžný praní 😝

bazalka
17. pro 2008

Zdarec!!!

Tak posledni predvanocni MC bylo super!!! Darecky fajn, knizecka se nam moc libi!!! Jen doufam, ze nebudem za par dni zasopleni jak dvojcata ... to bych byla pekne nastvana 😠

Mladoch taky padnul za vlast, ja jsem dodelala posledni malickosti a ted se cpu zakuskem 😝 😔 ... teda pulkou, tu prvni jserm snedůla vcera 😉

konoupek
17. pro 2008

no Ivi tak to já taky budu doufat,že nebudem zasoplení 😒 .Už mě to docela nebaví... se z něčeho vyhrabem a do 14-ti dnů je to zpátky.jsem ted i přemýšlela,jestli zítra půjdem do cvička,pže jsem tu potkala některé maminy,kterým děcka docela soplí a chystají se tam a já bych nerada,aby sme byli na vánoce zase marodi 🙄 .

janica..
autor
17. pro 2008

Ahojky, vy jste si ty knížečky vzaly? já nee, já myslela, že se to tam jen rozbalí a nechá, že jen ty barvičky si můžem vzít 😕 😅

No jo holky byly dost zasoplený, no taky doufám, že jsme to nechytli 😔

Mladej chrupká a já dělám ještě rýži a našla jsem recept na netu, kde se vaří v mikru, tož jsem zvědavá, jaká rýže bude 😅

zlatka
17. pro 2008

tak beruš dneska taky vytuhla po dvanácté, třebas se mi podaří ji dostat večír kolem osmé do postele a pak se nám to spaní vrátí do normálu.V MC to bylo fajn, taky se mi knížečka moc líbí, asi víc jak beruš 😖 Dvojčata byly zasoplený? to jsem si ani nevšimla. Žehlení a praní ☹ , ani nemluvte, nesnáším to.Praní v poho, ale perte, když víte, že pak vytahujete hromadu žehlení, takže já se teď dala na skládání a žehlím jen to fakt nutný, co je jak když krávě z řiti vytáhne.

Jani, tak ty filmy: Kanárek ČR a Sexuální praktiky pozemšťanů(komedie americká asik), kdyby to sehnal, tak bude fakt nejlepčejší.

janica..
autor
17. pro 2008

Jo a se těším dnes odpo na cvíčo, budem tam mít ten nafukovací hrad, jako dáreček pro prcky na vánoce, tak jsem zvědavá, jak tam bude mladej řádit 😎

bazalka
17. pro 2008

Jani, ja jsem pochopila, ze knizecky si muzem odnyst a vlacek ze je erar ... no, lae pokud jsem to pochopila spatne, tak cestne vratime 😀. V pa nebo v po si tam jedu pro objednanou knizku ... ale asi jen na otocku 😉

Zlatus, holky byly zasopleny a silene ... ja jsem te jedne aspon dvakrat utirala zeleny sopliska 😖

Jeee, Jani, to mate super ten hrad 🙂

konoupek
17. pro 2008

my si knížečky taky vzaly dom 😕 😅 🙂 .Jani tak to vypadá ,že popleta si ty 😀

janica..
autor
17. pro 2008

Jé teda nevím 😅 😅 😅 😅 asi jsem to pochopila blbě já 😅 😀 😀 😀

Zlatuš určitě mrkne, pak dám echo 😉

bazalka
17. pro 2008

Zlatus, ty Sexualni praktiky pozemstanu bych teoreticky mohla taky sehnat ... jak na to spechas?

janica..
autor
17. pro 2008

No jen jsem si říkala, že maj problém s penízkama, že drží každou kačku, že by knížky nerozdávaly, no i na mikuláše daly, každýmu jen bonbónek 😅, ale možná to dostaly jako sponzorský dar 😒

janica..
autor
17. pro 2008

Děcka jako ta rýže se mi povedla jako nechápu 😕 myslím, že už jí jinak dělat nebudu 😅 😎

bazalka
17. pro 2008

Jani, ja ji varim stejne, jen v hrnci na plotne. Nasnasim totiz sackovou rizi!!!!

bazalka
17. pro 2008

Ja asi nekoho zabiju!!!! Zase nekdo vrta jak o zivot a busi ... uz skoro hodku v tom malej spinka, ale uz se tam nejak mele ☹. Chci, aby byl poradne vyspinkanej, kdyz ho ma Vilas na povel az do vecera.

prool
17. pro 2008

čauky čauky,
my rozbaili kostky v MC a mame je teda taky doma, myslim, ze to tak bylo mineny.
Vasa jeste chrni. Jinak byl docela ulitanej, tak doufam, ze to take prezijeme ve zdravi. Jedno z dvojcat teda dost chrchlalo a soplilo.
Ivi diky za odkazy jeste se tim proberu🙂
Mejte se fajn.

janica..
autor
17. pro 2008

Tý jo mladej furt spí, pak se můžu divit, že mi pak večer nechce usnout 😠

janica..
autor
17. pro 2008

NO nic jdu ho vzbudit, pač musím jít ještě na poštu, mám tam dva balíky a pak na cvíčo.....

janica..
autor
17. pro 2008

Tož holky byla jsem na cvíču a ptala jsem se paní jak to bylo s dárečky 😀 😀 😀 😀 no a byly ty dárečky pro Heřmánek 😀 😀 😀 prý si říkala kam zmizly, prý až bude mít movitého sponzora, tak klidně obdaruje 😀 😀 😀

dali
17. pro 2008

No holky vy jste jim sebraly hračky 😀 😀 😀

Hlásím že už je nám lépe,teploty už není,ale v noci se Filda stěhuje k nám,což je teda něco na mě 😠 .

zlatka
17. pro 2008

😀 😀 Jani, tak to vrátíme, hnedka po Vánocích!!!! 😀 😀 😀 Já jsem k tomu neslyšela ani slůvko, takže jsem dělala jako ostatní....

janica..
autor
17. pro 2008

😀 😀 😀 jj jako fakt sranda, jsem říkala, že jste třeba jedna z vás neotevřela ten vláček 😀 😀 😀 😀, že třeba by to Ivča, která byla autobusem neuvezla 😀 😀 😀 😀 , jako děvčata, ale jako fakt jsem se zasmála 😅

bazalka
17. pro 2008

Tyyyyyyyyyyjooooooo, trapas jak vrata 😀 😀 😀 😀. Holky, ale ja tu knizku budu tezko vracet, asi ji zaplatim, doma jsem totiz zjistila, ze je o prasatku Vildovi 😀 😀 😀 😀 😀

Prave jsem se vrtila z tahu ... zdrhla jsem z domu po treti a vratila jsem se ted. Bylo to moc fajn, skoda, ze holky jdou zitra zas do prace 😉 ☹

konoupek
17. pro 2008

Teda Jani 😅 no tak to je trapas,ale taky je podle mě blbost dávat děckám dárky,který si nemůžou nechat,jako kdo jim to má pak vysvětlovat,že jo 😅 😕 😉 .Jo holky nevíte,jestli je zítra MC otevřený?Jani,kdyby si měla cestu kolem,mohla bych tě poprosit,jestli by si tam nezaskočila?Nechaly jsme tam s Denuš takovou červenou taštičku s čajem,tak kdyby tě to moc notravovalo sim sim moc,vyzvedla by si nám jí?Bych tam zajela ,bohužel nebudu mít auto ☹ .A knížky poctivě vrátíme 😅