Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
29. pro 2008

ja mozna ted pres vanove taky trochu pribrala, vubec jsem se nehybala a jen jedla 😖

entik
29. pro 2008

se na neco divate v tv?

zlatka
29. pro 2008

zdarec, tak odpoledne spala ještěrka tři hoďky a teď vytuhla před chvilkou 😝 .Tak žaluzky jsem nekoupila, chci takový ty ratanový a ty co se mi líbily měly jen ve dvou kusech a to potřebuju mnohem víc. jsem se těšila, jak to budeme dneska s taťkou montovat a taky, že tu už přestaneme být jako výkladní skříň, že už nám sem nebude z ulice vidět.Ještě zkusím OBI, objela jsem Hornbach a Baumax, kdybyste věděly, kde je koupit, tak dejte vědět.

Zdeni, tak v roce 2009, jo? tak to jsem klidná-to může být za 20 ale taky za 348 dní, tak dej vědět,až se pro návštěvu rozhodnete, ju?

Beruš dostala taky pěkný knížky, jednu jsem měla jako děcko strašně oblíbenou a mamka ji sehnala, jmenuje se to pohádky se zvířátky.Asi už všechny chrníte,já má dneska kopra, se mi nic nechce, tak to asi taky zalomím.

dali
30. pro 2008

Ahoj

Zlatuš tak nějak s náma počítej 😀 😀 ....ale neboj dáme vědět předem 😉 těšíme se k vám moc,ale ten čas 😒 Pavel ten se těší nejvíc na vaši hospodu 😀 😀

Holky včera jsme byly v kině,poprvé v multikině,byly jsme moooc spokojení doporučuju........navíc naposledy v kině jsme byly před 6 lety a teĎ jsme si slíbily že zajdeme častěji i s Vikčou na nějakou pohádku.....ona tam totiž už byla několikrát s tetkama 😉 ,ale s náma ještě ne 😒 .......jinak méně podstatný byl film 😀 😀 "Sněženky a machři po 25 letech" byla to sradna.....jen konec se nám moc nelíbil.

Co silvestr máte plány????

linn
30. pro 2008

Ahooooooooooj,
tak konecne jsem se sem chvilku mrkla, vsechny moc zdravime a posilame nejake fotecky
https://www.modrykonik.cz/album/album.php?vAlbu...
Jinak Vanoce super, na Samika teda tech darku bylo nejdnou taky trochu moc, jeste jsme ani vsechny nevyzkouseli, do nedele jsme byli v orlove, ted doma, na Silvestra taky, prijede Mili s rodinkou.
Tak zatim papapapa

A jinak teda porad zeru cukrovi, uz aby nebylo 😝 😀

konoupek
30. pro 2008

Ahoj holky,
tak my se taky hlásíme,všechno proběhlo celkem v klídku i když na Denuš těch dárků bylo taky najednou moc,pak ještě druhý den od jedné babi, od bruhé babi,no uvidíme,jak to provedem příští rok,ale asi je opravdu lepší to tem prckům dávat postupně.Návštěvy nepořádáme,pže jsme rádi,že jsme spolu sami a Denuška si užije tatínka 🙂 .
Na pivko jsem si skákla se známýma,ještě snad dnes si skočíne společně i s tatinem.Babi si pro denuš přijde ,ale v šest jí chci mít zase pěkně doma u sebe.Silvestra neslavím,nic mi to neříká,mrknu jen co je v telce.Mě je prostě dobře doma,už jsem shnilá někde něco podnikat,když se mi chce kolem jedenácté stejně spát 😝 .
Kurna,ale zima je tam řádná venku 😕 .
Dnes jsme byli s Denuš i u dr.Jak jsme byli nachlazený,tak se jí to nějak usadilo vzadu v nosánku a nemůže v noci pořádně dýchat.Odsát nic nejde z nosu jí neteče a už mě to štvalo,tak dostala nějaký kapičky,dr. pro jistou udělala výtěr z krku,tak snad bude brzo moct volně dýchat.

cecil
30. pro 2008

Ahoj ...Peti 😀 , já nekoukala na telku, ale emča se vzbudila a tak jsem utíkala za ní a pak už jsem comp vypla a udělůali jsme si s chotěm pěknou chvilku 🙂 ...ale ve dvě ráno nám Emilka udělala budíček, protože už spala od sedmi...tolik hodin, ne??? Ale tak za půl hoďky to zase zalomila, až jsme ji ukecali že všichni spí.... 😅 .

Jo a ani jsem vám nepsala, Emča má včera karambol, Pipina ji žduchla a ona zastavila na chodníku až o ret a nos, crčela krev...prokousla si ret a odřela nos, ani kapesník jsem sebou neměla....no ale za pár dní o tom ani nebude vědět.

Lindo, fotečky moc pěkný, nejvíc se mě líbí ta čtvrtá, jak na sebe kluci spiklenecky koukají 😵 .

cecil
30. pro 2008

Jo a mrzne!, ale já jsem ráda, u nás celý den svítilo sluníčko, na rybníku už je led, tak jsme dnes byly hodinu a půl venku a pořádně se vysmradily 😀 . Říkala jsem Štěpánce že aspoň pohnem šunkama a ona se mě ptala co to je? Ta šunka??? 😀 😀 😀

A aspoň přemrznou bacily!

Páček. Jdeme se Štěpinou číst a dodělat pomazánku zítra na jednohubky.

Jo, Jani, já taky nerada slavím Silvestra, teda lépe řečeno, nerada vytahuju nos z chalupy, ale když je to pozvání od kamarádů, s kterýma není přes celý rok čas pořádně se vidět, tak neodolám 🙂 . JInak moje nejlépe strávené Silvestry byly v deset pod peřinou s knížkou a v jedenáct tuhá 😀 .

bazalka
30. pro 2008

Zdar holky!!!

Tak me ty navstevy zmohly a jsem jakasi marod ... teda od krku nahoru, telo jinak dobry. Kaslu, skrabe me v krku a boli hlava ... ted se to nejak rapidne zhorsilo ☹. Malej je venku s tchanama, tak odpocivam v pelechu 😉

Zdeni, ja vim, jsem dluznik ... urci termin a dorazime 😉. Ale vy jste u nas taky vitani!!!

Zlatus, tema bobklama dobry 😀 ... Martas stale stavkuje a dela si z toho srandu, ale od 1.1. zacina drezura 😠

Evko, tak s tem kilama ve ctyriceti ... zdarne se tomu blizim 😝. Jsem ted otresne rozjeta. Mela jsem o 3 kg min nez pred tehu a tem mam zas o dve vic ... a tak nejak netusim proc ... ma mamina to ale mela pry uplne stejne a nikdy se toho nezbavila, jen to pribyvalo ... bojiiiim!!!!

Zlatus, to plavco vede kamaradka z porodniho salu, jen je Ivana 😉

Jani, zeptam se na ten film Vilase, mel na nej kanal 🙂

cecil
30. pro 2008

Jo a holky, normálně dnes nevím jestli to byla náhoda, nebo co.....se ptám Emilky - co tady děláš? A ona : kakám. 😀 (a fakt měla poklad v plínce). A taky se jí podařílo "plus" a taky už žalovala na Pipi že ji shodila, říkala "pipi...duc...au, au" 😅

A Zlatuškóóóóóóó, mám Tě vyřídit od Petra, že od čtvrtka má dovolenou celý týden, že se hlásí na tu návštěvu 😵 😵 ...teda hlásíme 😀 .

konoupek
30. pro 2008

Jo Evi díkec pro radu si k tobě určo chodit budu,teda psát,pže než bych došla k vám to bych se sakra prošla 😉 😀 😝 .
Tak my byli dnes na pivku,no na pivku....my jdem vždycky na kofolu,ale říkáme,že jdem na pivko 🙂 a Přema nám ty Bobule taky stáhnul,tož se budeme mít někdy na co dívat.
My se taky po novým roce chystáme zaůtočit na nočník,nebo na prkýnko...no my....já se chystám,tak uvidíme co na to Denuška 😅 .
Jinak všem do toho Nového roku přejeme hodně zdravíčka a štěstíčka a aby byl ještě lepčí,než ten starý 😉

dali
30. pro 2008

Evčo máš štěstí že aspoň kůli kamarádům vytáhneš ten zadek z domu 😀 😀 😀 už se těšíme jsem zvědavá co Filda vydrží,když normálně je ve 20h tuhej jak veka 😒

zlatka
30. pro 2008

Evi, tak to je super a kdy by vám to vyhovovalo? Už jsem se lekla, že petráš dorazí sám 😀 😀 😀 No, může přijít konoupek s deniskou,esli se vám bude, holky, chtít.
Tak jsem dneska otřela z té Hanky pracha že jako budu cvičit a beruš se do toho pustila se mnou, já jsem myslela, že se po---(čůrám) smíchy, jak ji napodobovala a ztrácela rovnováhu a padala, takže zase z toho nic nebylo.

Bazi, ty jsi tyčka vysoká, tobě ty dvě kilča nahoru jen prospějou!!!! 😀

zlatka
30. pro 2008

jinak vám musím pochválit stromečky, moc pěkný, my máme jeden za pivko, takže není tak krásně hustej a pěkně rostlej jako má většina z vás, ale svůj účel splní.

janica..
autor
30. pro 2008

Zlatuš to znám😀 já když se dám do cviční, tak mě mladej napodobuje a je po cvíču, taky uchcávám 😀 😀 😅 takže jako hubená už asik nikdy nebudu 😔

janica..
autor
30. pro 2008

Jako stromek jsme letos měli jako fatk krásnej, ale jako zítra ho obstrojuju, pač jako opadavá jak sviňa 😠

zlatka
30. pro 2008

no, já to taky odstrojuju dřív než to začne fest opadávat, zatím se košťátko drží. na to odstrojování se teda vůbec netěším.

bazalka
31. pro 2008

Ahoj holky ... tak u nas bude veselej Silvest ... jsem marod a Martas se taky vzbudil s teplotou ☹. Asi snad jen zuby, ale ja jsem fest zborena 😖 ... kluci ted jeli nakoupit, tak mam oraz a lezim ... snad se rychle zvetnu, nutne se potrebuju trochu hybat a projit ... tak jsem se tesila na dva dny bez navstev, ze vyrazime nekam ven.

Nas strom zatim drzi ... Martas do nej kazdou chvilku napali, pak mu dela malamala a fouka mu bebi 😀

prool
31. pro 2008

ahojky baby,
vy jste ale pisalky 😀 😀 s tema vanocema pripomenu pristi rok, vubec me to nenapadlo az jsem si na to vzpomela 23.vecer. Rikala jsem si, jestli to mam vubec poustet, protoze tady babam v ulici se to moc nezdalo, ale super. Vcera jsme mu poprve nic nedali. Sice koukal a rikal, ze jezisek dojde dojde, ale pak byly navstevy a na vsechno zapomnel 😀 Jinak sranda rika, ze se jmenuje Vašík Hajáš (Halás) 😀 😀
Pěknýho Silvestra a těším se na setkání v novém roce.
Marodům ať se rychle uzdraví

PS: Linn - Sebik je na jedne fotce cely Martin 😉

bananek
31. pro 2008

Ahoj holky jdem honem popřát do nového rokuvše nej nej nej a ještě více a dětem hlavně málo marodění a hodně úspěchů tak se mějte a ahojky v Novém lepším roce Martina,Lucka a chlapy 😀 😀 😀

linn
31. pro 2008

Cauky,
marodi ,brzo se uzdravte a vsem prejem prijemneho Silvestra a uzasny novy rok 😵 😵 😵

janica..
autor
31. pro 2008

Ahojky,

Ivi téda ať jsi brzo zdravá 😉

Tak vam taky vsem preju pekneho silvestra, a prekrasny a stastny novy rok!!!!!!

jakoubka
31. pro 2008

Děvčátka a dětičky,

Přejeme Vám super truper Silvestra a šťastný nový rok 😉

janica..
autor
31. pro 2008

Martino těšíš se? já aji jo 😅 to zas bude mazec 😝

jakoubka
31. pro 2008

Jak Martino? 😀 těším,těším,hlavně na tebe a tvou akci 😀

janica..
autor
31. pro 2008

Jé 😀 káčko se mi ztratilo

janica..
autor
31. pro 2008

Janule kde máš fotos?

jakoubka
31. pro 2008

No proto 😀 😀 😀

micinka22
31. pro 2008

CAu maminy ..vše krásné ,hodně uspěchu po všech stránkach a žadné marodění v tom novém roce 2009 .-))))

Jan ,jak..dete pařit jo??? 😀 😀 😀 😀

zlatka
31. pro 2008

tak ať je ten letošní ještě lepčejší než loňskej!!!!