Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

bazalka
16. led 2009

Zdar Jani ...

Ted zas pro zmenu delas chute s zemlovkou ty me 😉

Teletabies ... nesnasim je, ale asi nas to nemine 😝

Marti, tpo mate veselo, ale to k tomu asi patri ... asi to tak bylo a je ve vsech rodinach, kde maji pubose

Hlasim jedny pocurany teplaky ... celkem uspech 😉. Ale vem mame stale plinky ☹

cecil
16. led 2009

Verco, já se taky učila vázat sama, taky z balvnky...ale je fakt lepší někoho vidět. No někdy to byl boj 😀. Stejně jsem pak měla oblíbený dva úvazy a hotovo. Kolíbku jsem se nikdy nenaučila, Emilka mě v ní blinkala a řvala.

oli, to je fajn, že to bylo na kožním dobrý....a jak dopadla ta alergoložka co jsi kdysi sháněla? Já bych taky nějakou brala.

Banánku...toš to jsem toho tvýho mlaďocha vychválila předčasně, co? 😅

Jo a ten Kaplický...no já četla titulek, Kaplický umřel, tak mi hned běželo hlavou, že se mu narodí pohrobek. Pak jsem teprve přečetla, že se mu ten den narodila dcera, takže jsem si říkala, že ji aspoń viděl. Ale pro maželku to musí být teda prda. NO jo, jednasedmdesátiletý tatínek.

Dobrou, přijel nám otecko z práce, koukáme na sedmu, teda nejvíc Pipi a Emi mi teď vysypala burisony na gauči a chrstá je dole na koberec, jdu zobat! 😀

janica..
autor
16. led 2009

Ivi super 😎 to teď půjde samo 😉 Martas je šikula

bazalka
16. led 2009

Jani, ale on si nerika ... musim ho posadit. Coz se mu moc nelibi, ale kdyz se mu chce, tak to tam hodi 😉

Evko, dobrou chut k vyzobavani 😅

janica..
autor
16. led 2009

Áha no na to přijde, mladýho jsem taky předtím posazovala a teď si pěkně říká, teď je to pohoda, že na to nemusím furt myslet, ale mimo domov se ho taky furt ptám....

dali
16. led 2009

Martínek je fakt šikula.........Filip ten jen vidí jak se Viki vyčůrala do nočníku a říká blééé a utíká,vůbec nevím co s ním 😠 😠 .

Jani Damiánek se tak dívá na tv???Fildu baví jen Bořek jen jeden díl co je na netu a na ten čučí třeba 5x dokola,ale jinak nic 😒

janica..
autor
16. led 2009

Zdeni ho to chytlo až teď, až mě s tím štve, tak to má povoleno večír a odpo když mě jede Medium 😅 jinak jsme venku a nebo si hrajem v pokojíčku, předtím hleděl jen na krtka a teď jako sjíždí všechy animovaný cd a to si je vybírá, pač má svoje pouzdro, tak si vždycky pustí co chce 😝 a bořek u nás taky jede 😅

bazalka
16. led 2009

Zdeni, nas tv taky nebere ... chce pustit DVD a stejne se nediva, max chvilku. Pak vytahuje dalsi DVD, ze chce jine, tak to prehodim a on chce zas to prvni ... o nervy 😅

dali
16. led 2009

No Ivčo to je jako u nás 😀 😀 😠
Mě to ani nevadí....jen to nechápu,že ho to baví pořád dokola jen to jedno akdyž mu dám DVD všechny díly tak se nedívá....,ale on si umí hrozně pěkně hrát sám.....Viki je pravej opak není schopná si pohrát sama a jetv maniak...no po tátovi 😠

janica..
autor
16. led 2009

Zdeni tak to bylo i u nás, ale uvidíš, že ho to za chvilku omrzí, co zná díly, tak to chce přetočit, no komedie 😝

bazalka
16. led 2009

Fakt, jo??? No to je sranda ... ti nasi broucci jsou ale chytry hlavky ... si nas omotavaji kolem prstu 😖

zlatka
16. led 2009

nazdárek maminy,
jééé, to mě těší, že jsem vám tu chyběla. Pořád ještě slavím, mraky přátel, tak každej den si vzpomene někdo, ještě zítra poslední dozvuky ve městě někde na "muzice" a bude to, uzavírám.Jinak Lindi, ty jsi taky ledňáček, tak všechno nej.

Z dvd u nás frčí bob a bobek, rumcajs a krtek a v telce barney a jeho přátelé, už z toho umí i zpívat tu písničku.Máme takovej rituál, že po probuzení se pouští pohádka a pak v podvečír.

U nás čůrání a kakání, taky si ještě neříká, ale posazuju a docela se daří.jinak jí to je asi šumák.
Tak na třídní schůzky se teda těším, to je jak když číšník jde někam do restaurace a nechá se obsloužit...horší, kam dáme dítě do školky, bo tady u nás nehrozí a ve vedlejší dědině asi taky ne.

Peti, díky za odkazy do školy, jsi moc hodná, že na mě myslíš a určo se mi to bude hodit.

Jo! a aquaaerobic paráda, posilování dobrý a člověk s eu toho nezpotí, super, doporučuju.

janica..
autor
16. led 2009

Áha Zlatuš měla narozky, tož všechno nejlepšíííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííííí hlavně hodně zdravíčka 😵

dali
16. led 2009

Zdarec Zlatuš vše nejlepší,hodně zdraví......a ještě hooodně potomků 😀 😀 😀

Tak kdy je oslava... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 to je jen vtip 😀 😀 😀 😀

entik
16. led 2009

Zlatus ma narozeniny, my mame prani jediny, stesti, zdravi, stesti, zdravi, hlavne to zdravi!!! 😀 😵

bazalka
16. led 2009

Zdar Zlatus ... zrtacena zena se nasla 😀 ... vsichni tri ti prejeme jen to nej nej nejlepsiiiiiiiiii!!! 😉
Aquaaerobic je bozi, hned bych chodila zas ... ale ja mela pocit, ze se potim i ve vode, jaka to byla makacka 😀

Holky, nemate nekdo DVD Ovecka Shaun??? Je to paradni ... i pro dospelaky, desna sranda

entik
16. led 2009

u nas vede akorat DVD s medvidkem BeeBem a znelka vecernicku, jinak u niceho nevydrzi 😉 ale to nevadi.

bazalka
16. led 2009

U nas je znelka vecernicka taky in 😅 ... uzasne u ni ukazuje a vyklada ... nasledna pohadka nas nebere. pak az losovani Stastnych deset a hodiny pred zpravama 😀

janica..
autor
16. led 2009

Zlatuš a co jsi dostala? se pochlub

bazalka
16. led 2009

Zlatus, dosla ti sms, ze mam pro tebe Sexualni praktiky pozemstanu???

janica..
autor
16. led 2009

Tý jo teď přemýšlím jakej objednám malýmu dort, ale letos budu chtít vidět nejdřív na fotce jak bude vypadat a doufám, že to nedopadne jako loni 😝

janica..
autor
16. led 2009

Jako jak jsme teď byly přát té malé od známé v úterý tak ti měli jako parádní dort, ale jako 1400,- se mi zdá docelo dost 😒

bazalka
16. led 2009

Jani, taky jsem uvazovala ... asi autobus nebo bagr, popr traktor nebo masinku

janica..
autor
16. led 2009

No já taky uvažuju o vláčku a nebo o autu...

entik
16. led 2009

krtecek, ne?? 😀 😀 😀

bazalka
16. led 2009

U nas vede autobus a bagr, jo a tramvaj 😀

bazalka
16. led 2009

Jen netusim, kde ho necht udelat 😖

janica..
autor
16. led 2009

Peti neprovokuj 😀 😀 😀 😀 😀

entik
16. led 2009

a uz je to tu zas, prijde mi to, ze jste to tu resily minuly mesic a ne pred rokem...

entik
16. led 2009

😉 😝