Olomouc - maminky II

janica..
24. dub 2008

Tož je to tu jsme ve dvojce, vítám vás baby 😉 😉 😉 😉 😉 😉

entik
16. led 2009

jeste doted na to vzpominam, jsem se smala nahlas u PC 😀

janica..
autor
16. led 2009

NO Ivi já asi tady u nás v cukrárně, pač jako má fakt výborný zákusky

Hodím foto, jakej měla kámoška ten dort

zlatka
16. led 2009

1400za dort, tý wole, tak to by mi ho asi bylo líto sežrat! Co jsme dostala? Odšťavňovač, tak všechno odšťavňuju-aj rohlíky a dorta samo taky😀 a pak spoustu knížek a něco do bytu a taky prachy.No, já už dneska slavím třisetiny a pětidniny, jsem to měla v neděli minulou.

jani, se na váš dort těším jak malej jarda, jeslti nebude tak vtipnej jak vloni, tak to bude škoda....

všem díky za přáníčka,a za pozemšťany díky, bazi.Dívala ses na to? To bych mohla pustit v devítce, je to takový srandovní a vkusný mi přijde....

Damouš je borec s tím čůráním, jsem tak počítala, že mu to šlo fakt do týdne? No a nesmím zapomenout pochválit matýska, ten je nejmladší a všechny nás strčil do kapsy.

janica..
autor
16. led 2009

Je tam, je ale boží co?

entik
16. led 2009

fakt supr dort!!! a marcipanovy, mnam!

entik
16. led 2009

ale matula neni tak 100% jak Damous

janica..
autor
16. led 2009

Zlatuš 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

JOjo učení trvalo týden 😎

entik
16. led 2009

Holky, ja musim jit spat, jinak zitra nic neubehnu, skoda Jani, ze nemas lyze, bys mohla jet s nama.

bazalka
16. led 2009

Jani, hned mrknu 😉

Zlatu, tak uz jsi v klubu, ktreym tahne na 40 😅 ... no ja za 11 mesicu, ale taky na me dojde 😖

No, pozemstani jsou dobri ... pro nynejsi devataky dobry, v dobe, kdy jsem byla v osmicce ja ... no, nevim nevim 😀. Vsak se aspon deti triuci ... ale oni jsou vlastne vzdelani az moc 😉

Jojo, nedavno jsme resili dorty na prvni narozky 😔 😅

entik
16. led 2009

jee, Zlatu, ty uz jsi stara 😝 😝

janica..
autor
16. led 2009

Ale Damík taky není stoprocentní, třeba včera ani jedna nehoda a dnes jedna byla dopo, říkal mama aa, tak jsem ho dala na nočník a nic, za chvilička zase aa a zase nic, na za chvilku přiletěl z pokojíku a řval aa , no a šíša byla ve slipech 😅

bazalka
16. led 2009

Peti, ty umis povzbudit 😀

bazalka
16. led 2009

Jani, jak je to sisa, tak dobry ... horsi kdyz byly striky az na zadech 😀

janica..
autor
16. led 2009

Tý jo a kolik je tobě Peti? že bych tu byla nejmladší?

bazalka
16. led 2009

jani, ten dort je masakrackej!!!

entik
16. led 2009

mne je 28, a tobe?

janica..
autor
16. led 2009

Jojo ale chtěl udělat kakanec, ale prostě měl hodně práce, tak furt odskakoval, když mu to nešlo hned a pak to nestihl 😅

entik
16. led 2009

masakrackej 😀 😀 😀

bazalka
16. led 2009

ale 1400,- 😝 ... Jani, ten byl z cukrarkny od Vas??? Maji stranky???

janica..
autor
16. led 2009

boží co? jo a ještě hodím jeden, co dostal její manžel k 30tinám

zlatka
16. led 2009

Prej šiša 😀 😀 😀 😀

já nejsem stará, jenom konečně velká holka-teď mě čekají konečně ty nejkrásnější roky, všichni říkají...

Dort hustej, to jsem ještě neviděla, není to náhodou z PVC????
😎

bazalka
16. led 2009

Zaltus 😀

entik
16. led 2009

😀 😀

entik
16. led 2009

to musi jist cely rok, takovy velky dorty, uff

janica..
autor
16. led 2009

Ivi nee je to z dědiny kde bydlí Linda, teď si nemůžu vzpomenout jak se jmenuje 😅

entik
16. led 2009

tak jo, mizim 😔

janica..
autor
16. led 2009

Peti ahojky

entik
16. led 2009

jjeee, tak tu pani znam, delala dorty i u nas v praci, ale videla jsem mensi, byly fakt dobry, mnam! a krasny. videla jsem taky vcelku maju a delfina, krtecka taky.

entik
16. led 2009

vesnice je benkov a uz fakt dobrou, baby ukecany 😉 😉 ale ja muzu, ja jsem jeste mlada

entik
16. led 2009

jani a kolik ti je?